Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Poraďte program (kalendář, úkoly, kontakty, pošta)

bmw (151)|20.5.2005 17:27
Ahoj

prosím poraďte mi prosím nějaký program, něco jako pocket breeze. nebo jako SPB diary (mementálněpoužívám).
V obou programech ěm ale chybí ještě záložka na poštu. Docela by bylo milé kdyby se dala dohrát jako nějaký plugin třeba do toho SPB DIary, protože to mě vyhovuje (jednoduché, přehledné).

Předem díky
Zdenek Malinsky (9781)|20.5.2005 18:14
Vyzkoušej SnoopSoft Dashboard.
SPB Diary mě nenadchnuly (a dělaly problémy) a Pocket Breeze jsou sice velmi, velmi variabilní, ale člověk si musí vzít 3 dny dovolené, aby to stihl prostudovat a nastavit k obrazu svému.
bmw (151)|20.5.2005 19:42
Prosím napiš mě jenom v rychlosti češtině základní body co program umí )myslím zobrazit apod.)

Vypadá dobře, jenom mám problémy s ...... ( je jich moc)

- proč mě píše že to nejde (např zobrazit správy)

moc se mě nelíbí že v trial verzi jsou některé funkce zablokované, jak si to má člověk ozkoušet
Zdenek Malinsky (9781)|20.5.2005 20:34
Nějak nechápu, na co se ptáš. :? :sarcastic: :O
V rychlosti- umí zobrazit kalendář (s nebo bez úkolů), poštu, úkoly, programy, launcher, adresy.
Nejlepší bude, když si s tím sám pohraješ a vyzkoušíš. Doporučuji v today vše vypnout a pak to znovu zapnout přes Dashboard.
Na poštu můžeš vyzkoušet (pokud nestačí ten, co je součástí Dashboardu) mail modul. Koukni pořádně na jejich web a uvidíš sám.
bmw (151)|23.5.2005 07:39
vyzkoušel jsem ho a je docela pěknej, ale v neplacený verzi má víc jak polovinu funkcí vypnutou a nic s tím nejde udělat, a chtěl ybch si ho před zakoupením prvně vyzkoušet. Nabízejí pouze kontakty a kalendář, a to mě připadá na vyzkoušneí málo
jumbo_ce4you (162)|23.5.2005 09:23
Používám PocketBreeze a poštu to (a všechno ostatní, pochopitelně) zobrazuje. Je třeba si pohrát s nastavením. Je to v Nastavení - Calendar Settings - záložka Mail - zde si můžeš nastavit vše související se zobrazováním pošty. V trial verzi po dobu cca 30 dní (možná 15, už si nevzpomínám) plně funkční na odzkoušení!
_blackBone (271)|24.5.2005 13:59
Pocket Breeze pouzivam a je super. Na today mam jen Launcher a PocketBreeze, muzu vrele doporucit. Nikdy nespadla, neobjevil jsem zadny problem.
bmw (151)|24.5.2005 20:24
Tak dobrá zvítězil Pocket breeze, máte pravdu je asi nejlepší. Takže děkuji za rady a tipy