Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 32

Téma: Diskuze o XDA a nelegální software - prosím čtěte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

ja s tim plne souhlasim, v zadnem pripade to neni kravina, pac kdyby slo jen o to, ze proc ne tady, kdyz na netu to je bezne, tak to se muzu davat gigabajty warezu pro PDA co jsou na netu a bylo by to stejne

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Kdo má všechny softy legální a placené, ať hodí kamenem.
    Nikdo?
    Tak proč se tím ještě veřejně chlubit a ventilovat to tu, ne? Máte SZ, ICQ, maily... Troška konspirace nezaškodí. Velký Bratr Tě třeba sleduje.

pdq pdq je offline
    Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

Nemam velke skusenosti so softom na PDA, ale na Smartphone som si ich postahoval hodne.Aj platene aj neplatene.Pomer bol 1:10)
    Neni to nahodou zbytočné hrdinstvo vyhlasovat JA SI BUDEM STAHOVAT LEN PLATENE VERZIE.Ved kazdemu ide o nejake peniažky a usetrit sa daju hodne penazi.
    Takze vyhlasenia "podporujte vydavatelov softu"...neberiem.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Citace Původně odesláno od pdq
    Takze vyhlasenia "podporujte vydavatelov softu"...neberiem.
    to ani nikdo nemusi brat, ale pak se tady nestezujte, ze neco nefunguje jak ma, ze podpora vazne, ze tam nekde jsou chyby a podobne

to, ze krademe SW je jen proto, ze to jde lehce a nikdo nas temer s jistoutou pri tom nevidi, nenachyta, ale je to kradez stejna jako kazda jina

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tady přeci vůbec nejde o hrdinství.. Myslíš, že kvůli svému postoji si už nikdy nepřeflešuji MDA na novější ROM, nevyzkouším nějakou ExtROMku ve které je nějaký OEM full software, na který nemam až tak moc právo jej používat, vzhledem k tomu že jsem si koupil zařízení u jiného operátora? Ne, každý si děláme co se nám zachce, a flešovat cihly budeme zřejmě i v dobách MDA VIII.. A pokud se přístup a podpora našich operátorů zásadně nezmění k lepšímu, budeme to dělat s o to větší vervou. Problém je ale někde jinde. Tenhle web není náš, mi tady neurčujeme pravidla a hranice kam až je možné zajít.. Od toho je tu Pavel, a všichni musíme jako obyčejní přispěvatelé tato pravidla majitele webu respektovat. Pokud se nám to nelíbí, můžeme kdykoliv odejít jinam. Třeba na již zmiňované skvělé xda-developers! O nic jiného tu nejde. Pavel není žádný anarchista, nehodlá z ce4you udělat "warez-crack-full" zásobárnu pro majitele PDA/MDA v ČR, tak se s tim všichni jako obyčejní návštěvníci musíme smířit a respektovat jakákoliv omezení v tomto směru, nebo můžeme "táhnout" někam jinam. To už je na každém z nás.. Prostě holt skončila doba "nadržování" sekci Phone Edition, už se nebudou přivírat očka.. Hezky všem stejným metrem!

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Maloučko k tomuto tématu z opačného konce.

Jedna německá firma šíří prográmek na MDA. Moc by se mi hodil. Chce za něj cca 20euro. Výborně. Jenže naší bance jen za převod dám tisíc. ( Neříkám, že tu banku nejsem vůbec schopná obejít, ale to už je opravdu někdy snazší si ten prográmek někde sehnat.

