Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Prosím pomooooc - 720 & fuji S 5000

Nováček
    Registrace
    May 2005

tak problem se mi nepodařilo vyřešit, ale ostatní veci, ktere nebyly k looxu pripojene fungujou. Zkousel jsem Olympus mju410 a 3 usb klicenky a vse v pohode, takze zakopany pes je nekde jinde. Reinstal systemu zkusim, je to složite? Jinak ten fotak muzu jen vrele doporučit, pokud ti nevadi ten rozmer, tak chybu neudelas, fotky jsou super. Treba s tim zminovanym mjuckem je to nesrovnatelne. ted jsem se vratil ze svedska a fotil jsem obema kousky a fujina je proste super, ale mjucko zase malinke. Ale jinak diky za pomoc. nastesti to mjucko ma taky XDcka, takze jsem menil karticky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Nuž ked ostatne veci idu,a len fujina nejde a ešte si niečo mazal v registroch,tak najjednoduchšie bude asi spravit HR( P O Z O R !!!!!!!! stratia sa data z RAMky!!!!!!!) a nanovo nainstalovat programy.I ked nedavno som nemohol tiež pripojiť Olympus 770,ale to som mal práve dost rozhaseny system po všelijakom skúšaní,tak som tam len zo srandy nahodil driver od Ratocu a Olympus sa chytil ,ale 12 MB fotky(TIFF) čo som stiahol do Looxa Resco Viewer neotvoril (asi boli az moc velke )
    p.s. HR sa robí súčastným stlačením tlačítka POWER a RESET (ak by si nahodou nevedel ) Vela zdaru.

Nováček
    Registrace
    May 2005

HR nepomohl, je to divne, proste muj fotak a usb klicenka nejde, jinak vsechno jo:-), proste sranda.
    Ty jsi ten driver stahl kde, ze bych to zkusil, treba se to chytne. Dik

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

usb mass storage driver by Ratoc
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    May 2005

Jsem tu dlouho nebyl, ale nainstaloval jsem driver a jede to, tak to je bomba, funguje to. Díky moc.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Pomooooc !!!
    Od Pavel357 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-11-2006, 00:32
  2. Pomooooc nefunguje mi karta
    Od koksa v sekci + Soubory & Paměťová média
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 26-06-2006, 14:52
  3. Ipaq 4150 pro zacatecnika za 5000 kc?
    Od cenebris v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 15-06-2005, 13:22
  4. 5000 lidi za den???
    Od Pavel Koza v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 23-02-2005, 08:31
  5. Jak se Vám líbí nový HP iPAQ 5000?
    Od Martin Hanzal v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 12-09-2002, 17:47