Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ceska/Slovenska klavesnica pre WM5

johnz_ce4you (59)|19.5.2005 14:19
Juro Janosik z firmy Resco spravil update pre ich sqelu klavesnicu Resco Keyboard Pro a vdaka tomu mozme konecne pisat aj s diakritikou, obcas je to nutne.
Dakujeme Ti vsetci..
Dufam este, ze sa nenahneva, ked som to sem dal, pisem mu radsej mail. :)
Je to samozrejme trial verzia, nie je draha, mozte si ju kupit.
Wayne_ce4you (199)|19.5.2005 16:52
:)) :)) No konečně mám v Magnetech pořádnou a hlavně českou klávesnici :)) :))

Jupí, ale mám problém :? ...nemohu ji mít jako Default, protože mi pak mašinka nechytne signál a nejde mi zapnout funkce telefon.
Prostě si nezavolám :((

Máte stejný problém ?
jval (453)|20.5.2005 08:16
Tak já mám trochu větší problém. Mě se GSM část nechytne ani po odinstalovaní.


OPRAVA: už je to dobrý. Ale nesmí být jako výchozí jak psal Wayne
Kato_ce4you (970)|20.5.2005 09:22
Hmm - asi mam stesti nebo nevim - ja si ji nainstaloval hned, jak ji sem johnz hodil a zadnej problem. Vsechno slape jak ma a mam ji nastavenou jako vychozi...
A kdyz uz jsme na toto tema zabrousili - jak nastavit nejakou jinou klavesnici jako vychozi? Chtel bych radsi BlockRecognizer - nekde se pohrabat v registrech?
johnz_ce4you (59)|20.5.2005 16:10
pripadne ak vam nevyhovuje/nejde, mozte skusit sunnysoft interwrite 8.5
Wayne_ce4you (199)|20.5.2005 16:54
[QUOTE="Kato"]A kdyz uz jsme na toto tema zabrousili - jak nastavit nejakou jinou klavesnici jako vychozi? Chtel bych radsi BlockRecognizer - nekde se pohrabat v registrech?[/QUOTE]

Já myslím, že jako výchozí se nastavuje v START\Settings\Input
Tu co mám zobrazenou jako první, když kliknu na tuto ikonu, tak ta je výchozí :)
Když tam dám tu Resco...nečapu se s telefonováním
jval (453)|23.5.2005 06:16
I já tak, ale pokud ji použiju třeba ve Wordu, tak při dalším spuštění Wordu, nebo čehokoliv kde se používá klávesnice, tam zůstane, takže je "jakoby" výchozí. A mě naprosto vyhovuje a rozhodně nemám potřebu instalit tu (Sunnysoft doufám promine) EE Interwrite.
Igor96 (42)|23.5.2005 09:32
Klávesnica RESCO robí problémy nie len z radiovou časťou , nnevie nájsť sygnál a blokuje funkcie telfónu ,ale aj z pripojením GPS . Myslím si že nie ve vhodná pre WM 2005.
Kato_ce4you (970)|23.5.2005 10:32
[QUOTE="Igor96"]Klávesnica RESCO robí problémy nie len z radiovou časťou , nnevie nájsť sygnál a blokuje funkcie telfónu ,ale aj z pripojením GPS . Myslím si že nie ve vhodná pre WM 2005. [/QUOTE]
A jses si jist, ze to je tou klavesnici? Neni to spis RadioROM - 1.18? (predpokladam, ze mas tu..)
Igor96 (42)|23.5.2005 12:48
Mam tu a som si istý že to robila klávesnica . Cez výkend so WM 2005 testoval a bez klávesnice to ide uplne bez problémov.
Kato_ce4you (970)|23.5.2005 13:28
[QUOTE="Igor96"]Mam tu a som si istý že to robila klávesnica . Cez výkend so WM 2005 testoval a bez klávesnice to ide uplne bez problémov. [/QUOTE]
Hmm - ja mam tu klavesnici nainstalovanou od posledniho HR (od patku) a mhol bych rict to same - taky bezproblemu... Ale faktem je, ze ten HR jsem delal prave kvuli problemum s radiovou casti... Ovsem to mi zacalo po instalaci NetFront 3.1.. Cili ze tobe to zacalo po instalaci RKP muzu brat za stejnou nahodu :-/
jval (453)|23.5.2005 13:33
Resco mi delala problemy s radiovou casti ale jen v pripade, ze byla jako defautl. Pokud neni default, tak mi chodi vse naprosto bez problemu. GPS nemam, takze nemuzu odzkouset.