Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 10 z 11 PrvníPrvní ... 891011 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 136 až 150 z 156

Téma: Garmin navigace

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Uzavírám svou epizodu s odemčením Atlas10R. Dnes se to povedlo na první pokus, dostal jsem se u Picodasu do registrační zóny a vygeneroval si klíč k Atlasu10R. Problém byl na jejich registračním serveru. Míň odhodlanej uživatel nebo neznalej má prostě smůlu.

Takže majitel TOPOczech má opravdu Atlas10R jako bonus zdarma...

Díky za spolupráci
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

To ze tam nemaju registrovane vsetky SN to viem, ale isti to telefon, pripadne email. A ten co nevie pouzit ani telefon ma proste fakt smolu, ale v zlozitosti problem fakt nieje a to uz ani nespomeniem ako riesi neodhodlanec pripadne problemy doma, napr. v pripade poruchy. To proste ked sa neodhodla niekomu zavolat ma proste smolu ze? Je to strasne komplikovane ja viem

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

našrot: Desítku už jsem vrátil a tak to nemohu vyzkoušet, ale zkusil bych ještě nahradit gmapbmap.img co je na kartě touto nebo touto mapou.

Třeba by se pak mapy tlouct nemusely, ale jak říkám, teď to nemůžu vyzkoušet.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Tak jsem srovnal všechny tři mapy a dost mě ten Atlas10R zklamal. Ona je to ve skutečnosti mapa TopoCzech, pouze jí chybí vrstevnice, turistické značky a turistické památky. Možná má něco navíc (třeba pumpy, hotely,...) ale to jsem nezkoumal. Cvičně jsem si sejmul obrazovky kusu sídliště ve Stdůlkách a CityNavigator má v mapě i ty poslední uličky mezy baráky, zatímco Atlas ne. A to se honosili, jak je ta mapa lepší. navíc mnou nalezená chyba v navigaci v TopoCzech je tady taky (auto vede přes Brounku po lávce pro pěší, i když jsou zakázané nezpevněné cesty a navíc to fakt neprojedete 8-)). Ale to je můj pohled na věc, někdo může mít jiný. Já ale dál autem jezdím podle CN.
    Připojené obrázky Připojené obrázky

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Další

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Poslední]

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Vyšla nová verze MapSource!

Taky nové verze:
    - Radary POIcz pro Garmin v1.5 Beta
    - MyGarminWpt pro excel v1.2 Beta
    - MapSource registry FIX v0.1g
    (odkaz)

LiborH: Pokročil jsi někam se šipkou?

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Tak pozor na verzi MapSource 6.13.1. Někomu může začít padat MS při detekci GPS. Vypadá to, že je to způsobeno pravděpodobně konfliktem s USB ovladačem. Co je zajímavý, že někomu MS v téhle verzi jede v pohodě a někomu zase ne. Pokud už někdo MS 6.13.1 nainstaloval a má s ním problém, jukněte sem. Jinak pokud nemáte OS Symbian vs Garmin, tak tuhle verzi raději neinstalujte.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Ahojky potreboval bych poradit s timto problemem. Mam Loox 720, nahral jsem si do nej Garmin Mobile XT, ale pri jeho startu se mi objevi tato error hlaska:
    "The Bluetooth Radio failed to turn on due to insufficient driver memory available You must perform a normal reset before you can turn on the Bluetooth Radio"
    Zjistil jsem, ze tato hlaska, potazmo tento problem je spjat s SPB diary, kdyz ho odeberu z Today obrazovky, bluetooth se normalne nastartuje a XT hleda zarizeni. Jeste dodam, ze Igo, TT, Garmin Que, se spousteji s BT uplne normalne i pri zapnutych SPB.
    Poradite mi jak na to.
    SPB potrebuji pouzivat.
    XT je nahrano na CF

Diky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Padluke: to je na Looxovi 720/718 úplně běžné - nemusíš odstraňovat SPB diary, mělo by stačit před spuštěním garmin XT resetovat stroj (myslím jen soft reset ;o) ). A hlavně je zajímavé, aspoň u mě, že se mi tahle chyba objevila až později (bez souvislosti s novou verzí apod.) a ani po HR zařízení se neodstranila.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Logman

LiborH: Pokročil jsi někam se šipkou?
    Já jsem se šipkou už nepokročil, ale smířil se se stavem. Žít se s tím nechalo...

Ale pak jsem jí věnoval jednomu klukovi a on jí iniciativně dodělal, takže teď už dle mého nemá žádnou chybu a nic lepšího si ani neumím představit

Zkusím jí přiložit, jestli se to povede.
    Připojené soubory Připojené soubory

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od LiborH
    Zkusím jí přiložit, jestli se to povede.
    Super, až budu mít chvilku mrknu na to. Já jsem se od té doby věnoval něčemu jinému. Můžeš, prosím, šipku přihodit také sem ? Případně i s náhledem? Díky

A něco málo o novém ATLASu zde.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

POZOR!

Nová mapa ČR pro Garminy, Atlas Czech verze 7 od Picodasu je [/URL]ke stažení.

