Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zařízení GigaByte Einstein - další novinka z Computexu

Pavel Koza (4761)|1.6.2005 15:56
http://www.mobile01.com/topicdetail.php?f=61&t=82574&last=577789

A další novinka z Computexu. Tentokrát z dílny GigaByte. A nesoucí jméno nikoho menšího než Alberta Einsteina. Opět půjde o Pocket PC zařízení s Windows Mobile 5.0, pohánět je bude procesor taktovaný na 416MHz, bude mít 64MB paměti, GSM/GPRS - Tri-Band, QVGA displej schopný zobrazit 262k barev:!:, digitální foťák 2,1MPix s CMOS čipem, tuner pro příjem televizního a rádiového signálu:!: :!: :!:, Wi-Fi, Bluetooth a mini SD slot. Další informace najdete na serveru Mobile01.

Ufff, něco mi říká, že se takového zařízení v Čechách jen tak nedočkáme, tyto úžasné hračičky si naši dálno-východní přátelé většinou nechávají jen pro sebe...:(
00067399_Untitled-1_gaOl.jpg
dort (1212)|1.6.2005 16:19
ach jo, když už je něco na první pohled k světu, tak se to do našich luhů a hájů nedostatne - a v tom odkazu jsem si upřímně moc nepočetl :D ;)
Bedřich Stejskal (57)|5.6.2005 01:36
[QUOTE="Pavel Koza"]http://www.mobile01.com/topicdetail.php?f=61&t=82574&last=577789

A další novinka z Computexu. Tentokrát z dílny GigaByte. A nesoucí jméno nikoho menšího než Alberta Einsteina. Opět půjde o Pocket PC zařízení s Windows Mobile 5.0, pohánět je bude procesor taktovaný na 416MHz, bude mít 64MB paměti, GSM/GPRS - Tri-Band, QVGA displej schopný zobrazit 262k barev:!:, digitální foťák 2,1MPix s CMOS čipem, tuner pro příjem televizního a rádiového signálu:!: :!: :!:, Wi-Fi, Bluetooth a mini SD slot. Další informace najdete na serveru Mobile01.

Ufff, něco mi říká, že se takového zařízení v Čechách jen tak nedočkáme, tyto úžasné hračičky si naši dálno-východní přátelé většinou nechávají jen pro sebe...:( [/QUOTE]
Tak to naprosto souhlasím!!!
Ono dle výčtu všech vlastností je to skoro dokonalé pro všechny a to se přeci nemůže dovážet do země,kde jsme zvyklí neustále něco vylepšovat a hlavně dodělávat :D :D ...ale TOHLE bych opravdu chtěl minimálně prubnout...jen ten slot na mini SD...hmmm??!!!
btw:To by se snad dalo odněkud přitáhnout,ne??