Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nová verze PocketKimu k dispozici od 30.5.

HELEKAL PETR (195)|26.5.2005 17:44
Pozor všem co používají PocketKim. Právě mi přišel tento email s dobrou (snad) zprávou.


Vážený zákazníku SW PocketKiM CZ Pro,

rádi bychom Vám oznámili, že od 30.5.2005 je k dispozici nová verze Vašeho oblíbeného software PocketKiM CZ Pro - systému pro plánování tras a navigaci pomocí GPS určeného pro PDA.
Nová verze PocketKiM CZ Pro nabízí:
· graficky vylepšenou a podrobnější podobu mapového podkladu.
· rozšíření počtu měst s uliční podrobností z původních 140 na 225, čímž budou pokryta všechna města a větší obce v ČR
· zdokonalení grafických podkladů - mapa je nyní přehlednější a uživatelsky příjemnější
· zpřesnění map, které tak umožní ještě lepší navigaci
· přes pět tisíc zájmových bodů, mezi něž patří banky, bankomaty, čerpací stanice, nemocnice, dálniční odpočívadla, stanice metra.
Zároveň můžete očekávat další funkční změny, které celkově zpříjemní práci s programem PocketKiM.
Cena upgrade SW PocketKiM CZPro PK 225 :
1 500,- Kč + 19 % DPH
Budeme potěšeni Vaší objednávkou na emailovou adresu :
pocketkim@tranis.cz
Do objednávky je nutné uvést původní licenční číslo Vašeho software !!!
CD se softwarem PocketKiM CZ Pro Vám zašleme na dobírku. Zároveň bychom Vás rádi požádali o trpělivost na dodání Vámi objednaného programu. Ujišťujeme Vás, že se budeme se snažit, aby Vaše objednávka byla vyřízena v co nejkratším termínu.
Nové verze software PocketKiM CZ, PocketKiM CZM , SK, SKPro zatím nejsou k dispozici a o jejich uvedení na trh budete včas informováni.
S pozdravem
za obchodní oddělení
Adriana Medveďová
TRANiS spol..s r.o.
Slezská 103
130 00 Praha 3

Kocir (836)|27.5.2005 07:41
To nejdulezitejsi tam neni (ve zprave).
Zda to bude umet hlasovou navigaci - urcite ne, to by se chlubili.
Zda to bude umet navigovat z ulice do ulice - urcite ne, to by se chlubili
Zda to ma novy engine na vypocet tras - ...dtto..

Takze to bude co to byvalo. NAvigace mezi ridkym poctem bodu, kde zvlaste ve mestech to je z 80 procent nepouzitelne. Nebezpecna navigace, kdy ridic musi koukat z blizka za jizdy na PDA aby rozeznal kam jet a pritom ma velkou sanci, ze nikam nedojede nebot naboura.

Jedinou zmenou tedy bude vetsi pocet mest na urovni ulic (dobre pro orientaci a samonavigaci ridicem) a body zajmu.
petr22_ce4you (454)|27.5.2005 08:01
Takze update map za 1500 :-))))

A urcite dva nove druhy hykani a 4 nove typy blikani :-)
Kocir (836)|27.5.2005 08:28
[QUOTE="petr22"]Takze update map za 1500 :-))))

A urcite dva nove druhy hykani a 4 nove typy blikani :-)[/QUOTE]

:D :D :D :yes:
petr22_ce4you (454)|27.5.2005 09:02
Podrobna mapa 225 sidel z cca 25.000 - to je fakt pokrok - Alturion ma podrobnou mapu vseho, SmartMaps z principu taky

Hlasova navigace neni, sipkova a hykaci je porad stejne nepouzitelna

Ja bych tedy priznal ze je to jen rocni update map a nic jineho

Doufam ze ten "velky kvetnovy update" PK jeste bude a neni to tohle
RStein (2012)|27.5.2005 09:29
Protoze jsem koupil na zacatku roku NaviPack od Sunnysoftu, mam narok na upgrade zdarma. Jako reakci na dopis o nove verzi Pocket Kima jsem posilal tento mail Tranisu a Sunnysoftu

Dobry den,
dekuji za informaci, patrim mezi uzivatele, kteri zakoupili NaviPack od SunnySoftu a dle teto tiskove zpravy
(http://www.sunnysoft.cz/upload/sunnysoft_1106214153.pdf) mam narok na upgrade zdarma.

Mohl bych vas poprosit o vyjadreni, kdy nam budou nove verze aplikace distribuovany. Tento mail posilam na vedomi I spolecnosti Sunnysoft, protoze nevim, ktera spolecnost bude za distribuci nove verze stavajicim uzivatelum odpovedna.


Licencni cislo:
Seriove cislo PDA:
Dekuji za vyjadreni



Ale chtel bych se zeptat i tady, jestli nekdo uz vite, jak budou zasilany nove verze stavajicim uzivateleum NaviPacku.
solory (201)|27.5.2005 15:37
tak to máte dobrý, že upgrade máte zadara... já jej koupil o měsíc dřív (na vánoce) a za 5 měsíců vyhodit 1500 za původní a zalších 1500 (bez DPH) za upgrade.... vrrrrrrrrrrrr je fakt, že si jej nemusím pořídit a asi to tak dopadne.

zas na druhou stranu za 1500 mít mapy i měst...

Pro výběr příštích map se nejříve budu zajímat o poskytnutí upgrade map zdarma po určitou dobu nebo za jakou cenu a pak si teprve nějaké koupím.

nevíte o "držáku" PDA a GPS na motorku?
HELEKAL PETR (195)|27.5.2005 17:55
NO UVIDÍME CO Z TOHO VYLEZE, JAKMILE MI TO PŘIJDE URČITĚ SE OZVU A DÁM VĚDĚT, CO JE V TOM NOVÉHO ZA 1500 Kč
HELEKAL PETR (195)|26.6.2005 14:33
tAK MĚ NAKONEC UPGRADE STÁL JEN 119 kČ, VČETNĚ DPH. Pokusili se ten soft předělat na ovládání prsty, aby nebylo potřeba stylusu. Celková přesnost je o trochu lepší než původně, dokonce se mi daří i jet z ulice do ulice, ale pouze když si potřebnou ulici označím stylusem, jinak je v každém městě ze 225, nastaveno někokik hlavních či velkých ulic, na které bezpečně dojedete. Zatím jsem to z velkých měst zkoušel jen v Olomouci, ale navigace z ulice do ulice celkem fajn, jen ta hlasovka a pořádná přesnost mi chybí. Mám Acera n-35 celkově je mapa stejná jako doposud, ale ovládání je jiné a trochu mi trvalo než jsem si zvykl, potom už to celkem šlo. Bohužel je ten soft pořád nedotaženej