Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 61

Téma: prestal fungovat active sync

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

najednou mi prestal fungovat active sync pocitace delaj ze neni mda pripojeny.. delaj to i jiny pdacka.. staci hard reset ale to se mi nechce.. co stim..? prez bt synchronizuje ale to neni tak rychly
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... odpojit kabel/kolebku a preinstalovat ActiveSync na PC ... pokud nepomuze asi ti nic jineho nez HW reset nezbude ...

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Smazat a znova zalozit Partnership?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Sakra, to je nějaká epidemie? U mne to samé, ale zjistil jsem, že je asi v cihle uvolněný konektor.. pokud cihlu v kolíbce či na USB kabelu vykloním, tak je kontakt a AS naběhne, tzn. není to softwarem, ale hardwarem... to zas bude peněz za opravu... blbne i dobíjení v autokolíbce... pomalu jdu vyhledat původní nastavení a asi navštím servis...

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

A nemáte tam náhodou Win 2005 a AS 4.0 ???

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Divný mě to zas píše u driverů v PC ovladač nefunguje správně a pomůže jen restart pc. Ale to bude asi tou tisíckrát vrácenou zálohou.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

mam wm2003se a as 4.0 vzdy to fungovalo..do druhyho pc sem nainstaloval as 3.8 a taky se nespoji, lze nak odstranit partnerstvi v mdacku?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Jak psal Beecher-smazat VŠECHNY partnerství a vytvořit nové (nová).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

to je nanic na tom nezalezi na partnerstvi zadny pc nepozna ze je mda pripojeny.. active sync nic neregistruje a mda se jen nabiji jinak zadna reakce.. pomuze hard reset ale ten delat nechci protoze tohle se mi stava casto.. mocmoc prosim o radu.. diks

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od aaischa
    to je nanic na tom nezalezi na partnerstvi zadny pc nepozna ze je mda pripojeny.. active sync nic neregistruje a mda se jen nabiji jinak zadna reakce.. pomuze hard reset ale ten delat nechci protoze tohle se mi stava casto.. mocmoc prosim o radu.. diks
    Tak přesně tohle se mi stalo před dvěma dny a mám tudíž stejný problém...už pomalu připravuji HR ( opravdu nikdo neví,jak by se to dalo vyřešit jinak??Všechny mé pokusy selhaly....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

ja mam wm2003 se a mam zkusenost ze se to nedej jen v teto verzi, reseni nemam, no teda tak trochu jo, ja synchronizuju prez bluetoot to normalne funguje ale neni to nejlepsi reseni

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od aaischa
    ja mam wm2003 se a mam zkusenost ze se to nedej jen v teto verzi, reseni nemam, no teda tak trochu jo, ja synchronizuju prez bluetoot to normalne funguje ale neni to nejlepsi reseni
    Asi se mi budeš smát,ale na compu modrý zoubeček nemám a nějak jsem ho zatím nepotřeboval...tak to vypadá,že ho budu muset koupit a nebo stále HR-kovat....:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

jeste to jde i prez wifi.. no tohlecto me dost stve stalo se mi to uz po nekolikaty.. ten microsoft to dela snad naschval : :

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No, jak to tady tak čtu, tak to vypadá více na problém hardware, než softu... Já tuto neděli provedl rozborku a zborku MDA2, sám jsem bez pájení vyřešil problém uvolněného konektoru v MDA... jde o to, že drátky 22 pinů z konektoru nejsou pájené, ale pouze opřené o sběrnici na desce a může se stát, že některé z nich mají špatný kontakt - jsou již bez potřebného přítlaku (nabíjení jede, ale AS ne, ten jeden pouze jako BT či WIFI...). U mne se v poslední době projevily nejen poruchy v nabíjení, ale i výpadky - přerušení AS, došlo k úplnému uvolnění konektoru v MDA, rozhodl jsem se pro razantní řešení a nyní mám vše OK, tzn. nabíjím stolní kolíbkou, v autě, AS jede v NB (AS 3.8) i v PC (AS4)... pokud bude zájem, popíšu opravu...

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od Jarouš
    No, jak to tady tak čtu, tak to vypadá více na problém hardware, než softu... Já tuto neděli provedl rozborku a zborku MDA2, sám jsem bez pájení vyřešil problém uvolněného konektoru v MDA... jde o to, že drátky 22 pinů z konektoru nejsou pájené, ale pouze opřené o sběrnici na desce a může se stát, že některé z nich mají špatný kontakt - jsou již bez potřebného přítlaku (nabíjení jede, ale AS ne, ten jeden pouze jako BT či WIFI...). U mne se v poslední době projevily nejen poruchy v nabíjení, ale i výpadky - přerušení AS, došlo k úplnému uvolnění konektoru v MDA, rozhodl jsem se pro razantní řešení a nyní mám vše OK, tzn. nabíjím stolní kolíbkou, v autě, AS jede v NB (AS 3.8) i v PC (AS4)... pokud bude zájem, popíšu opravu...
    Ahojky!!!
    To by bylo skvělý,kdyby to blblo jen na špatném kontaktu USB portu....jak moc se liší MDA2 od MDA Compact???Myslím v tom portu???
    Díky

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Asus P750 prestal fungovat
    Od mikie_ce4you v sekci P7xx
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 21-01-2011, 20:38
  2. Prestal fungovat
    Od Garry_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 27-05-2009, 18:51