Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA3:reklamace ano ci ne?

aaischa (660)|31.5.2005 20:23
Mam mda 3 asi tak mesic.. a chovam se knemu fakt dost dobre a pomalu se uvolnuje klavesnice.. je tam tak cca 1,5mm vule ktera nebyla a kdyz ho drzim za klavesnici tak mi nesedi pevne baterka takze trosku v nem "vrže" muzu to uhadat na predcasne opotrebeni a vyreklamovat ho nebo je to normalni a stalo se vam to taky? mam sanci? predtim ste mi psali ze mda III drží :) :sarcastic:
hybo (3107)|31.5.2005 20:40
ja ho mel jeste kratsi dobu a to same, dokonce jsem to sem i psal, proc to je spatne reseni, pravdou je, ze jsem mel nefinalni jednotku tak pul roku predtim, nez se to vubec oficialne dalo do sveta, myslim, ze je to na zaruku
Stheepan (194)|31.5.2005 21:08
- hm, ja mam Eurotel Dataphone III cca 5 mesicu a klavku pouzivam kazdy den, inzenzivne pisu...a no problem....

- takze jestli mas potiz po mesici, sel bych "jim to omlatit o hlavu " :D
dort (1212)|31.5.2005 22:30
no mně se v ruce ohřál ještě méně než měsíc, ale pocity jsem z klávesnice 2x dobré neměl :((

ale s tou reklamací bych to viděl bledě, neb už vidím T-M jak "sklopí hlavu" a pronese - prodáváme SHIT výrobky a vymněníme Vám ho :no: - obávám se, že tudy cesta nevede ......

P.S. vycházím z vlastních zkušeností, že pokud se nejednalo o HW problém ( deska, display ) prostě věci které se mechanicky nepoškozují, tak nebyla na reklamaci šance a živě vidím svou anabázi, byť z jiného soudku, ale také opravdu zajímavou - šlo o boty Nike - za cca 3.000 ,- - nošené 9 měsíců - mínus zimní měsíce, takže čistého času cca 4 měsíce - utrhla se podrážka a já se dozvěděl, že je to mechanické poškození ( to by mne nenapadlo ) samozřejmě mnou způsobené a hlavně jsem se dozvěděl, že si záruční dobu pletu s dobou použitelnosti - no pardón boty za 3k vydrží 5 měsíců??? - to je legrace, ne? ne bohužel není, je to krutá realita českého přístupu některých podnikatelů, ale co boty jsem poslal na přezkoumání soudnímu znalci - POZOR cena překvapivá - JEN 1.000 ,- Kč a pak si cvičně podám jednu žalobu a uvidíme zda budu mít štěstí, neb ani posudek znějící v můj prospěch od soudního znalce není zárukou úspěchu :mad:

ješte chcete reklamovat ????? pokud ano, tak Vám držím palce :yes: a jak se říká, za zkoušku nic nedáte ;)
aaischa (660)|31.5.2005 23:03
sice sem psal ze je to mdaIII ale je to od eurotelu teda dataphone ale mda je hezci slovo :sarcastic: no je to diwny i joystick se obcas zasekne v pozici smerem nahoru ze tak10 vterin jede nahoru nez promackam vsechny smery a uklidni se.. klavesnice mi malilinko zmekla, aspon mam takovej pocit.. a to jak je to volnejsi, tak je volnejsi jen prava strana ale eurotel smartphone vyreklamovali ze blbnul joystick.. tak to snad projde ale nejvic me stve ze je to volnejsi, no tak to vidim tak ze zitra navstvim soudruhy v eurotelu a uvidim co mi reknou az se dostavim do servisu.. ale fakt me to stve mda je celkem stary 2 mesice, jestli to je takovyhle tak mda IV taky asi moc nevydrzi, zlaty mda II nebylo co znicit :evil:
dort (1212)|31.5.2005 23:14
na ten joystick by měla reklamce projít pokud přístroj není mechanicky poškozený?!

jinak, když jste se ptal zda koupit, nejeden názor byl nekoupit, jenže jak znám sám sebe na co si nešáhnu osobně, tak tomu nevěřím, obvzláště když se mo to PDA tak líbí :D :YES:
aaischa (660)|1.6.2005 06:31
ne neni vubec poskrabany tak ja tam dneska jdu tak pak napisu :) :sarcastic:
Stheepan (194)|1.6.2005 07:23
[QUOTE]ješte chcete reklamovat ????? pokud ano, tak Vám držím palce :yes: a jak se říká, za zkoušku nic nedáte ;) [/QUOTE]


ALE ono je REKLAMOVAT a REKLAMOVAT .....
me napriklad po roce a 1/2 vypadnulo tlacitko u Siemens S55 a taky jsem ho vyreklamoval...clovek se nesmi nechat odbiT....a u zarizeni za castku pres 20 tisic, jako XDA jsou, bych se sakra nenechal odbyT.....

btw: kdyz se Ti to nepodari reklamovat, tak (aaischo) to zkusim za Tebe ja, ale chci podil :D
dort (1212)|1.6.2005 08:21
no nejdřív bych ještě pořádně uzavřel tu citaci, která rozhodila celou diskuzi :D

a pak máte pravdu reklamovat a reklamovat, jenže ono spíše jde o "žaludek" jaký na to máte, a hlavně mé zkušenosti jsou lepší z reklamací třeba Nokií než XDA, takže stejně jako výše, držím palce a chce to přemýšlet co budu reklamovat a co ne - já osobně bych reklamaci klávesnice viděl za hodně diskutabilní a spíše neproveditelnou - ten navigační kříž mi příjde průchozejší, ale to se uvidí - dejte pak vědět jak jste dopadl :yes:
aaischa (660)|1.6.2005 15:01
no uvidim, je mi sice 16 ale umim se do toho oprit, klavesnici snad nic neni jenom je takova "měkčí" ale jde mi o to ze jak je ta vysouvaci cas a ta s tou klavesnici tak to ma mezi sebou celkem vuli, dneska sem to nestih takze zitra se tam stavim a uvidim, ale asi bych neprezil jestli reknou ze to bude trvat dlouho :evil:

dort: jenom tak mimo, na icq si tykame tak muzes i tady ;) sem tam jako ally :)
Merlin_CZ (108)|1.6.2005 20:53
mno ja mam dataphone III taky uz nejakou tu chvilku ... a taky koukam ze mezi tema dvema castma je vetsi vule.... :(
ne ze by me to nestvalo ... ale zatim to neni az tak akutni ... a prezit mesic bez cihly (rikam ji laskyplne muj druhy mozecek) nevim nevim .... :( takze jsem se k reklamaci zatim neodhodlal... kdyztak sem urcite napis jak to dopadlo a co ti rekli ... at vim co a jak :c)
aaischa (660)|2.6.2005 18:17
ja se tam chci jit zeptat aby mi rekli jestli to vyreklamujou nevim jak to preziju ale jestli jo tak proc ne :)
blue face (120)|2.6.2005 21:40
Ty ještě nejsi zletilý? A máš souhlas rodičů s uplatněním reklamace?:D

A vůbec, patří ti takové zařízení do ruky?

:D (Nezletilí mají způsobilost jen k takovým právním úkonům, které jsou svou povahou přiměřené rozumové a volní vyspělosti odpovídající jejich věku.):D

P.S. Sorry, ale nedalo mi to.
aaischa (660)|3.6.2005 06:11
myslim ze na reklamaci nepotrebuju byt zletily :sarcastic: samozrejme ze mi patri do rukou uz sem mel mda I mda II a haldu jinejch pdacek.. nic neni problem ;) souhlas rodicu, heh oni ho nekupovali ... :D