Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem pri delsim prohlizeni www stranek pres PPC

horecky (14)|3.6.2005 12:00
Zdravim vas,
mam problem pri prohlizeni jiz jednou zobrazenych stranek. Pouzivam PPC pripojene pres USB na PC k internetu. Po urcite dobe surfovani mi napise "Page can not be found"
S mistem v tempinetfiles neni problem, zkusil jsem i jiny prohlizec a dokonce na PC dovolil prvky activex a jine. Jedine co pomuze, je se sem tam odpojit a znovu pripojit, coz neni zrovna idealni.
Nemel nekdo podobny problem?
Stepan
ifco_ce4you (186)|3.6.2005 12:16
Yo to som uz pisal.Robi to aj mne n30 ked som pripojeny cez GPRS. Jednoducho po urcitej dobe prestane funogvat net. Pomoze len reconnect.
Zdenek Malinsky (9781)|3.6.2005 13:56
Možná by pomohla finta PavlaR tady-bod 3.

Tímto způsobem lze ušetřit poměrně dost místa neboť při intenzivním prohlížení webu může obsah složky Temporary Internet Files narůst do nebývalých rozměrů. Jiný problém při delším surfování nebyl (kromě prázdné baterie).

Proč surfuješ na PDA, když jsi u PC? Nepředpokládám, že máš 5 m kabel do postele nebo delší do vany. ;)
horecky (14)|3.6.2005 14:20
Protoze jsem nemocnej a lezim v posteli.
Jeste nez jsem si objednal BT adapter, tak jsem to musel resit dvema pujcenymi prodluzovacimi USB kabely : )
Zdenek Malinsky (9781)|3.6.2005 15:01
Aha. :oops: Tak se brzy uzdrav.
Lepší se do postele bere PDA nebo notebook, že? Vyzkoušej to s tím ukládáním TIF, historie a cookies na kartu, většinou je problém tam.