Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hledám program pro vedení skladu

botur (67)|20.5.2005 17:01
Ahoj,
potřeboval bych sehnat nějaký program který by mi vedl sklad (zboží na něm + ceny) a případně na dopsání nějakých menších poznámek. Zkoušel jsem si to udělat v excelu pomocí makra, ale zjistil jsem že ty v PDA nefungují.
Jedná se mě o co nejjjednoduší program.
Díky za info nebo typ.
bmw (151)|20.5.2005 17:19
Hledám taky něco podobného, jen s jednou podmínkou aby k tomu byl i program v PC ve kterém si databázi nachystám, a aby se to dalo jednoduše synchronizovat. Předem díky
hybo (3107)|20.5.2005 17:33
Resco ADO CE manager, pracujes s soubory jako Access od MS, a pak jsou dalsi apliakce na praci s databazemi, jak s vlastnim formatem, tak s nejaky univerzalnim, pripadne s moznosti konverze. Hledejte na pocketgear.com nebo handango.com
bmw (151)|20.5.2005 17:40
máš s tím programem nějaké zkušenosti

je asi zbytečné se ptát po češtině

a jedná se teda o prgram 'ADOCE InTheHand' (nejde mě nainstalovat)
hybo (3107)|20.5.2005 17:49
s rescem jo a priznam, ze nic moc, tedy pracovne OK, ale systemove to melo nejake problemy a pokud vim, snad uz to ani nedelaji, mozna se to jiz neda ani koupit, pak jeste HandyBase nebo tak neco, to bylo sveho casu zdarma pro clenu pocketpc klubu (USA), ale to jsem moc netestoval. Juknete sem a sem
S474N (660)|8.9.2005 08:28
Dival jsem se po tech softech a vsechno je to stylem databaze z Accessu. Neexistuje neco velmi jednoducheho? Potreboval bych celkem 5 ruznych hlavnich polozek a potom cca 5 poddruhu techto veci. Stylem - je/neni skladem, cena a poznamka ? Diky za nakopnuti spravnym smerem.
S474N (660)|8.9.2005 11:04
Takze co jsem tak hledal na netu, tak jsem nasel SprintDB PRO -
http://www.kaione.com/

Umoznuje si udelat uplne vlastni DB, vcetne formu apod.