Nové vlastnosti ve srovnání s předchozí verzí mapy - Atlas CR10R v6:

Nový, zpřesněný a doplněný zákres silniční a uliční sítě v ČR.
    Podpora formátu mapy NT.
    Kvalitnější a doplněná data pro routing – jednosměrky, mimoúrovňové křižovatky, pěší zóny, neprůjezdné komunikace včetně přikázaných směrů jízdy, zákazů vjezdu a odbočení.
    Možnost výpočtu trasy pro nákladní dopravu. Omezujícím parametrem jsou šířka vozidla 2,5 m, výška vozidla 4,1 m a celková hmotnost vozidla 25 tun (vozidla převyšující tyto parametry jsou klasifikována jako nákladní doprava/TIR). Týká se především mostů, podjezdů a místních komunikací. Pozor - v mapě nejsou graficky zobrazeny údaje typu výšky tunelů či nosnosti mostů
    Body zájmu POI – zpřesnění a doplnění na celkový počet cca 50 000, celkem přidáno více jak 5.000 nových POI.
    Cesty – doplnění velkého množství lesních a polních cest (desetitisíce úseků).
    Místní komunikace – doplnění a zpřesnění geometrie v menších sídlech.
    Železnice - doplnění některých železničních vleček.
    Vodstvo - výrazné zpřesnění a zahuštění vrstvy drobných vodních toků a ploch.
    Instalace včetně aktuální verze programu MapSource 6.13.5 s českým ovládáním.
    Dálnice a rychlostní komunikace – stav k prosinci 2007 s těmito novými úseky:

D1 (D47) úsek Ostrava-Rudná - Bohumín na Ostravsku (17 km)
    D3 úsek Mezno - Chotoviny na Táborsku (7 km)
    R4 křižovatka s I/20 u Třebkova na Písecku (1 km)
    R6 průtah Karlovy Vary (rozšíření na 4 pruhy, 5 km)
    R35 úsek Křelov – Slavonín u Olomouce (západní část obchvatu města, 5 km)
    R48 úsek Tošanovice - Žukov na Ostravsku (dokončení tahu Frýdek-Místek – Český Těšín, 8 km)
    R48 úsek Bělotín (obchvat obce mezi Hranicemi a Novým Jičínem, 2 km)
    Silnice I. třídy – stav k listopadu 2007 s těmito novými úseky:

I/4 úsek Nová Houžná – Hliniště na Šumavě (6 km)
    I/7 úsek Chomutov – Křimov v Krušných horách (7 km)
    I/13 rozšíření úseku Chomutov - Černovice (2 km)
    I/34 úsek Nová Ves - Božejov na Pelhřimovsku (3 km)
    I/34 obchvat Stráže nad Nežárkou na Jindřichohradecku (3 km)
    I/38 most přes Labe u Chvalovic na Nymbursku (2 km)
    I/38 rozšíření Průmyslové ulice v Mladé Boleslavi (1 km)
    I/39 úsek Černá v Pošumaví – Hořice na Šumavě (4 km)
    I/49 rozšíření silnice ve Zlíně-Malenovicích (2 km)
    V mapě ani navigaci není zahrnut tento úsek:

I/21 jižní část obchvatu Plané u Mariánských Lázní (2 km)

Podotýkám, že jde o mapu, jejímž původním autorem je firma Ceda, která stejný mapový podklad ČR dodává TeleAtlasu. Tato mapa tedy netrpí chybami, jako mapa ČR od Navtequ, která je součástí mapy City Navigator Europe NT 2008. Mělo by se tedy jednat v současné době o nejkvalitnější silniční mapu ČR.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj,

pokud nahrnu Mapsourcem do Mobile XT více map stejné oblasti (Atlas, TOPO) tak v aplikaci nejde, nebo jsem to alespoň nenašel, mezi nimi přepínat a zvolit, kterou chci právě používat.

Jediné co mě napadá, je nahrát mapy jednotlivě a vygenerované soubory přejmenovávat, což mi nepřijde moc praktické. Jde to nějak lépe?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Jde to jednodušeji.
    Nástroje - Správa údajů - Sady map, tlačítko MapSource a potom zaškrtnout jen tu kterou potřebuji.
    Mám takhle Atlas a Topo a podle potřeby mezi nimi bez problémů přepínám.

Strana 10 z 11 PrvníPrvní ... 891011 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Garmin Asus M-10 Změna jazyka navigace a znovuinstalace PDF prohlížeče
    Od Vidloch v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-03-2011, 11:44
  2. Garmin-Asus nüvifone M10 - Pěší portrait navigace do města
    Od nefrit_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 17:18
  3. Garmin-Asus nüvifone M10 – Přizpůsobení integrované Garmin navigace.
    Od nefrit_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-02-2011, 23:02
  4. Recenze navigace Garmin GPS 10 Deluxe
    Od basic_ce4you v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 15-11-2006, 20:54
  5. Garmin 10 Deluxe: navigace pro fajnšmekry [mobilmania.cz]
    Od Zdenek Malinsky v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-09-2006, 12:24