Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hľadám kvalitný prehliadač obrázkov.

gunther_ce4you (21)|20.5.2005 10:17
Prednedávnom som zhánal nejaký prehliadač obrázkov, lebo vstavaný tzv. "pictures" je viac ako slabý.
Dostal sa mi do rúk "Spb Imager", ktorý spĺňa moje požiadavky na rozloženie, prácu a prezeranie obrázkov, ale mám pocit že až príliš zaťažuje systémové požiadavky A730W.
1. nedokáže (alebo len veľmi ťažko) otvoriť obr. väčšie ako 2mpx!?
2. samovolne sa vypína alebo zamrzne pri prezeraní alebo úprave obr.
3. nezvláda rýchle prezeranie obr. 640x480 do 300kB (to naozaj chcem až tak veľa?)

Nemáte tip na nejaký "kvalitnejší, rýchlejší a menej náročný" program na otváranie obr.? Alebo odstránenie týchto nedostadkov?
Jerry Salcer (197)|20.5.2005 10:26
Už o ničem nepřemýšlej a kup si Resco Photo Viewer. Je to to nejlepší na trhu, prezentace, vkládání mluveného slova k fotkám, vkládání muziky, úprava jasu, kontrastu, gammy. Dokonalé náhledy a info o fotkách atd
gunther_ce4you (21)|20.5.2005 11:16
Ďakujem za tip. Vyzerá to zatiaľ naozaj lepšie, je určite rýchlejší čo ma najviac potešilo. Len ovládanie má trošku chaotické, ale dá sa zvyknúť.
Zatiaľ mám 31 days trial, budem testovať, nad zakúpením porozmýšlam.
st.tom_ce4you (365)|20.5.2005 12:36
[QUOTE="gunther"]Ďakujem za tip. Vyzerá to zatiaľ naozaj lepšie, je určite rýchlejší čo ma najviac potešilo. Len ovládanie má trošku chaotické, ale dá sa zvyknúť.
Zatiaľ mám 31 days trial, budem testovať, nad zakúpením porozmýšlam.
[/QUOTE]


Při rozhodování ber také v podtaz z jaké země je společnost Resco viz. info.:yes:
gunther_ce4you (21)|20.5.2005 12:48
Tak toto ma príjemne prekvapilo. ;)
Kato_ce4you (970)|20.5.2005 13:21
Jj - Resco Photo Viewer je naozaj super - resp. vice softu od nich. Ale jak pisete o rychlosti - ono je to Resco rychle? U mne to byl duvod, proc jsem ho po asi tydnu pouzivani odinstaloval :-/ Jakekoliv nacitani obrazku, co u vestaveneho fotoalba trvalo zlomek sekundy, tak s RPV mi to trvalo radove dele - klidne 20s :(
bmw (151)|20.5.2005 14:38
Resco je fajn, teď mě dost překvapilo že je z SK - proč programy teda dělají v ENG ne třeba CZ a SK, nebo jsem zase někde něco přehlídnul
gunther_ce4you (21)|20.5.2005 16:40
[QUOTE="Kato"]Jj - Resco Photo Viewer je naozaj super - resp. vice softu od nich. Ale jak pisete o rychlosti - ono je to Resco rychle? U mne to byl duvod, proc jsem ho po asi tydnu pouzivani odinstaloval :-/ Jakekoliv nacitani obrazku, co u vestaveneho fotoalba trvalo zlomek sekundy, tak s RPV mi to trvalo radove dele - klidne 20s :([/QUOTE]

Ja som porovnával celkovú rýchlosť toho programu s predchádzajúcim Spb Imager a to sa naozaj výrazne zlepšilo.
Dalej som potreboval aby to otváralo aj obr. napr. 3500x2400 a to Spb Imager nedokázal, tu to ide bezproblémov.
Takže zatiaľ spokojnosť.
bmw (151)|20.5.2005 17:17
co se týče rychlosti a velikosti tak jsem spokejen, protože před tím jsem na zkoušku používal ACD see a tam byli problémy (hlavně co se týkalo veikosti souboru). Jsem sním také teda spojen - ale ta slovenština )čeština) mě pořád vrtá hlavou