Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 24 z 24

Téma: Align Screen - Problem

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Nooo mně ta červena ledka blikala ještě předtim HR a to to bylo v nabiječce...takže baterka asi ne...možna backup baterka .... zkusim ji vyměnit až koupim novou....ale ja to testim v nabiječce a nejde to....a o koupi noveho PDAčka uvažuju už nějakej čas..ale pořad nějak nevychazeli penize....no a pokud chci PPC tak už enni jine vychodisko. Stare je 5 let...takže vyměna je na mistě.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Tak to přestaň týrat. Udělej HR a ulož "k ledu" (ne do ledničky ) a nech do zítra uležet. Třeba se to samo vzpamatuje. Nemysli na to, udělej si neděli. Pak ještě vyzkoušej párkrát v pondělí. Když to nepomůže, zanes to do servisu, dej si nějaký limit opravy a pokud to bude víc, tak to asi prodej - třeba na součástky a jukni v bazaru (třeba zde) po něčem zánovním - pokud není peněz na nové.
    Držím palce, ať to dobře dopadne.:yes:

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

no asi maš pravdu... nějak tak to udělam. Diky moc...mněj se hezky. Čau

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

vyresil jsi prosím tenhle rpoblem ? mam totiz uplne to same u Varia ale já vím ze me nefunfuje na displeji 1x1cm uprostred zmokl mi.. poradte jak z toho ven...

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

HKEY_LOACL_MACHINE\Hardware\DeviceMap\Touch je klič CalibrationData

mohla by mi nejaka dobra duse poslat data co ma vario a ja bych je tam zadal...

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

AHOJ HSC SPV M650
    No třeba mě vůbec nezajímá dotyková vrstva prostě umřela ... je to celý sedřený opravovat jí nehodlám ale pomocí joistiku mě furt fungoval potřebuju jen přeskočit zarovnávání .... jinak jsem spokojen nevíte někdo ??

dík

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Jde o to že v případě anglických win to zařídí program remote align screen (nebo tak nějak) ale v případě českých vin prostě nevim jak odstranit soubor "vítejte" Dík za radu

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Taky jsem se s tím trápil (u Varia),vymazat soubor Vítejte se mi nepodařilo,tak jsem nakonec flashnul anglickou ROM a použil tento program:
    http://www.codefactory.es/descargas/family_1/product_3/MSP_RemoteAlignment.zip
    Program jsem zkoušel i s českou ROM,ale tam to taky nejde.S anglickou obejde kalibraci v pohodě.
    Pokud jsem to dobře pochopil tak ten program má kalibrační údaje pro různé PDA ve své složce,které pak nakopíruje do PDA,čímž vlastně udělá kalibraci.
    Tak je třeba mít PDA,které ten program zná.

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Nazdarek all. Aj ja som sa s tym trapil tyzden a riesenie je uplne trivialne ;c)
    Na SD karte treba v roote vytvorit prazdny subor s nazvom welcome.not a restartnut.
    Tym vo Windows Mobile preskocis uvodny screen align. Potom vo Windows\Startup staci vymazat odkaz welcome.lnk.
    Nevyriesis tym ale to ze stylus bude neskalibrovany a teda fakt mimo. ;c)
    vela zdaru

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Axim X50 align screen
    Od retrik v sekci Dell
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 25-07-2008, 19:22
  2. Universal - vada "Align screen"
    Od Metiu v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-03-2008, 20:39