Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: ActiveSync a bluetooth na LOOX 610BT

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Nemohu rozchodit ActiveSync přes bluetooth v nabídce mi to ukazuje pouze volbu přes IR. Článek který jsem našel na těchto stránkách (ActiveSync via bluetooth) vůbec nesouhlasí s mojim PDA. Máte-li někdo zkušenost s tímto problémem pomozte. Děkujipetdvorak@seznam.cz
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Bohuzel, LOOX 610 obsahuje trochu zvlastni software pro ovladani BT. V prve rade, pokud neco nefunguje, bych zkusil kouknout na stranku FSC, jestli tam neni nejaky novy ROM update... Ve vasem pripade muze jit o chybu, ktera je v nejake dalsi verzi software opravena.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od petdvorak
    Nemohu rozchodit ActiveSync přes bluetooth v nabídce mi to ukazuje pouze volbu přes IR. Článek který jsem našel na těchto stránkách (ActiveSync via bluetooth) vůbec nesouhlasí s mojim PDA. Máte-li někdo zkušenost s tímto problémem pomozte. Děkujipetdvorak@seznam.cz
    teprve nedávno jsem našel jednu zajímavou volbu... mám na PDA napojeného přes BT notebooka a když ťapnu na COM portík, tak je tam zajímavé menu, vyzkoušej to, třeba to rozchodíš, já se k tomu ještě nedostal...

Podobná témata

1. Pocket FS Loox 420BT a MS activesync
    Od MMMMM_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 18-04-2008, 16:28
  2. activesync cez bluetooth
    Od eshus v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 24-11-2006, 12:47
  3. Bluetooth ActiveSync
    Od flashman v sekci + Komunikace & Synchronizace