Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA compact a PRETEC wifi SD

anicka.balounova (165)|31.5.2005 22:44
Nevite jestli spolupracuje s MDA compactem tahle kartica?

http://shop.palmpc.cz/prodavej/palmpc/katalog.asp?jis=3152005224255&fId=15886&fIds=n8t4t848d8&fKatCis=xpsdwfy#
tomikusis (37)|1.6.2005 08:41
ano dle nasich informaci spolupracuje. jsou skladem.
anicka.balounova (165)|1.6.2005 10:02
Nezkoušel s tím někdo NetStublera?
bubo_ce4you (151)|6.7.2005 19:53
[QUOTE="tomikusis"]ano dle nasich informaci spolupracuje. jsou skladem.[/QUOTE]

A jak to dopadlo?
anicka.balounova (165)|7.7.2005 09:08
Já ji mám v MDAc.
Netstumber ani žádná jiná wifi aplikace 3tích stran nefunguje.
Nikdo tu kartu nezná.

Zkoušela jsem víc externích SD wifi karet a s žádnou netstumbler ani jinej soft spolupracovat neuměli. Nechápu proč.
bubo_ce4you (151)|7.7.2005 14:26
Priznam se, ze s koupi MDAc stale vaham prave kvuli (ne)moznosti pripojeni pres WiFi... Tak jsem doufal, ze najdu pozitivni odpoved a ze si uz budu moci udelat radost ;-) Ale bez Wifi to nejde :-((

Je to zajimave - u karty Sandisk Wifi (bez pameti) snad nebyly problemy, dokud tam napridali tu pamet. A tady to nejde vubec :-( Ach jo :-((

Tak budu hledat, zda k tomu nekde neco nepisou...

Dopsano:

Divam se na stranky Netstumbleru a tam u Ministumbleru pisou, ze musi byt naistalovany nejake drivery - nemuze byt problem v tom?

Nevylucuju samozrejme, ze se divam zcela blbe na neco jineho ;-)

bubo_ce4you (151)|8.7.2005 01:00
Tak jsem dnes (vlastne vcera) udelal dulezity zivotni krok - koupil jsem si MDA compact a k tomu SD Wlan kartu Pretec (za asi 1900 Kc vcetne DPH) - a ona funguje!!!!

Mrzi mne, ze neumi WPA, takze jsem musel svoji sit znovu predelat na WEP, ale IE v pohode funguje a vse beha tak, jak ma.

Jen kratka rekapitulace postupu (netvrdim, ze to takto musi nutne byt):

- instalace driveru
- v Settings - Network cards - se objevila SD WLAN karta
- v connections - network management - jsem si vytvoril spojeni nazvane "doma", u ktereho jsem pouze nastavil v Proxy settings, ze je to pripojeno na internet.

Potom jsem se pres ikonku v today pripojil doma k siti, pustil IE a je to :-)

Takze preji mnoho uspechu i ostatnim!

Zdenek
hybo (3107)|8.7.2005 07:17
ale ta karta funguje bez problemu, tady je problem s nespolupraci s tim SW, ktery se zde popisuje...
bubo_ce4you (151)|8.7.2005 08:11
No jo - tak pardon... ;-) Nechal jsem se unest svym nadsenim, ze to funguje -z vetsiny zprav jsem mel pocit, ze SD WLAN karty jsou v kombinaci s MDAc problemove...
MaAaT_ce4you (16)|8.7.2005 12:20
[QUOTE="bubo"]Tak jsem dnes (vlastne vcera) udelal dulezity zivotni krok - koupil jsem si MDA compact a k tomu SD Wlan kartu Pretec (za asi 1900 Kc vcetne DPH) - a ona funguje!!!!

Mrzi mne, ze neumi WPA, takze jsem musel svoji sit znovu predelat na WEP, ale IE v pohode funguje a vse beha tak, jak ma.

Jen kratka rekapitulace postupu (netvrdim, ze to takto musi nutne byt):

- instalace driveru
- v Settings - Network cards - se objevila SD WLAN karta
- v connections - network management - jsem si vytvoril spojeni nazvane "doma", u ktereho jsem pouze nastavil v Proxy settings, ze je to pripojeno na internet.

Potom jsem se pres ikonku v today pripojil doma k siti, pustil IE a je to :-)

Takze preji mnoho uspechu i ostatnim!

Zdenek[/QUOTE]

nevite jak je to na volnych pripojnych bodech napr v KFC, MC Donaldech a jinejch restauracich a vubec podnicich s sifrovanim?
bubo_ce4you (151)|8.7.2005 13:55
Zatím nečekám problém. Včera, když jsem si s tím hrál, jsem různě měnil nastavení AP (skryté SSID x zobrazení, 54M x 11M, DHCP x pevné nastavení,...) a vždy to fungovalo. Jediný problém je v tom, že to neumí WPA...

Zdenek
anicka.balounova (165)|8.7.2005 14:24
Ale vždyť jsem psala že ta karta funguje.
Jinak bych ji ani nekupovlala.
Touhle patálií dotazů apod. jsem si prošla taky než jsem našla funkční WiFi kartu do MDAc.

Ale problém je, že nefungují programy na obsluhu wifi krom těch origoš ovladačů¨-softu co je k tomu dodávanej.

Poptávala jsem se spousty lidiček, a bohužel jsem zatím nenašla jedinou wifi kartu, která by v MDAc fungovala s netstumblerem, pocketwinc, boingo atd.

PS: zatí jsem zistila, že karta neumí spolupracovat s wifi APčkem od Asus - WiFi home famili. (karta v soft. režimu AP)
tweeky (47)|1.11.2005 16:05
me byla karta vracena, ze k ni nejsou ovladace a ze proste nepojede.. tak nevim, jsem na rozpacich.. docela su nastvany, pac tu pisi lidi, ze jede v pohode a mi nic =(
tweeky (47)|11.11.2005 11:00
tak mi v servisu rekli, ze mi muzou poslat penize zpet nebozaslat jiny kus.. chtel jsem se PROSIM PROSIM zeptat, nevite o jine SD WIFI pro MDAc, ktera by urcite jela a zda ano, tak kde se da koupit.. dekuji moc, plllllllllllllls
MultiTricker (112)|11.11.2005 11:21
Mam pujcenou SD WiFi kartu od SanDisku. Nainstaloval jsem ovladace, restartoval Compacta a bombaaa, vse funguje skvele, i MiniStumbler funguje tak jak ma. System mi ukazuje ze je na karte cca. 7MB prostoru, tak jsem tam nainstaloval toho MiniStublera a v pohode :)