Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Nová verze PocketKimu k dispozici od 30.5.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Pozor všem co používají PocketKim. Právě mi přišel tento email s dobrou (snad) zprávou.

Vážený zákazníku SW PocketKiM CZ Pro,

rádi bychom Vám oznámili, že od 30.5.2005 je k dispozici nová verze Vašeho oblíbeného software PocketKiM CZ Pro - systému pro plánování tras a navigaci pomocí GPS určeného pro PDA.
    Nová verze PocketKiM CZ Pro nabízí:
    · graficky vylepšenou a podrobnější podobu mapového podkladu.
    · rozšíření počtu měst s uliční podrobností z původních 140 na 225, čímž budou pokryta všechna města a větší obce v ČR
    · zdokonalení grafických podkladů - mapa je nyní přehlednější a uživatelsky příjemnější
    · zpřesnění map, které tak umožní ještě lepší navigaci
    · přes pět tisíc zájmových bodů, mezi něž patří banky, bankomaty, čerpací stanice, nemocnice, dálniční odpočívadla, stanice metra.
    Zároveň můžete očekávat další funkční změny, které celkově zpříjemní práci s programem PocketKiM.
    Cena upgrade SW PocketKiM CZPro PK 225 :
    1 500,- Kč + 19 % DPH
    Budeme potěšeni Vaší objednávkou na emailovou adresu :
    pocketkim@tranis.cz
    Do objednávky je nutné uvést původní licenční číslo Vašeho software !!!
    CD se softwarem PocketKiM CZ Pro Vám zašleme na dobírku. Zároveň bychom Vás rádi požádali o trpělivost na dodání Vámi objednaného programu. Ujišťujeme Vás, že se budeme se snažit, aby Vaše objednávka byla vyřízena v co nejkratším termínu.
    Nové verze software PocketKiM CZ, PocketKiM CZM , SK, SKPro zatím nejsou k dispozici a o jejich uvedení na trh budete včas informováni.
    S pozdravem
    za obchodní oddělení
    Adriana Medveďová
    TRANiS spol..s r.o.
    Slezská 103
    130 00 Praha 3

Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

To nejdulezitejsi tam neni (ve zprave).
    Zda to bude umet hlasovou navigaci - urcite ne, to by se chlubili.
    Zda to bude umet navigovat z ulice do ulice - urcite ne, to by se chlubili
    Zda to ma novy engine na vypocet tras - ...dtto..

Takze to bude co to byvalo. NAvigace mezi ridkym poctem bodu, kde zvlaste ve mestech to je z 80 procent nepouzitelne. Nebezpecna navigace, kdy ridic musi koukat z blizka za jizdy na PDA aby rozeznal kam jet a pritom ma velkou sanci, ze nikam nedojede nebot naboura.

Jedinou zmenou tedy bude vetsi pocet mest na urovni ulic (dobre pro orientaci a samonavigaci ridicem) a body zajmu.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Takze update map za 1500 :-))))

A urcite dva nove druhy hykani a 4 nove typy blikani :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od petr22
    Takze update map za 1500 :-))))

A urcite dva nove druhy hykani a 4 nove typy blikani :-)
    :yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Podrobna mapa 225 sidel z cca 25.000 - to je fakt pokrok - Alturion ma podrobnou mapu vseho, SmartMaps z principu taky

Hlasova navigace neni, sipkova a hykaci je porad stejne nepouzitelna

Ja bych tedy priznal ze je to jen rocni update map a nic jineho

Doufam ze ten "velky kvetnovy update" PK jeste bude a neni to tohle

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Protoze jsem koupil na zacatku roku NaviPack od Sunnysoftu, mam narok na upgrade zdarma. Jako reakci na dopis o nove verzi Pocket Kima jsem posilal tento mail Tranisu a Sunnysoftu

Dobry den,
    dekuji za informaci, patrim mezi uzivatele, kteri zakoupili NaviPack od SunnySoftu a dle teto tiskove zpravy
    (http://www.sunnysoft.cz/upload/sunnysoft_1106214153.pdf) mam narok na upgrade zdarma.

Mohl bych vas poprosit o vyjadreni, kdy nam budou nove verze aplikace distribuovany. Tento mail posilam na vedomi I spolecnosti Sunnysoft, protoze nevim, ktera spolecnost bude za distribuci nove verze stavajicim uzivatelum odpovedna.

Licencni cislo:
    Seriove cislo PDA:
    Dekuji za vyjadreni

Ale chtel bych se zeptat i tady, jestli nekdo uz vite, jak budou zasilany nove verze stavajicim uzivateleum NaviPacku.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

tak to máte dobrý, že upgrade máte zadara... já jej koupil o měsíc dřív (na vánoce) a za 5 měsíců vyhodit 1500 za původní a zalších 1500 (bez DPH) za upgrade.... vrrrrrrrrrrrr je fakt, že si jej nemusím pořídit a asi to tak dopadne.

zas na druhou stranu za 1500 mít mapy i měst...

Pro výběr příštích map se nejříve budu zajímat o poskytnutí upgrade map zdarma po určitou dobu nebo za jakou cenu a pak si teprve nějaké koupím.

nevíte o "držáku" PDA a GPS na motorku?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

NO UVIDÍME CO Z TOHO VYLEZE, JAKMILE MI TO PŘIJDE URČITĚ SE OZVU A DÁM VĚDĚT, CO JE V TOM NOVÉHO ZA 1500 Kč

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

tAK MĚ NAKONEC UPGRADE STÁL JEN 119 kČ, VČETNĚ DPH. Pokusili se ten soft předělat na ovládání prsty, aby nebylo potřeba stylusu. Celková přesnost je o trochu lepší než původně, dokonce se mi daří i jet z ulice do ulice, ale pouze když si potřebnou ulici označím stylusem, jinak je v každém městě ze 225, nastaveno někokik hlavních či velkých ulic, na které bezpečně dojedete. Zatím jsem to z velkých měst zkoušel jen v Olomouci, ale navigace z ulice do ulice celkem fajn, jen ta hlasovka a pořádná přesnost mi chybí. Mám Acera n-35 celkově je mapa stejná jako doposud, ale ovládání je jiné a trochu mi trvalo než jsem si zvykl, potom už to celkem šlo. Bohužel je ten soft pořád nedotaženej

Podobná témata

1. Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 26-04-2010, 07:02
  2. Nová verze Sunnydays 1.3
    Od zidane_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 12-11-2006, 21:24
  3. Nová verze 1.3.0.0
    Od Brothers v sekci Be-On-Road
    Reakcí: 34
    Poslední příspěvek: 15-10-2006, 18:05