Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Route 66 Navigate for PPC

roadmonster (37)|23.5.2005 10:00
Odepisoval jsem jednomu uživateli na dotazy ohledně R66 a napadlo mě, že to sem pověsím i pro ostatní... leč příslušné téma jsem nenašel...?? :O

Tak ho teda tímto zakládám :))

R66 má pro PDA kompletní samostatný soft - oficiálně se to jmenuje "Route66 2004 Navigate for Pocket PC" (doufám, že jsem ta slova seřadil správně, ale určitě v tom názvu všechna jsou). Nainstalované na PC to ovšem být musí - neexistuje PDA, do jehož paměti by se celá západní Evropa vešla. Tzn. že si buď na PC naplánuješ trasu a tu si pak i s mapou vyexportuješ do PDA, nebo si můžeš vyexportovat do PDA jednotlivé obdélníky a ty potom (už bez PC) používat k plánování tras. Já to obvykle používám tak, že mám v PDA stabilně ČR s okolím + když jedu někam dál, tak si k tomu přidávám jednotlivé cesty.
K SW obecně: U nás je to spíš na hlavní tahy + Prahu, ale na západ od našich hranic to zná každý barák. Naprosto bezproblémově to naviguje v pěti jazycích (v češtině ne) a ještě jsem nenarazil na případ, kdy bych zadal adresu a on to nenašel. V tuto chvíli je ke stažení SP1, který zjednodušuje export map a upravuje navigační data na přelom roků 2004/2005.
Má to i mouchy: Například itinerář se narozdíl od ostatních verzí R66 nedá převzít třeba do Excelu (Copy/Paste nereaguje), neumožňuje "slepou navigaci" (jakmile opustíš mapu, odmítá ukazovat byť jenom polohu, rychlost, směr nebo výšku, což by mohl) a ze strany autorů nevidím jediný pokus o přidání východní Evropy.
Kocir (836)|23.5.2005 10:11
Tento program existuje jiz dlouho. Kazdou chvili ma vyjit verze 2006.
Ceska hlasovka neoficialne pro verzi 2004 existuje.
Pokud vim, tak v mape je na urovni ulic Praha, Brno, Ostrava, Plzen, M.Boleslav a K.Vary. Jinak tak jsou silnice pouze I. tridy.

Ve verzi 2006 by toho melo byt vice.