Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prosím pomooooc - 720 & fuji S 5000

v*l*k_ce4you (17)|31.5.2005 22:07
Zdravím lidičky, potřeboval bych poradit. Když jsem jednou zkoušel spojení, tak vše fungovalo, tëď jsem po týdnu chtěl připojit foťák a loox nic nezobrazí, ale přitom foťák se tváří jako spojený. Nenapadá někoho něco, v čem by mohl být problém? Díky moc předem
oltcit (1098)|1.6.2005 02:37
SR na Looxe by nepomohol? Alebo skusit ine zariadenie s Mass Storage ? Alebo pri vypnutom Looxe pripojit Fujinu a az potom zapnut ,hmmm? Nejaka blba trivialna zalezitost to bude.....:sarcastic:
v*l*k_ce4you (17)|1.6.2005 07:31
No jine zarizeni funguji, i kdyz usb klicenka se nekdy sekne, ale jede bez problemu. Fotak jsem zkousel zapojit pri vypnutem looxu a pak pustit, SR taky, proste snad vsechny kombinace, ale nic.
Pavel Koza (4761)|1.6.2005 08:48
Zkuste klasicky postup - zazalohovat vse, potom HW reset a zkusit. Funguje? Nefunguje?
v*l*k_ce4you (17)|1.6.2005 09:08
chci se zeptat když uděělám HR tak o vše přijdu programy, ....
To radeji koupim ctecku karet:-). Ne, diky za radu, je to první PDAcko, takze jsem uplnej začátečník, ale nechtelo by se mi vsechno instalovat znovu.
A jak provedu HR?
Dekuju.
Pavel Koza (4761)|1.6.2005 09:09
K tomu prave slouzi ta plna zaloha. Na LOOXovi je urcite nejaky program pro zalohovani, reknete mu, ze chcete zalohovat vse. IMHO je tohle dobre delat i pro jine pripady;)
v*l*k_ce4you (17)|1.6.2005 10:19
Tak hard reset nepomohl, pořád stejné, takže jdu koupit čtečku za 3kila a prdím na to :-). Díky za nápady.
v*l*k_ce4you (17)|1.6.2005 10:40
Tak lidi, zkousel jsem dva mysaky a ani jeden nejde, tak to uz fakt nechepu, nemuze to byt nekde zakazany, nebo neco takovyho?
v*l*k_ce4you (17)|1.6.2005 11:38
Tak fotak funguje, provedl jsem jeste jeden hard reset a obnovil zalohu a jede, coz je super. Bohuzel prestala fungovat usb klicenka, ale ta je mi fuk.
oltcit (1098)|1.6.2005 16:26
skus počítať tu možno ťa to navedie správnym smerom.:)
v*l*k_ce4you (17)|1.6.2005 18:59
Dík, ale tam řeší blbosti. Me vsechno slape, spis bych videl chybu v looxovi. Nebot ted mi nejde už ani ta usb klicenka. Proste to vypada, ze je fotak spojeny, na obrazovecce fotaku je zobrazena komunikace ok, ale nezobrazi se jako disk. Je zajimave, že se mi to behem dne jednou podarilo, ale po restartu už se neobjevil, je to fakt záhada. No budu jeste zkouset. Kdyby Te jeste neco napadlo, tak budu jedine rad, nebot uz prestavam verit, proto zatim prdim na ctecku karet, protoze prestala jit i ta klicenka. Takze jeste jednou dikec.
v*l*k_ce4you (17)|1.6.2005 20:48
chlapi, když z registru smažu v ovladačích(drivers), ty dva kliče Massstorage-6 a 2 a pak pripojim fotak nebo klicenku, tak napise nezname zarizeni a at napisu jeho jmeno, at napisu cokoliv tak napise, ze instalace driveru se nezfarila. už fakt nevím:-)
v*l*k_ce4you (17)|2.6.2005 07:26
tak jsem dneska zkoušel Olympus a úplně to samý, foťák se zapne do stavu přenášení fotek, ale v pda nic. Tož už fakt nevím.
v*l*k_ce4you (17)|2.6.2005 08:12
Tak mě ještě napadlo, nemohl by nekdo vyexportovat nastavení mass Storage z registru, at to porovnam. Protože když smažu původní, tak potom nedetekuje zařízení, což je divné. Vy když poprvé zastrčíte nový usb HW, tak píše at pojmenujete zarizeni, nebo automaticky zobrazí vec. Ja si nemuzu vzpomenout jak to u me bylo. Diky
oltcit (1098)|2.6.2005 18:16
Obávam sa že moje nastavenie ti nepomôže,ja totižto v registroch spominane kluče mam prazdne,ale to môže byť tým že od posledného reinstalu som tam žiadne masstorage nezapajal,iba klavku a printer,a citacka kariet Hama nepodporuje masstorage,tak ti neviem pomôcť. Raz som sa stretol s podobnymi problemami s detekciou pri pouziti usb klavky,ale tam bola chyba v neprevedenom SR. Najjednoduchsie bude asi skusit reinstalovat system a ked ani potom nic,tak reklamácia ,v kazdom prípade daj vedieť ako si dopadol,lebo ma to zaujíma z dôvodu že vážne uvažujem nad Fuji S5500 a funkcny masstorage je podmienkou kupy fotaku,preto nechcem ani Canon,ani Sony,ktore to nepodporuju:evil:
v*l*k_ce4you (17)|13.6.2005 21:58
tak problem se mi nepodařilo vyřešit, ale ostatní veci, ktere nebyly k looxu pripojene fungujou. Zkousel jsem Olympus mju410 a 3 usb klicenky a vse v pohode, takze zakopany pes je nekde jinde. Reinstal systemu zkusim, je to složite? Jinak ten fotak muzu jen vrele doporučit, pokud ti nevadi ten rozmer, tak chybu neudelas, fotky jsou super. Treba s tim zminovanym mjuckem je to nesrovnatelne. ted jsem se vratil ze svedska a fotil jsem obema kousky a fujina je proste super, ale mjucko zase malinke. Ale jinak diky za pomoc. nastesti to mjucko ma taky XDcka, takze jsem menil karticky :)
oltcit (1098)|14.6.2005 00:19
Nuž ked ostatne veci idu,a len fujina nejde a ešte si niečo mazal v registroch,tak najjednoduchšie bude asi spravit HR( P O Z O R !!!!!!!! stratia sa data z RAMky!!!!!!!) a nanovo nainstalovat programy.I ked nedavno som nemohol tiež pripojiť Olympus 770,ale to som mal práve dost rozhaseny system:D po všelijakom skúšaní,tak som tam len zo srandy nahodil driver od Ratocu a Olympus sa chytil ;) ,ale 12 MB fotky(TIFF) čo som stiahol do Looxa Resco Viewer neotvoril (asi boli az moc velke :D )
p.s. HR sa robí súčastným stlačením tlačítka POWER a RESET (ak by si nahodou nevedel :D ) Vela zdaru.;)
v*l*k_ce4you (17)|14.6.2005 21:12
HR nepomohl, je to divne, proste muj fotak a usb klicenka nejde, jinak vsechno jo:-), proste sranda.
Ty jsi ten driver stahl kde, ze bych to zkusil, treba se to chytne. Dik
oltcit (1098)|15.6.2005 00:35
usb mass storage driver by Ratoc
v*l*k_ce4you (17)|19.7.2005 20:18
Jsem tu dlouho nebyl, ale nainstaloval jsem driver a jede to, tak to je bomba, funguje to. Díky moc.