Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak dostat na iPAQ h1940 cestinu?

wrom (4)|26.5.2005 21:10
koupil jsem HP IPAQ 1940,museln jsem ho resetovat a nyni nemohu nastavit cestinu????????
versicht_ce4you (11)|26.5.2005 21:22
Chtělo by to trochu víc informací. Udělal jsi soft reset, nebo hard reset? Jestli soft, tak se podívej jestli sis jí aktivoval kodem od výrobce. Pokud jsi udělal hard, tak se ti přirozeně vymazala a musíš jí znova nainstalovat.

Jo. sorry za překlepy, ale mám na Fullscreen klávesnici moc velký prsty:)
wrom (4)|26.5.2005 21:37
udelal jsem hard reset acestina fuc-co dal????
dort (1212)|26.5.2005 22:08
pokud je to přístroj prodaný v ČR, tak by jste měl mít češtinu na přibaleném CD, takže ji stačí jen nainstalovat :-)
wrom (4)|26.5.2005 22:16
nemam originalni baleni ani cd.co dal??
Zdenek Malinsky (9781)|26.5.2005 22:27
Pokud jsi zálohoval, uděláš obnovu a jedeš dál. Pokud ne, je to poučení pro příště.
A jak jsi tam dostal češtinu poprvé?
wrom (4)|26.5.2005 22:31
dneska jsem to koupil-puvod neznam coz vypovida o vsem-bazar.jen pda-zadne prislusenstvi.sehnal jsem nabijecku ale ted bych tam rad dostal cestinu...poradite???
Zdenek Malinsky (9781)|26.5.2005 23:01
Aha, takže jsi koupil jen samotné PDA. Můžu se zeptat za kolik? Podle toho, co píšeš, bych odhadoval, že se jedná o nějakou čórku=kradené, protože není-li k tomu návod, krabice, CD, to se dá ještě pochopit, ale není-li dokonce ani nabíječka....

K češtině - máš několik možností.
1. Pokud chceš velkou nebo plnou češtinu (česká klávesnice+přeložený systém), tak zbývá jedině koupit u Sunnysoftu (pokud nebyla na CD a od prodejce nebo pův.majitele nejde získat).
2. Umíš-li trošku anglicky, resp.stačila-li by ti jen česká klávesnice, doporučuji koupit LEng od Moravia Consulting.
3. Nebo se obejít bez češtiny úplně. Někdo píše i sem do diskuzí bez diakritiky, tak proč by si se s tím taky nemohl uspokojit.
Namornik. (184)|27.5.2005 07:26
zde mas tu cestinu (jen demoverze, ktera bude fungovat tusim 30 dni) pak ji budes muset koupit

klikni zde

jinak doufam, ze mas nainstalovany activesynch. (program pro synchronizaci s PC) pokud ne stahni ho zde a nainstaluj ho jeste pred tim nez nainstalujes tu cestinu

klikni zde

jo a abych nezapomnel. Toto vse predpoklada, ze mas synchronizacni USB kabel, jinak je to vse na dve veci .... Vse se musi instalovat pres stolni PC a ten musis mit propojeny s Ipaqem. Pokud to nemas, nic nestahuj ani neinstaluj a nejdrive ho kup. Napr zde


klikni zde

nebo zavolej na

Milan Hruška
milan.hruska@ahmobile.cz
pevná tel. linka: 283894885
mobilní telefon: 603788781

a nech si ho poslat postou na dobirku. Tusim ze ho maji jeste levnejsi nez u sunnysoftu

doufam, ze to takhle staci