Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hmm, tak sem prisel legracnim zpusobem o PDA

Lda (53)|27.5.2005 07:40
Jednoho dne, bylo to shodou okolnosti vcera vecer, mi kamarad zavolal, ze mu na fotbale spadnul jeho FSC 410 BT a ma decentne nepouzitelny display. Mno tak sem mu rekl ze je mi to moc lito a ze s nim soucitim. Na moji 410tku si davam pozor jako oko v hlave. To bylo zhruba ve 22:00. Kdyz sem si sel lehnout bylo tak 0:00, a rekl jsem si, ze si jeste stahnu nove pocasi do WorldMate PRO. Tak teda vytahuju PDA a najednou *SHOCK* ... vytrestene koukam na moji 410tku jak ma prasknuty display od shora dolu. Po-te co jsem se za par minut vyhrabal z psychickeho shocku jsem zauvazoval JAK je tohle mozne sakra :/ a jedine co me napadlo, ze jak nosim PDA v kapse (bohuzel tento den jsem mel FSC asi displejem od tela) tak ze mi do neho nekdo musel prasti anebo jsem o neco zavadil.
Takze mam po PDA. Display neni prasknuty jen LCD vrstva je asi nalomena. tzn *DEAD*.
Takze pokud nosite PDA v kapse a mate zakladni pouzdro davejte si na sveho milacka velky pozor!!! Display opravdu nevydrzi mnoho... :(((
Standa_ce4you (380)|3.6.2005 00:55
Já jsem to vyřešil následovně - ušil jsem si kožené pouzdro na opasek, které je zepředu i zezadu vyztuženo plechem (zašitým v kůži). Pouzdro je sice mírně neforemné a pod tričkem se vzdouvá jak vietnamsky walkman na čtyři tužkové, ale svůj účel plní výtečně :)).
A že tvému Looxovi nechávám přát brzkého uzdravení (ne-li hnedle nového koupení) :).
baz_ce4you (44)|3.6.2005 01:42
Ja teda nosim ppc jenom v jednoduchem pouzdre v kapse... displayem k sobe...nastesti...

Doufam ze me podobna nehoda nepotka ;)

At mas stastnou ruku pri vyberu noveho zarizeni...
Orloj_ce4you (299)|4.6.2005 19:23
ja nosim compact displayem xobe v kapse u kalhot bez pouzdra a zatim jsme oba nazivu.. tuktuktuk :yes:
frogale (447)|3.9.2005 18:33
Ja nehlidam jakym smerem je display, mam looxe v originalnim pouzdyrku v dolni kapse u kapsacu...
Kája_oldd (759)|3.9.2005 18:35
Já zasejc asuse v origoš pozdru, zatim drží, nosím ho v kapse, jen se pokaždé zašpiní diplej, mno a je trošku odřenej, páš mi s ním všichni posunují po stole. Ale souhlasím-furt mam ppc v pouzdru, už hodněkrát mi spadlo a nejmenší následky to nezanechalo;)
stary_pes_ce4you (252)|3.9.2005 20:31
Ja comapq 3870 v originalnom umelohmotnom puzdre bud v bunde, alebo v zadnom vrecku nohavic... Zatial zije...
Radek Novák (309)|4.9.2005 11:49
Nosím MDAc displejem k sobe bez pouzdra... a zatim :yes:
Johana_ce4you (73)|9.9.2005 13:21
Co já vim, tak jeden kolega přišel o PDAčko velice šikovně. NA WC balancoval na toaletní míse, aby mu neuteklo, co se děje v dámských sprchách. No a PDAčko mu vypadlo zrovínka do mísy. :D Ještě se mu chechtali, že kdyby šel radši do bordelu, tak má všechno zblízka a levněji.:D
beecher (9270)|9.9.2005 13:39
To by nebyla ta spravna davka adrenalinu a voyerstvi... :D :yes:
hrtak_ce4you (314)|11.11.2005 10:40
Po nekolika padech, ktere vyvrcholily vylomenim konektoru dostal muj milacek hlinikovej hardcase... Sice je trosku vic pri tele, ale uz se nemusim bat ;o)