Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A620 upgrade na WM5?

Jirka CBX (17)|1.6.2005 22:09
Jelikož FS poskytl upgrade Looxe410 na WM5,chtěl bych se zeptat,zda někdo neví o něčem podobnému na A620.Sice jsem koukal na stránky Asusu,ale tam jsem žádnou zmínku o upgrade nenašel.Pamětově by to mělo jít.Jde mi hlavně o přetáčení displeje,které s odzkoušenýma utilitkama nebylo to pravé ořechové.Furt to nějak zlobilo.Díky za případný info.
beecher (9270)|1.6.2005 22:19
Mam obavy, ze upgrade nebude... Kdyz uz na to neni ani upgrade na WM2KSE... ;)

A pokud je mi zname, tak na Looxe 410 upgrade na WM5 nebude, budou nova zarizeni v rade 4xx... A to jsou jeste neoficialni zpravy, protoze FSC jeste zadnou oficialni tiskovou zpravu o tom, ze budou nabizet upgrade na WM5 pro jakekoliv sve zarizeni, nezverejnilo...
Pavel Koza (4761)|2.6.2005 08:37
Kolega (myslim tazatel:) to asi trochu popletl, smichal dve verze dohromady - pro LOOXe rady 4xx by uverejnen pouze upgrade na Windows Mobile 2003 Second edition. To je ten upgrade, ktery umi otaceni displeje. Upgrade na WM5 pro toto zarizeni se neplanuje.

Pokud jde o Asuse, tak ten neoznamil zatim vubec nic, nicmene kdyz uz pro neco upgrade nabidne, bude to myslim maximalne pro A730ku.
j-cop (80)|2.6.2005 12:50
V ramci marketingovych tahu to s upgrady u Asusu vidim velmi cerne...
(staci se kouknout na jejich podporu, to je bida bida zal a zase bida)
duff2 (32)|2.6.2005 19:14
Souhlasím s tebou, stránky Asusu jsou jedna velká katastrofa....chtěl jsem na technickou podporu poslal dotaz, zda plánují upgrade Asus MyPal730W na Windows Media 5.0, ale nepodařilo se mi vůbec překonat jejich dotazníkový formulář....Jen doufám, že ten upgrade bude, nevíte, kam by se dalo obrátit, abych to zjistil?
Dzejkob (286)|2.6.2005 19:23
[QUOTE="duff2"]Souhlasím s tebou, stránky Asusu jsou jedna velká katastrofa....chtěl jsem na technickou podporu poslal dotaz, zda plánují upgrade Asus MyPal730W na Windows Media 5.0, ale nepodařilo se mi vůbec překonat jejich dotazníkový formulář....Jen doufám, že ten upgrade bude, nevíte, kam by se dalo obrátit, abych to zjistil?[/QUOTE]

To by me taky zajimalo, ale tipnul bych si, ze upgrade nebude. Podpora Asusu je fakticky tragedie, takze i kdyz se ti povede poslat jim dotaz, tak za a) vubec nemusis dostat odpoved a za b) ti reknou, ze nevedi :no:. Ale to je jen muj tip, zkus to, za to nic nedas ;).
Jirka CBX (17)|3.6.2005 18:58
[QUOTE="Pavel Koza"]Kolega (myslim tazatel:) to asi trochu popletl, smichal dve verze dohromady - pro LOOXe rady 4xx by uverejnen pouze upgrade na Windows Mobile 2003 Second edition. To je ten upgrade, ktery umi otaceni displeje. Upgrade na WM5 pro toto zarizeni se neplanuje.

Pokud jde o Asuse, tak ten neoznamil zatim vubec nic, nicmene kdyz uz pro neco upgrade nabidne, bude to myslim maximalne pro A730ku.[/QUOTE]:) Díky za opravu.Nějak se v téhle oblasti neorientuju.ale je to asi tak.Jedna hloupější otázka.Z WinCE lze na Asusu přejít na WinSE?Stejně mi jde jen o to přatáčení displeje.
Kája_oldd (759)|3.6.2005 19:21
SE je také CE...ale to je jedno....bohužel, u A620 výrobce nevydal SE, ani s tím nepočítal, u 716 na tom sic prý začal dělat, ale ticho po pěšině a asi mají všici smůlu.....
duff2 (32)|17.6.2005 16:43
Tak se mě konečně podařilo od Asuse vymámit nějakou odpověď na to, jestli vydaji upgrade na WM 5.0 pro Asus MyPal 730W..odpověď je tady..

Dear Friend :
Thank you for contacting ASUS Customer Service.
My name is Martin and I would be assisting you today.

I dont have information about release WM 5.0.excuse me.

Thank you for using ASUS products and enjoying ASUS services!

Yours sincerely,

Dehner Martin



takže vlastně jako kdyby nic neřekli..podpora od asuse je fakt k ničemu....
Pavel Koza (4761)|17.6.2005 17:05
[QUOTE="duff2"]takže vlastně jako kdyby nic neřekli..podpora od asuse je fakt k ničemu....[/QUOTE]

Az na slechetne vyjimky potvrzujici pravidlo jsou tyto odpovedi standardni u vsech... Ale zase se jim nedivte - oni jen naznaci, ze to mozna bude, behem par hodin je to vsude na webu prekroucene na BUDE BRZO a kdyz to z libovolneho duvodu nakonec nebude, budou vsichni akorat nadavat... Lepsi je nic neslibovat...
duff2 (32)|17.6.2005 18:10
hmmm...asi máš pravdu....asi už jsem trošku zaujatý po těch mnoha pokusech, kdy většina odkazů na jejich stránkách nefungovala nebo se strányk načítaly neuvěřitelně pomalu..jinak jsem se svou cihlou spokojenej....i když na jiný jsou stále nový verze ROM a na Asuse nic...že by to bylo hned tak dokonalý?
j-cop (80)|26.9.2005 11:36
Tak jsem zkusil bombardovat Asus dotazem, jak to vidi s upgradem a po slibenych 48 hodinach nic neprislo. Uz je to sest dni a Asus mlci - muze to znamenat dve veci:
a) uz je nebavi na to odpovidat a s vyrobou PDA konci
b) treba upgrade bude a chteji to co nevidet oznamit oficialne :-)

Nemate nekdo blizsi info? Upgrade pro 730ku by mi stacil :-)
rmasek (43)|26.9.2005 11:58
byl bych rád, kdyby vyšlo to b-čko , ale .... (známe ASUS)
:?
Jirka CBX (17)|13.11.2005 11:57
Tak upgrade starších strojků asi jen tak rychle opravdu nebude.Ale zas na druhou stranu,tohle by se mi líbilo.A nejen asi mně. :cool: :cool: :$: http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1613&mode=&order=0&thold=0