Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s GPS

xxxharleyxxx (123)|22.5.2005 13:03
Prosim odpuste lame ktera nema zadne znalosti s pouzivanim GPS. Koupil jsem bluetooth GPS ADAPT je podobny tvarem ledateku 9537. Koupil jsem ho a sehnal si smartmaps mapu ceske republiky. Doma jsem si spojil gps s MDA2 a sparoval. Nechtelo to me zadne drivery a tak jsem je neinstaloval a na CD jsem je nenasel. Timto jsem skoncil.
1. Nema se po sparovani objevit na MDA2 někde nějaka ikonka s gps kde bych to gps pustil? Protoze kdyz ja otevru mapu a zadam v ni nastaveni portu GPS tak to na nekterych portech projde ale satelity to nevyhleda a na mape se me neobjevi sipka s mistem kde se nachazim. PLS co delam kurna spatne.
2. Existuje testovaci software kterym zjistim funkcnost GPS?
3. v jednoduchem navodu je zminka ze kdyz blika LED dioda ve frekvenci 1s je komunikace mezi GPS a MDA v pohode a kdyz blika ve frekvenci 3sekundy tak je chyba pripojeni. ME to blika v intervalu 3 sekund a to je spatne.
PLS rada je nejaky driver nebo ne?
richard2 (150)|22.5.2005 14:51
Nějaký free k GPS je tady.
Ale v diskuzích už je toho mraky.

EDIT: BT jsem nastavoval dle tohoto návodu a neměl jsem nejmenší problém.
xxxharleyxxx (123)|22.5.2005 19:59
Bluetooth manager v PocketPC nemam ani prázdné okno.Rozumím tomu tak že se musí nainstalovat driver? Já ale běžně mohu sparovavat zařizení ale nemám tam žádné nastavení. Kde stáhnu driver na MDA2 a promin te jestli mé dotazy vyznívají směsně ale mam MDA2 jen velmi kratce děkuji