Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 68

Téma: Nová verze Sunnysoft InterWrite 8.6 Pro

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

http://www.sunnysoft.cz/clanek.php?clanekid=4

Sunnysoft s. r. o. uvádí novou verzi lokalizace. Aplikace přináší vylepšené rozložení kláves. Součástí lokalizace je univerzální ovladač pro externí klávesnice. Uživatel má nyní možnost zvolit si v průběhu instalace mezi velkou a malou lokalizací. Nová verze 8.6 plně podporuje VGA rozlišení. Uživatelé využívající rozvržení obrazovky "na šírku" uvítají také rozšíření standardní klávesnice o numerickou část. Využijte nové funkce: CoverKey, RunCalc a NumPadExtra.

Co je nového ve verzi 8.6?

• vylepšeno rozložení kláves
    • možnost přepínání na numerickou klávesnici
    • podpora VGA rozlišení
    • implementován univerzální ovladač pro externí klávesnice
    • funkce NumPadExtra - automatické rozšíření klávesnice o numerickou část v režimu displeje "na šířku"
    • funkce CoverKey - skrytí softwarové klávesnice pomoci CTRL+SHIFT na externí klávesnici
    • funkce RunCalc - rychlé spuštění systémové kalkulačky stiskem tlačítka
    • možnost volby typu instalace (mala/velká lokalizace)
    • optimalizace lokalizace ovládacích panelů
    • textové korektury

Upgrade z verze 8.5 je zdarma a registrační název v PDA, stejně tak i registrační klíč, zůstavají stejné - není třeba žádat o nové! Upgrade z verzí 8.3 a nižší je zpoplatněn. Zakoupit upgrade je možné zde.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00067315_screen2_ksT0.gif 
Zobrazení: 30 
Velikost: 36.6 KB 
ID: 2110  
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

proč mám pocit, že tuhle klávesnici vídám den co den už pár let na svém PDA :no:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od dort
    proč mám pocit, že tuhle klávesnici vídám den co den už pár let na svém PDA :no:
    Nevím, co je na tom špatného, Je to přesně to, so jsme po SS chtěli ( na toto téma zde proběhla nejedna obsáhlá diskuse se SunnySoftem) a oni se to snažili udělat dle našich přání. Takže za mě je to naopak :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

OT - asi otázka osobního vkusu a hodnot - takže stále :no: /OT

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Tak jsem nainstaloval - poměrně bez problémů (díky za to). Nicméně - ta podpora realVGA je kde? Nebo jsem úplně blbej? Já žádnou změnu nevidím, tlačidla jsou pořád minipidi :-)

EDIT :: Jsem opravdu úplně blbej, bylo to v paměti, nemohlo se to přepsat, takže odinstalace a nová instalace docela pomohly...

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

Nainstalovano, funuguje... :yes:

BTW, nevite nekdo jak zvetsis systemovou klavesnici? Ne vzdy pouzivam ceskou. Diky.

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Super, konečně funguje HP BT klávka s českou diakritikou!!! Žádný AEK už není zapotřebí.... :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Ivo Pokorný
    BTW, nevite nekdo jak zvetsis systemovou klavesnici? Ne vzdy pouzivam ceskou. Diky.
    Pokud se nepletu, tak IW ma i US klavesnici, takze staci na ni prepnout (pripadne jeste doinstalovat) a je vystarano...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od fockey
    Super, konečně funguje HP BT klávka s českou diakritikou!!! Žádný AEK už není zapotřebí.... :yes:
    No, ja nevim, ale s LEng Lite mi to funguje uz pul roku...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Tak jsem to též nainstaloval , klávesnice konečně je použitelná ale nevím proč je odsazená od dolního okraje, kde je normální mezera.
    Došlo i k zpřístupnění nabídky Start - nastavení :-).
    Chtěl jsem teď použít IE, ale soft. klávesnice nějak nekomunikuje, nelze psát webové adresy :-( .

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Nerozumim co znamen IE nekoumikuje a nelze psat webove adresy.

Prosim zkontrolujte v Start-Nastaveni-System-InterWrite-Hardware, jestli nemate nahodou spustenou proceduru odchytavani scankodu na danou aplikaci. (knihovan iexxx.dll nebo nejak tak).

PS: Na externi klavesnici se vyplati pouzit CTRL+SHIFT a skryt tak SW klavesnici nadobrou (dekuji za dobry napad ctenarum CE4YOU), zobrazeni klavesnice se provede opet pres CTRL+SHIFT na HW klavesnici.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Díky za radu :-)
    Sice tuto knihovnu jsem tam nenašel, ale nepoužívané knihovny a soubory jsem "vyházel" a už to funguje :-).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Instalátor mi hlásí, že nejdřív musím nainstalovat AS, který už mám. :disgusted: Má někdo podobný problém? Nemohl by sem někdo dát cab, prosím? On je to i námět pro SunnySoft, o co vylepšit stránky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Ted testovano na h550 a vse ok, pokud napisete na jaroslav.prchal@sunnysoft.cz , poslu cab obratem.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Přišlo, nainstalováno, děkuji! :yes: Nechci vypadat jako potížista, ale přestala mi fungovat přídavná klávesnice :O Mám originál od HP, model G750. Před chvílí (IW Pro 8.5) fungovala, teď s IW Pro 8.6 (při instalaci jsem zvolil možnost "malé" lokalizace) ne-e.

EDIT: Tak funguje spouštění aplikací přes klávesové zkratky (Fn + klávesa), ale psaní ne.

EDIT 2: V menu Start pod položkou Settings se otevře prázdné okno, v okně Programs jsou sice položky všechny, ale po kliknutí jde cihlu znovu zprovoznit jen vyndáním baterky :

EDIT do třetice: To všechno lze napravit zapnutím lokalizace systému a lokalizování statických dat, tedy kromě rozchození klávesnice. Ale takové řešení se mi nelíbí :?

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Nová verze Sunnysoft Contacts!!!
    Od JMsunny v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 22-12-2008, 19:07
  2. Nová verze lokalizace Sunnysoft InterWrite 9
    Od Pavel Koza v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 172
    Poslední příspěvek: 14-06-2008, 11:44
  3. Reakcí: 89
    Poslední příspěvek: 05-06-2006, 13:52
  4. Aktualizovaná verze Sunnysoft InterWrite Pro 8.5 (build 12011)
    Od Pavel Koza v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 14-12-2004, 12:01
  5. Nová verze Sunnysoft GSM Manager 1.9.0
    Od hybo v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 08-11-2002, 09:50