Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ActiveSync a bluetooth na LOOX 610BT

petdvorak (3)|31.5.2005 18:13
Nemohu rozchodit ActiveSync přes bluetooth v nabídce mi to ukazuje pouze volbu přes IR. Článek který jsem našel na těchto stránkách (ActiveSync via bluetooth) vůbec nesouhlasí s mojim PDA. Máte-li někdo zkušenost s tímto problémem pomozte. Děkuji[EMAIL=petdvorak@seznam.cz]petdvorak@seznam.cz[/EMAIL]:(
Pavel Koza (4761)|1.6.2005 08:22
Bohuzel, LOOX 610 obsahuje trochu zvlastni software pro ovladani BT. V prve rade, pokud neco nefunguje, bych zkusil kouknout na stranku FSC, jestli tam neni nejaky novy ROM update... Ve vasem pripade muze jit o chybu, ktera je v nejake dalsi verzi software opravena.
miramares (246)|28.6.2005 15:16
[QUOTE="petdvorak"]Nemohu rozchodit ActiveSync přes bluetooth v nabídce mi to ukazuje pouze volbu přes IR. Článek který jsem našel na těchto stránkách (ActiveSync via bluetooth) vůbec nesouhlasí s mojim PDA. Máte-li někdo zkušenost s tímto problémem pomozte. Děkuji[EMAIL=petdvorak@seznam.cz]petdvorak@seznam.cz[/EMAIL]:( [/QUOTE]

teprve nedávno jsem našel jednu zajímavou volbu... mám na PDA napojeného přes BT notebooka a když ťapnu na COM portík, tak je tam zajímavé menu, vyzkoušej to, třeba to rozchodíš, já se k tomu ještě nedostal...