Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vodafone vstupuje na český trh, co nás asi čeká?

Budulman_ce4you (31)|1.6.2005 06:52
Včera uhradil britský Vodafone částku za převzetí Oskara.
Jak si myslíte, že se změní po vstupu Vodafone na českou půdu?
dort (1212)|1.6.2005 08:23
doufám, že konečně "dopokryjí" území signálem - neb Oskar to je bída v pokrytí

přidají v oblasti datových služeb

a hlavě vypukne cená válka, ebo se obávám že Vodafone nebude chtít koukat na záda T-M a ET, takže finále by mohlo být - volání s dobrým operátorem ( pardón vlastně světově nejlepším, že ) za nejlepší ceny v Čr

já osobně jsem chtěl od Oskara odejít, ale nyní vyčkávám změn ;)
jumbo_ce4you (162)|1.6.2005 08:46
Jeden z mých paušálů je u Oskara. Čekám větší nabídku telefonů a rozšíření datových služeb, stejně jako výhodnější roaming. Vodafone sice po mých oblíbených Alcatelech spíš jen občas pokukuje, ale jestli sáhne po tom současně nejnadupanějším, a ten bude umět komunikovat s okolím lépe, než například můj současný A715, pak zůstanu u Oskara dál, jen o něco více spokojený :yes: :D
Pavel Koza (4761)|1.6.2005 08:55
...no kdyz uz jsem na serveru o Pocket PC a Smarphonech s Windows Mobile, tak by me prani melo byt jasne - abych si nemusel HTC Wizard kupovat zase u T-Mobilu:D
Budulman_ce4you (31)|1.6.2005 09:37
Taky jsem dost zvědavej na nabídku od HTC, co s tím Vodafone vymyslí.
Uvažuju o MDAc, ale T-mobile mi taky zrovna nevoní.
ifco_ce4you (186)|1.6.2005 10:07
Moje zelanie je jednoduche a jasne: aby moc nezdrazeli :)
Mam T-Debile CZ a pomaly sa uz bojim aj uprdnut si pretoze aj to by mi nauctovali.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|1.6.2005 10:24
Doufám, že rozšíří nabídku telefonů - s PocketPC. :D
Pavel Koza (4761)|1.6.2005 11:01
...a uplne genialni by bylo, aby meli pro sva Pocket PC jineho servisniho partnera nez je GSMobile....To by byl teprve priliv novych zakazniku:yes:
hybo (3107)|1.6.2005 12:58
[QUOTE="Pavel Koza"]...a uplne genialni by bylo, aby meli pro sva Pocket PC jineho servisniho partnera nez je GSMobile....To by byl teprve priliv novych zakazniku:yes: [/QUOTE]

to by je museli nejdrive vyrabet a toho se tak nejak nebojim ;)
Zdenek Malinsky (9781)|1.6.2005 14:37
Já jsem v tomto spíše skeptik. Cenovou válku určitě nečekejte, ani velké změny cen (ani nahoru, ani dolů), ani žádné extra nové služby. Tipnul bych, že nejdříve se zaměří na firemní klientelu a teprve potom na paušální a předplacenky s pár sty nebo tisíci korunovými měsíčními účty. Vždyť o Oskaru se říká, že je pro chudé, tak asi nelze očekávat, že jeho zákazníci provolají horentní sumy, takže ani snížení cen nevyvolá zvýšený zájem o volání a tím i větší tržby. Náš trh je už myslím celkem stabilizován, takže s cenou, na přetažení větší části konkurence, již není moc místa. Můžeme snad doufat ve větší a širší nabídku mobilních a chytrých telefonů, smartfonů, XDA atp. vyráběných přímo pro Vodafone.

Asi před rokem a půl jsem používal zároveň všechny 3 operátory a mohu říci, že co se týká kvality pokrytí (i v centru Prahy problém) i kvality hovorů, není Oskar 2. liga, ale spíše divize, ne-li krajský přebor. Také chuťovka je volat na infolinku (i přes ten zkrácený kód jsem čekal i 30 minut, známý na HF v autě volal-byl v pořadí-celou cestu z Prahy do Brna), nehledě k omezené době provozu (ne 24 hodin). Pokud se snažili ušetřit menším počtem obchodů, měli naopak infolinku rozšířit a udělat non- stop. Nevím čím to je, ale pokud volám z T-Mo nebo ET na T-Mo, ET nebo pevnou je všechno v pořádku, ale pokud má příjemce Oskara, je po "vytočení" čísla asi 5-10 sekund ticho a teprve potom se ozve vyzváněcí tón.
Mohu říci, že jsem byl z Oskara a jeho služeb velmi zklamán. Dokonce i několik přátel a známých, kteří mě dříve k němu lanařili, během minulého roku konvertovali k ET a T-Mo. Čímpak to může být? :? :sarcastic: :O
hybo (3107)|1.6.2005 14:57
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]. Nevím čím to je, ale pokud volám z T-Mo nebo ET na T-Mo, ET nebo pevnou je všechno v pořádku, ale pokud má příjemce Oskara, je po "vytočení" čísla asi 5-10 sekund ticho a teprve potom se ozve vyzváněcí tón.
Mohu říci, že jsem byl z Oskara a jeho služeb velmi zklamán. Dokonce i několik přátel a známých, kteří mě dříve k němu lanařili, během minulého roku konvertovali k ET a T-Mo. Čímpak to může být? :? :sarcastic: :O [/QUOTE]

cim? Tim, ze Oskar je posedly pokrytim (a namisto signalu pokryje Nuselsky most), ze je vtipnej (a jeho vtipy trvaji moc dlouho a tak se na lince porad smejete a netusite, ze uz jste tam dlohej cas) a staci mu rict (a on na vas stejne kasle..)

krom toho interne je to firma, kde je hodne mladych, coz ja osobne beru jako plus, ale jsou i na mistech, kde zkusenosti, nebo strizlivej pohled na vec je prvorady

kamaradka delala pro ne pomerne dulezite veci (resp. to mela na straosti u americky firmy, ktera pro ne delala) a z toho, co mi pak rikala jsem sam byl dost mimo, jejich rozhodnost, planovani, cile a to vse je horsi, nez u firmy s 5 lidma s obratem par mega rocne, i proto, kdyz si tak vse vemete od jejich zacatku se porad na nic vlastne nevyprofilovali, zkouseji ruzne veci, ale nic nedotahnou
beecher (9270)|1.6.2005 19:07
Takze koupenim Oskara Vodnim Telefonem nastane tohle...