Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Tak aký software pre GPS ? Veľa debát, veľa táborov, názorov..... a rezumé ? :o)

raf77 (10)|26.5.2005 10:38
Prosím Vás o radu a pomoc.

Je Vás tu veľa odborníkov od fachu, tak ma prosím neodkazujte vzniknuté diskusie s počtom strán 42 a viac :o).
Mám za úlohu zabezpečiť pre zákazníka soft pre GPS BT-100 + iPAQ.
Chce mať Slovensko, Českú republiku, Taliansko, Francúzko.
Cestné mapy a navigácia v daných lokalitách.

Dostupnosť softvéru na Slovensku a približná cena by mi veľmi pomohla.

Ďakujem Všetkým.

raf
Suoraj (704)|26.5.2005 10:45
bude se zase po x-tý dělat souhrn pro a proti od každého navigačního programu? Jdi se projít ven a pak si pročti diskuze ke všem prgm.
raf77 (10)|26.5.2005 10:57
Nepotrebujem pre a proti, potrebujem názov softu čo to dokáže a cenu.
To je všetko.
Nepotrebujem rozprúdiť diskusiu ktorý je lepší a väčší! :o)))

Vďaka.
pantata_ce4you (149)|26.5.2005 11:19
Vzhledem k pozadavku Sovenska moc na vyber neni.

Doporuceni vzhledem k pokryti map:

Navigon 5 .. cca 5k CZK
Alturion (asi horsi Slovensko) cca 5k CZK

Oba softy maji pokryti zapadni evropy stejne kvalitni (do urovne cisel popisnych ve mestech)

Pak ten utajeny cesky soft o kterem nikdo nic nevi - viz diskuze nekde tady :) nize.

LS.
hybo (3107)|26.5.2005 11:31
Nebo PocketKIM SK, priapadne mozna postaci SmartMaps SK. jinak k tvemu pozadavku, prave proto,z e uz se toho tady psalo xxx nema smysl zase psat to same, protoze to zase vede k tomu, ze to bude stejna diskuze. Proste zalezi na tom, co potrebujes a jak to budes vyuzivat (to vis jen Ty, ani jsi to sem nenepsal) a za dalsi kazdy SW ma pro a proti, takze vyber zase jen bude na Tobe. Pokud jsi linej, stejne Ti nepomuzeme a jen se to to "zaprasi" dalsi duplicitni diskuzi, ktera se od jinych lisi jen tim, ze jsi ji zalozil Ty a ze Ty hledas. Vysledek ale bude uplne stejnej jako predtim. Kterej notebook je BEST? Neni takovej. Ktere TV? Neni takove. Ktere auto? Neni takove. Kterej navigacni SW? Neni takovej.
petr22_ce4you (454)|26.5.2005 11:44
CZ + SK = SmartMaps

Evropa - Alturion, Navigon, TomTom, cokoliv dalsi


Navigon 5 - na CR nepouzitelne, mizerne pokryti
PocketKIM - spis hricka nez pouzitelny program
raf77 (10)|26.5.2005 11:52
Áno!
Prečítal som si len 4!!! príspevky a začínam mať prehľad.
ďakujem všetkým.
Ak by som si naštudoval 100 strán diskusných príspevkov asi by mi to veľmi nepomohlo, pri všetkej úcte k diskutujúcim.
Pre zahraničie sú tu uvedené dve alternatívy čo mi bohate stačí ešte vyriešiť SK+CZ A JE TO! :o)

Potom už len poprosím správcu aby túto diskusiu zrušil, a pekný víkend je pred nami :o))).


ipf (2136)|26.5.2005 12:32
Já bych ji nerušil, dej si ji mezi své oblíbené (abys ji nemusel hledat) a za čas nám napiš, cos nakonec koupil a jak moc jsi spokojený.
Já osobně používám na CZ SmartMaps, do Evropy TomTom Navigátor a na Slovensko papírovou mapu (nechce se mi kvůli jednomu výletu ročně cpát do cihly další soft, který zákonitě způsobí nefunkčnost něčeho jiného: pro příklad - SmartMaps vyžadují šifrovaný přenos s BT GPS, kvůli TomTomovi ho zase musím vypínat).
Kocir (836)|26.5.2005 13:44
[QUOTE="ipf"]Já bych ji nerušil, dej si ji mezi své oblíbené (abys ji nemusel hledat) a za čas nám napiš, cos nakonec koupil a jak moc jsi spokojený.
Já osobně používám na CZ SmartMaps, do Evropy TomTom Navigátor a na Slovensko papírovou mapu (nechce se mi kvůli jednomu výletu ročně cpát do cihly další soft, který zákonitě způsobí nefunkčnost něčeho jiného: pro příklad - SmartMaps vyžadují šifrovaný přenos s BT GPS, kvůli TomTomovi ho zase musím vypínat).[/QUOTE]

Jeste ze mam YAKUMO tam je to bez problemu...:yes:
Eddi (2)|26.5.2005 14:12
beatl (9)|26.5.2005 14:16
A co mapa Slovenska pro Garmin GPS 10. Myslím si , že je velmi kvalitní,viz.
www.garmin.sk