Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ActiveSync spadne pri nahravani vetsich souboru (mp3)

boruvek_ce4you (24)|2.6.2005 10:56
Ahoj, mam MDA Compacta pouzivam ActiveSync pres BT.

Pri pokusu nahrat na kartu v MDA Compactu nejake mp3 pres ActiveSync -> Explore se mi pravidelne stane, ze po nekolika MB (treba 4) spojeni spadne, soubor zustane nedokonceny a spojeni se rozpoji ...

Mp3 nemela nejaky extra dlouhy nazev, ani cilova cesta nebyla spatna. V MDA Compactu je misto jak v pameti tak i na karte...


Nemate nekdo podobne zkusenosti? Radu?

Diky.
Pavlucha (1496)|2.6.2005 11:15
Tohle dělá AS i přes USB (tedy u větších souborů, ne u 4MB).
Vyzkoušej to přes USB a pokud i tak bude padat (mně 10MB proleze bez problémů - zkoušel jsem to) tak je jediné řešení čtečka karet (stojí už pár kaček).
vahač.x (67)|2.6.2005 11:21
Nevím co AS dělá nebo nedělá, ale přes USB kabel jsem do svého PDA (na SD kartu) přenesl 130 MB soubor (film).
Sice se to tvářilo, že se vrací na začátek ("vláček") - takže jsem to shodil a začal znovu, pak jsem to ale jednou zkusil nechat být ... a světe div se ... byť se mi "vláček" neustále vracel na začátek - soubor se na SD přenesl ...

vladimirek_ce4you (22)|2.6.2005 12:56
mel jsem SD kartu SanDisk 256 MB +Bluetoot MSI a delalo to totez... po cca 2 MB padlo spojeni ,,mam pocit ze to bude kartou ..kontaky na karte, jestli nahodou nezoxidovali...ted mam CF a vse ok.ps mozna by pomohlo vzit kontakty tvrdou gumou...
ps2 Kartu jsem musel vymenit protoze jsem koupil GPS na SD...
:)
boruvek_ce4you (24)|2.6.2005 13:09
Zajimave je, ze jsem ted udelal zalohu cele RAM do PC pres BT...Ale to muze byt tim ze soubory tam jsou mensi nez X MB...

Pres USB jsem to taky nahraval bez problemu, jenze jednoho dne jsem spojil MDAC s IBM notebookem a slus, nesel pet minut zapnout. No a pak jsem zjistil ze jsou odpalene USB porty (potazmo nefunkcni BT)... Servis vymenil zakladani desku do 2 dnu (dobra zaruka firmy) a neptal se jak se to stalo...

No a od te doby se bojim toho USB kabliku jak cert krize :)
Bedřich Stejskal (57)|4.6.2005 18:51
[QUOTE="Vahač.X"]Nevím co AS dělá nebo nedělá, ale přes USB kabel jsem do svého PDA (na SD kartu) přenesl 130 MB soubor (film).
Sice se to tvářilo, že se vrací na začátek ("vláček") - takže jsem to shodil a začal znovu, pak jsem to ale jednou zkusil nechat být ... a světe div se ... byť se mi "vláček" neustále vracel na začátek - soubor se na SD přenesl ...

[/QUOTE]
Já přes USB protáhnu bez problémů najednou i 650 MB(MDA Compact od T-Mobole+ 1 GB SanDisk SD) :o)))...tedy pokud mi AS vůbec funguje...neustále mi padá od doby co jsem si ho nainstaloval...cca 1 měsíc a vždy se zázrakem zase časem zaktivuje jakoby samo :evil: :D
Honbri (36)|7.6.2005 19:35
Vahač.X napsal:
[QUOTE]Nevím co AS dělá nebo nedělá, ale přes USB kabel jsem do svého PDA (na SD kartu) přenesl 130 MB soubor (film).....[/QUOTE]Stejné zkušenosti s kopírováním filmů přes USB a AS mám také - několik desítek MB jede, pak se modrá vrátí na začátek a znova - ale přitom stále pokračuje a zkopíruje nakonec všechno. Já jsem přenášel "jen" asi 320 MB, ale bez problémů. Po těch stížnostech na BT to dnes zkusím i přes BT.
Honbri (36)|8.6.2005 20:16
Tak jsem to včera zkusil přes BT, poslal jsem 319 MB (film) - trvalo to 91 minut ! Průběh ale zcela v pořádku, "modrá" naběhla 7x, t.j. asi po 45 MB. Přes BT to je hrozně pomalé, dnes jsem ten samý soubor poslal ještě jednou ale přes USB - jenom 21 minut. Modrá lajna opět na 7 částí. Takže BT je dobrý na menší soubory.