Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Filmy na PDA

samsanek_ce4you (37)|27.5.2005 21:34
Ahoj lidi.
Zajimalo by me, kde bych mohl stahnout nejake filmecky na 420.
Diky.
Zdenek Malinsky (9781)|27.5.2005 22:05
Jak zoptimalizovat video pro PPC + další rady a návody jsou zde v diskuzích, takže si vyhledej, co potřebuješ.

Přehrávače zdarma.

Asi to bude chtít koupit co největší kartu.

Pokud budeš "cpát" velké soubory na kartu, tak asi jedině přes čtečku. Přes AS se to kouše a taky to trvá dlouho.
samsanek_ce4you (37)|27.5.2005 22:49
Dekuju za tip.:)
Octavian (81)|6.6.2005 21:12
Ma dotaz : S cim prevadet filmy na PDAcko,cetl jsem clanek tady ale co takhle krom free programu existuje enco co to resi kompletneji??Samozrejme i za penizky. a jeste dotaz nevite nahodou co zanamena kdyz mi virtual dub pise Error decompressing video frame 0: An unknown error occurred (may be corrupt data)
Igoreso_ce4you (8)|7.6.2005 14:07
[QUOTE="Octavian"]Ma dotaz : S cim prevadet filmy na PDAcko,cetl jsem clanek tady ale co takhle krom free programu existuje enco co to resi kompletneji??Samozrejme i za penizky. a jeste dotaz nevite nahodou co zanamena kdyz mi virtual dub pise Error decompressing video frame 0: An unknown error occurred (may be corrupt data)[/QUOTE]

Jako nejlepsi povazuji program SmartMovie. www.lonelycatgames.com
Je to ceska firma a tento soft je opravdu velmi kvalitni,umoznuje rychle prekodovani jakehokoliv mnozstvi souboru na prijatelnou velikost,prida titulky do videa,upravi rozliseni...
Da se v pohode sehnat na IRC,nebo na DC++ zdarma :) jinak ani neni tak drahej,za to co umi...
jen nekdo ma problem to zpocatku rozchodit(specialni kodeky-jsou na jejich strankach a to ze nesmi bejt hacky a carky v nazvu a ceste k prekodovavanym souborum).
Zkousel jsem nekolik programu a tohle je proste nejlepsi... jednou nainstalujes do PC a PDA,nastavis a jede to v poho porad... kdyby nekdo potreboval pomoct s timto programem napiste mei na ICQ 165654947
beecher (9270)|7.6.2005 15:52
Proc nezkusit zdarma PocketDivXEncoder... Rychly, pridava titulky... ;)
shiftik_ce4you (48)|25.6.2005 22:45
A čistě náhodou nějaky přehrávač, který by uměl zobrazovat titulky jste někde nepotkali?! :-) Díkes
Igoreso_ce4you (8)|26.6.2005 10:24
[QUOTE="shiftik"]A čistě náhodou nějaky přehrávač, který by uměl zobrazovat titulky jste někde nepotkali?! :-) Díkes[/QUOTE]

smartmovie.. pisu o nem vise..
vahač.x (67)|5.8.2005 09:29
Myslím, že tady budu za debila ... ale ...

1) Četl jsem všechny zde odkazované návody jak předělat video pro PPC
2) Stáhnul jsem hafo programů, plug-inů a jiných blbostí, tak jak byly pro jednotlivé postupy požadovány
3) Zas**** jsem si doma PC všemožnými instalacemi nepřehledných složitostí (teď myslím konkrétně SSA)
4) To co jsem uměl dřív (konverze video and audio) jsem využil ...
5) film jsem na PPC konvertoval - na SD kartu přes kolébku dostal ... spustil ... hrálo obraz i zvuk

A L E ! ! !

ve chvíli kdy má však film titulky ... jsem v **** a to obvykle z několika důvodů ....

Nejčastější důvod - titulky nelze zkonvertovat do požadovaného formátu (ssa), když už se je podaří zkonvertovat - nelze je ve VirtualDub vložit ...
Při testu jiného programu (tuším, že PocketDivX encoder pokud je to placený program... ale nejsem si jistý - nepamatuju si) - se sice poměrně bez problému tyto konvertované titulky vložily, ale ... vzhledem k tomu, že se jednalo o jakousi free werzi - každou chvíli se obraz i s titulky přepne do černobíla a objeví se tučný nápis DEMO (hehe .... ale ten je barevný :-()

Takže shrnuto - film s tiťulkama jsem ještě do svého PPC nedostal ani jedním zde ventilovaným postupem ... :no: :?

j-cop (80)|5.8.2005 10:42
To je divný, používám Zdeňkem zmíněný PocketDivXEncoder, je zdarma, a zatím se mi nepovedlo "zmršit" titulky ... :-P fakt vše šlape jak má, pravdou je, že většinou převádím přímo DVD (z VOBu) ... ale funguje.
beecher (9270)|6.8.2005 08:26
PocketDivXEncoder - co je na tomto placene?
Kavy (374)|6.8.2005 11:12
Stručný návod na PDE:
http://www.pocket4you.com/clanky/index.php?id=36&vypis=clanek
vahač.x (67)|9.8.2005 15:49
[QUOTE="beecher"]PocketDivXEncoder - co je na tomto placene?[/QUOTE]

Psal jsem [QUOTE="vahač.x"]Při testu jiného programu (tuším, že PocketDivX encoder pokud je to placený program... ale nejsem si jistý - nepamatuju si)[/QUOTE]

Tak je to asi něco jiného ... ale příznaky jsem popsal .... přechod do černobíla s barevným nápisem "demo" ...
(ještě mimochodem - přímý převod DVD PocketDivXEncoder asi taky neumí, nebo se pletu??? - že bych ho využil aspoň tak?)

A ještě obecněji .... když film nemá titulky - převedu ho bez problémů ... v podstattě téměř čímkoli .... ale titulky ....

Myslel jsem, že jsem se vyjádřil dost jasně ... ale asi nee .. ostatně taky jsem psal, že tu asi budu za debila ... :( :sarcastic:

A filmy na které nemám čas doma ... si neprohlídnu ani jinde ... využít PDA jako kapesní videopřehrávač prostě neumím :((
j-cop (80)|9.8.2005 18:59
[QUOTE="Vahač.X"]
(ještě mimochodem - přímý převod DVD PocketDivXEncoder asi taky neumí, nebo se pletu??? - že bych ho využil aspoň tak?)
[/QUOTE]

Umi. Vcetne titulku.
HudsonStan_ce4you (0)|10.8.2005 10:24
PocketDivXEncoder neni placeny. Prepinani do cernobila je pravdepodobne zalezitosti demo verze kodeku.
Osobne pouzivam verzi 0.3.51 naprosto bez problemu.