Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LOOX 720 & Sony CyberShot

Silent_ce4you (31)|22.5.2005 20:34
Nepovedlo se nahodou nekomu propojit LOOXe s nejakym z digi. fotaku znacky SONY? Momentalne silne zvazuji koupi jednoho z nich (DSC-P200) a fakt, ze DSC-P73, kterou mame doma, se moc parit nechce, me od teto koupe ponekud odrazuje. Najde to nezname USB zarizeni, rekne si to o jmeno, ale pak selze instalace driveru.... Neda se nekde sehnat driver pro Memory Stick? Takovy Olympus se bez reci pripoji, ale SONY je SONY.... :no:
IntEx_ce4you (130)|23.5.2005 00:49
[QUOTE="Silent"]Nepovedlo se nahodou nekomu propojit LOOXe s nejakym z digi. fotaku znacky SONY? Momentalne silne zvazuji koupi jednoho z nich (DSC-P200) a fakt, ze DSC-P73, kterou mame doma, se moc parit nechce, me od teto koupe ponekud odrazuje. Najde to nezname USB zarizeni, rekne si to o jmeno, ale pak selze instalace driveru.... Neda se nekde sehnat driver pro Memory Stick? Takovy Olympus se bez reci pripoji, ale SONY je SONY.... :no: [/QUOTE]
To same mi udelal Canon A95 na Aceru N50 Premium. :evil:
Silent_ce4you (31)|25.5.2005 08:42
Takze nikdo nic takoveho nezna??? :(
Pavel Koza (4761)|27.5.2005 14:14
Na tom nikdo nic nevymysli. Nektere fotaky funguji, jine ne. Ja se svym Canonem mam smulu...
Silent_ce4you (31)|27.5.2005 17:25
No, tak to me teda pekne s... Asi neni moc velka sance, za v CE 5.0 by se to mohlo zmenit, co...?
Pavel Koza (4761)|27.5.2005 17:29
To je otazka, ale pokud se to zarizeni ted nechova jako klasicke Mass Storage, ale neco jineho co proste potrebuje ovladac, tak pochybuji o tom, ze se to ve WM5 zmeni. Nevim totiz o nejakem jinem standardu, ktery by byl stejne rozsireny jako ten Mass Storage... Spis by stalo zato poptat se u vyrobce, ten driver pro Windows Mobile by snad nemusel byt nijak extremne komplikovany....
Silent_ce4you (31)|30.5.2005 13:42
Tak SONYmu jsem psal, zatim no response.... Nedal by se alespon ten MemoryStick pripojit pres nejakou USB ctecku? Treba tuhle?
Silent_ce4you (31)|9.8.2005 10:52
Tak jsem koupil nekajakou obycejnou USB ctecku karet 8 in 1 a snad vsechny karty mi to z ni nacte, jenom ne ten Memory Stick :evil: Chyba tedy asi bude v ovladaci pro Memory Stick, a ne pro fotak. Neda se nekde neco takovyho sehnat??? Nepovedlo se nekomu jakkoliv precist Memory Stick PRO pomoci PPC?????