Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

AE Button Plus - přemapování HW kláves (včetně telefoních)

yasmeene2 (794)|31.5.2005 13:50
Tato malá free utilitka umí přiřadit k vašim tlačítkům až tři různé funkce a to včetně červeného a zeleného tlačítka. A je free.

Stránky
Kato_ce4you (970)|31.5.2005 14:11
Opet ti nechci kazit radost (jako v pripade MortRingu), ale tohle uz tady taky imho bylo :D Jinak hodi se to obzvlast pro WM5 - nastaveni cerveneho/zeleneho telefonku systemovym tlacitkam (ci jak to nazvat - proste to, co je tam nove).
No a posledni vec - kvalita standardne dodavanych sluchatek neni na poslech hudby mp3 nijak oslniva (nam neHiFickarum to staci :P), ale tim, ze si clovek premapuje i telefonky, tak si muze nastavit mp3 prehravac treba na predchozi/dalsi skladbu a pak mu to funguje i pekne pres to HF :)
Jo a posledni vec - muzete priradit jednomu tlacitku vice funkci - maximalne 3 - prvni funkci vyvolate jednim stiskem tlacitka, druhou funkci dvema stisky tlacitka a treti funkci pomoci tri stisku tlacitka ;) (narozdil od treba VITO Button Maperu, kde se rozlisoval kratky a dlouhy stisk :cool: )
yasmeene2 (794)|31.5.2005 14:22
[QUOTE="Kato"]Opet ti nechci kazit radost (jako v pripade MortRingu), ale tohle uz tady taky imho bylo [/QUOTE]

Divný dal jsem si záležet a poctivě hledal, ale žádné AE Button jsem nenašel. Navíc je to utilita stará ani ne půl měsíce. Aspoň jsem to tedy nazval správným názvem..
Kato_ce4you (970)|31.5.2005 16:22
Takze jeden cerstvy postreh - pouzival jsem ke vsi spokojenosti AE Button Plus 0.91 - ovsem jak jsem prave napsal do diskuze o funkcnich/nefunkcnich aplikacich po WM5 - furt jsem nevedel cim to, ale nenabihala mi vysilaci cast (radio). Toto resi novejsi verze - je tam 30s prodleva po nabehnuti systemu a to by melo stacit, aby vsechno nabehlo korektne.. Takze sosejte nove verze ;)
osch (1330)|1.6.2005 14:51
Je to zajimavý sftw, ale pokud při instalaci nastavíte, že chcete mít možnost mapovat i červený a zelený telefonek, tak už nejdou nastavit tak aby dělaly to co mají, tedy: zelený - poprvé zmáčknu a naběhne klávesnice telefonu. podruhé zmáčknu a začnu vytáčet. Tak tohle přesně nejde. Jde mu jen namapovat, aby otevřel aplikaci, ale už nelze namapovat aby začal vytáčet. A to samé i u červeného telefonku.
Možná že tomu jen nerozumím. Pokud je to tak, prosím o pomoc. děkuji ;)
Kato_ce4you (970)|2.6.2005 11:02
[QUOTE="osch"]Je to zajimavý sftw, ale pokud při instalaci nastavíte, že chcete mít možnost mapovat i červený a zelený telefonek, tak už nejdou nastavit tak aby dělaly to co mají, tedy: zelený - poprvé zmáčknu a naběhne klávesnice telefonu. podruhé zmáčknu a začnu vytáčet. Tak tohle přesně nejde. Jde mu jen namapovat, aby otevřel aplikaci, ale už nelze namapovat aby začal vytáčet. A to samé i u červeného telefonku.
Možná že tomu jen nerozumím. Pokud je to tak, prosím o pomoc. děkuji ;) [/QUOTE]
Ano, podle me je to tak, ale jak jsem napsal - WM5 nabizi ta 2 softwarova tlacitka v zavislosti na spustene apps - takove ty 2 tlacitka dole na displeji - kdyz jsem to videl podle screenshotu, tak jsem si rikal, k cemu to bude dobre na PDA a ze to bude akorat zrat misto - neni tomu tak a je to vyborna vec - akorat na namapovani toho zeleneho a cerveneho telefonku. Tudiz se chovaji podle spustene aplikace a kdyz je prichozi hovor, tak se "premapuji" podle toho - prijmou/odmitnout - standardne, jak jsme zvykli :) Ovsem na zmacknuti zeleneho tlacitka odkudkoli a zacit vytacet to opravdu neni - nicmene to je jedina nevyhoda...
Radek Novák (309)|23.8.2005 10:03
Opravdu povedenej prográmek. Pokud nepočítám červeny a zelený telefónek, mám ze 4 původních tlačítek najednou tlačítek 12 :yes: :) . A pokud se to spojí ještě s MortButtons, tak už opravdu vše spustím bez nutnosti klikat na displej :yes:
hybo (3107)|23.8.2005 11:07
zustava si uz jen pamatovat, kde co mam ;)