Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer n30 - jakou ma verzi Bluetooth?

Twister_ce4you (107)|19.5.2005 22:20
Ahoj! Uvazuju o to ze bych si koupil PDA docela mi padl do oka Acer N30. Ale v navodu ktery jsem si stahl z internetu ej napsano ze Blueboth ma jen nejaka "b" verze. Prodava se u nas tedy i jina verze? Blueboth je pro me celkem dulezity....
Zdenek Malinsky (9781)|19.5.2005 23:25
Když zakládáš novou diskuzi nebo píšeš nový příspěvek, objeví se text psaný velkými červenými písmeny:
"Přátelé! Kvalita a přehlednost diskuzí opět klesá. Buďte tak laskavi a ctěte pravidla (odkaz níže) - nad nadpisy si trochu lamte hlavu, buďte slušní a věcní, offtopic diskuze pište jen tam, kde jsou povoleny atd. Děkuji!"

Pod tím je červený nápis: Upozornění především pro nové čtenáře tohoto serveru!
Pokud se chcete vyhnout smazání vašeho příspěvku, přečtěte si prosím
pravidla pro diskutující a pokud možno se jimi řiďte.

1. Diskuzní téma nazveš Dotázek, což nikomu neřekne, na co se ptáš. Trošku si lam hlavu.
2. Není lepší vložit dotaz do fóra Jaké si mám vybrat / koupit zařízení?
3. Než příště založíš nové téma, použij tlačítko Hledat!
hanysek3099 (115)|20.5.2005 09:19
ačkoli úplně souhlasím s hodnocením kvality tohoto dotazu tak "zlý policajt" už svou práci vykoval a teď ten hodný. BT u N30 je normální verze, není nijak omezený, na běžné věci jako spárování s mobilem, compem, atd. naprosto v pohodě. V jakemkoli PDA na jiný typ nenarazíš (aspoň já o žádném nevím). Jinak pokud uvažuješ nad novým PDA tak skutečně otázky do jiné diskuze a prohledej tuto zde.
PS: každý doporučuje to svoje já jsem od včerejška šťastným majitelem Aceru N50 a mohu jen doporučit :D
ifco_ce4you (186)|20.5.2005 13:12
Este dodam ze n30 ma Bluetooth 1.2 Class II. s dosahom max. 10 metrov
bmw (151)|20.5.2005 17:21
Ten dosah je spíš menší, tak do 5m. Ale docela v pohodě dostačuje na všechno
Zdenek Malinsky (9781)|20.5.2005 20:44
[QUOTE="hanýsek"]... "zlý policajt" už svou práci vykoval a teď ten hodný... [/QUOTE]
Tady nejde o to hodný / zlý. Stačí si jen přečíst třeba zde recenzi nebo se zeptat při nákupu prodavače. I-net je plný informací, tak proč se ptát zrovna na toto a ještě takovým způsobem, že?:sarcastic: :?
Twister_ce4you (107)|20.5.2005 21:11
Sorry ze tu reknu takto.... ale prodavace bych nakop do zadku... obcas doporucujou veci ktery chtej proste prodat a pritom jsou to shity... jinak s tim navodem sme to vyresil nebylo tam napsano "Blueboth jen u verze N30-B"
ale "Bluetooth je jen u verze N30-B"... takze pohoda thx za odpoved... Jinak s nazvem jako "Dotaz" sem se jeste na jinych forech nesetkal ze by nekdo mel problem takze sr....