Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zprovoznění WI-FI na HP rx3715

Melda_ce4you (4)|30.5.2005 22:02
Dobrý den,
Jsem novým uživatelem PDA a chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte o návodu na připojení k internetu přes wi-fi? Pořád se mi to nedaří.Ani nevím, co znamená polovina nastavení.Síť to najde hned, ale to je všechno.
Děkuju
Zdenek Malinsky (9781)|30.5.2005 22:49
Zapneš Wi-Fi na PDA a počkáš, až vyhledá nějakou síť. Pak spustíš IE a dáš načíst nějakou stránku. Pokud to běží, je to v pohodě, pokud to chce heslo a víš ho, tak zadej, pokud ne, zkus další síť.
Doporučuji vyzkoušet softy - StreetHawk, WiFi Graph a WiFiFoFum (zde v sekci freeware), možná Ti trochu pomůžou.
Pár návodů je i zde v diskuzích. Použij tlačítko Hledat! a zkus si ještě něco najít.
Pavel Koza (4761)|31.5.2005 07:53
Obecne jsou ve WiFi dva rezimy pripojeni. V prvnim pripade chce spravce site umoznit pristup uplne kazdemu a bez zbytecnych obstrukci (napr. ruzne AP v obchodnich centrech...), tak nastavi vse tak, aby Pocket PC skutecne jen stacilo zapnout a pripojeni bylo otazkou 2 tapnuti stylusem.

A nebo naopak chce do sve site pustit pouze urcitou skupinu opravnenych uzivatelu, a pak vy jako samoztny uzivatel nezvladnete nic, veskere udaje pro prihlaseni vam musi sdelit onen spravce. Ty utilitky co uvadel Zdenek jsou pekne (ted je v software dalsi), ale stejne vam v pripade zabezpecene site nepomuzou uplne.
Melda_ce4you (4)|31.5.2005 19:00
Děkuju, já to ještě zkusím, ale takhle mě to nešlo.Já jsem zkoušel něco nastavovat a .... a teď nevím jak dát všechno zpátky.To nepotřebuju ip
adresu nebo tak něco?A ještě by mě zajímala položka internet/práce?