Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: iTunes pro Pocket PC

Registrace
    Nov 2007

Vždyzky jsem si mysle že anglicky alespoň na pohodové čtení webu umím, ale když jsem narazil na tuhle stránku, tak mě napadají jen dvě varianty - buň to nezvládam přeložit, nebo to vůbec o NIČEM není.

A přito iTunes na PPC bych docela bral - na PC už bez nich ani ránu.

Nevíte o tom někdo nějakou kloudnou informaci?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

nechce se mi to cele cist, takze necim, ale neni to nejak zbastleno z francoustini? Jinak, k cemu by Vam na PocketPC iTunes bylo? To se ptam vazne, ja ho neuzivam, nemam iPod, ale kdyz jsem s tim na PC delal, tak jsem jenom nadaval na to, jak to je udelane :-) Ale chapu, pro potreby nahravani hudby na iPod je to potreba, ale na PDA?

Registrace
    Nov 2007

ne, ipod nemam, ale s winampem jsem absolutne nezvladal organizaci toho vseho. neustale loveni playlistu a slozek...no fuj:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

ono winamp na to ani neni urcenej, ze jo... ale pokud je na strane uzivatele spokojenost, neni co resit

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Podle mne je "iTunes PocketPC Program" myslena akce, jak dostat sluzbu iTunes na PocketPC (cize neni to aplikace). Moc jsem z toho clanku taky nepochopil, ale s iTunes softwarem jako takovym tento text nema nic spolecneho.

Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od hybo
    ono winamp na to ani neni urcenej, ze jo... ale pokud je na strane uzivatele spokojenost, neni co resit
    je pravda ze vzhledem k beznym velikostem pam. karet by to na PDA asi nemelo zas tak velky smysl. leda kdyby to umelo nejakou solidni spolupraci s iTunes na pc

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Narazil jsem na tento článek, tak buď je to velká bouda, nebo se u Applů totálně zbláznili ... iTunes 0.9 pro WM5 a pokračování článku.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00094022_IMG_3540_thumb_ccN8.jpg 
Zobrazení: 51 
Velikost: 31.2 KB 
ID: 3075  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Bouda to neni, ale co jsem cetl, tak to neni program Applu a Apple se to samozrejme snazi zastavit.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Taky mam na PC iTunes a bez nich bych si to ani neumel predstavit, sou fakt skvely, iPod taky nemam, ale iTunes sou skvely ne organiyaci songu a playlistu v kompu, taky be se mi neco takovyho hodilo do PDA..

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Mám jiný dotaz... Spíš by mě bavilo, kdyby se umělo PDA hlásit jako iPod. Že bych ho pak synchronizoval s iTunes, který používám pro správu MP3. Existuje něco takového?
    Dík...

Nováček
    Registrace
    May 2006

To by určitě bylo zajmavý, ale myslim že nic takovýho asi nebude

Podobná témata

1. iTunes
    Od martin.fernet v sekci Omnia II I8000
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-01-2012, 00:37