Mimochodem, idkyž se mi to zrovna nehodí :sarcastic: , souhlasím s nešířením nelegálního SW.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

je jen malo aplikaci, ktere se nedaji koupit jinak, nez prevodem, ja jsem se setkal s tim jen jednou a tak jsem poslal 10euro v obalce :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Johana
    Výborně. Jenže naší bance jen za převod dám tisíc.
    ... proboha, co to máš za banku??? To si pro něj snad radši dojeď ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Presne tak, asi bych zkusil jinou banku a nebo postu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

ne ne, pozor, tohle neni nic divne, alespon do nedavna jeste nebylo, platby do zahranici jsou zpoplatnovany sumou, ktera casto previsuje samotnou castku (proto jsem to poslal i ja v oblace) a neni to jen v CR, ale treba i v SK (taky prijemce plati castku vetsi, nez bezne - staci kouknout, ze zahranicni "wired" platby jsou o procenta vis, nez platby kreditkou)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od hybo
    ne ne, pozor, tohle neni nic divne, alespon do nedavna jeste nebylo, platby do zahranici jsou zpoplatnovany sumou, ktera casto previsuje samotnou castku (proto jsem to poslal i ja v oblace) a neni to jen v CR, ale treba i v SK (taky prijemce plati castku vetsi, nez bezne - staci kouknout, ze zahranicni "wired" platby jsou o procenta vis, nez platby kreditkou)
    Jo tomu verim... a to nechtej vedet, jaky jsou sazby u vetsich castek - nektere banky to berou procentuelne. Kadopadne, kdyz jsem myslim platil Skype, tak si to odecitali oni a ani to moc nestalo na poplatku...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

jiste, kdyz se to stahuje z karty, je to jako platba terminalem a tak je to OK, bez extra poplatku, jinak bezny poplatek je pausal (treba 350kc) + %

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

huuu, tak jsem tady jen chvilku a nestacim se divit...sleduju ce4you od jeho vzniku a strasne jsem temto sajtnam fandil...ale je videt, cim jsou vetsi a "komercnejsi" tim vic to upada...nevim co bych delal bez "cracknutejch" verzi sw pro moje zarizeni. Kdyz uz davam nekrestansky peniz za vyrobek, ocenil bych jeho funkcnost nejenom po hw ale i po sw strance (co bych delal se strojem bez sw?). Takze me zarazi ze musim dat dalsi peniz nekomu aby mi tam nahral "vice-ci-mene" funcnejsi "novejsi" verzi Firmware ci ROM, potazmo SW, ktery je nutny pro beh a pouzivani HW. Nechapu tedy proc, kdyz vlastnim jiz konkretni zarizeni si to nemohu stahnout a provest sam. Potom tedy nezbyva nic jineho nez "vytahnout do boje" a stahovat ci sirit hacknuto-cracknuto-sdilene ROMky...Jiz jsem prosel celou spoustou zarizeni a musim uznat ze bez techto "nelegalnich" souborku by moje "vykriky" techniky snad ani nefungovali. Diky tedy vsem co se na techto projektech podili.

A co se tyce SW, vubec nejsem proti zaplatit nejaky ten peniz nekomu kdo prijde s nejakou dobrou utilitou ci programem, ale opet a znovu proc podporovat velke prumyslove organizace, ktere jen "doji" penizky z nekoho kdo je "donucen" si jejich produkt zakoupit. Priklad snad ani nebudu uvadet.

HOWG!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

No, já myslím, že důvod k tomu, co jsi četl výše není ani tak v našem "přesvědčení" jako spíše možná ve snaze předejít nucenému uzavření stránek ...
    Určitě více jak polovina návštěvníků o stránkách s nelegálním SW ví a pravděpodobně jejich "nabídek" využívá (bez urážky), nicméně tady jsou pravidla jiná

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

to nema nis s pravidlamy zde, ale se zakonem, to, ze se tohle bezne probibra ja tomu se venujicih, nebo jinych serverech neznamena, ze zde je to horsi, ale jen to, ze zde uplanujeme pravidla, ktera jinde prohlizeji...krom toho to nic nemeni na kvalite serveru jako takoveho...

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 14:05
  2. Pravidla pro diskuze v sekci GPS a Navigace - prosím čtěte!!!
    Od Pavel Koza v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 0
  3. Reakcí: 0
  4. Pravidla pro diskuze v sekci GPS a Navigace - prosím čtěte!!!
    Od Pavel Koza v sekci Jakou si vybrat / koupit navigaci?
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 13:38
  5. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 19-07-2005, 09:32