Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 23 z 23 PrvníPrvní ... 13212223
Zobrazené výsledky: 331 až 339 z 339

Téma: Uživatelé MDA II s instalovaným Windows Mobile 5 - diskutujte pouze zde!

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od kid_rock
    no rom 1.65b96wwe nepouziwa ramdisk tam je normalny storage(nieco ako ramdisk,len okrem ramdisk som tam mal storage ako pri wm3se),aspon ja som ho tam mal...
    Ale používá RAMdisk, je to pořád RAMdisk, akorát je to trochu upravený a přejmenovaný na Storage. Udělej to, jak jsem ti napsal a uvidíš

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

janHavlicek:
    a/bohuzel nemam
    b/diky..to pomohlo..
    jeste jedna prosba prosim...
    jak dostat nejakou ceskou klavesnici ?? treba tu z Eurotelu pro jinou verzi?..to asi ne ze?
    diky R

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

JanH:
    jeste dve blbe otazky
    a/..jak je to ted s pameti?..hlasi mi to jen na storage 14,5mega a na programy 88..coz mi nejak s tem 128MB uvnitr moc nesedi?.jak je to s Extended rom?..da se mazat a pouzit?

b/ da se jeste ta cihla pomoci registru urychlit?

diky moc ..za pomoc
    R

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Ceska klavesnice je dobra Resco Keyboard Pro
    Pak cestinu ma jeste IntelliPad a da se dostat cestina trebas do SPB FullScreen Keyboard
    A urcite existuje jeste spousta dalsich klavesnic :yes: (ktere podporuji CZ)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

A k tem tvym dvema blbym otazkam - jsou opavdu blbe - a to hodne - to ze se to tady v te diskuzi resilo aspon 8x a z toho jsem na to 6x odpovidal ja bych jeste prezil, ale odpovidat po 7 uz je fakt na hranici mych nervu - neustale se tady opakuji ty SAME dotazy - to je takovy problem si nekdy neco precist? Tohlensto je uz vazne na (prominte mi ten vyraz) nakopnuti do zadku. :
    Odpovidat vazne nehodlam, takze jen klicove - Hima_DOC_Tool, ramdisk dle pozadovane velikosti a tlacitko hledat. Co se tyce urychleni, tak se z me strany budes muset spokojit s odpovedi, ze se urychlit da (a podle toho, jakou mas verzi ROMky, tak podle toho se da urychlit tweakama v registrech vic nebo min).

Na zaver se omlouvam, ze tenhle prispevek byl trosku odstrejsi a schytal jsi to zrovnaty, ale neni TYDEN aby se nekdo nezeptal na to, jak je to se Storage, ExtRom a jak se dela HR :sarcastic:
    Tfuj - to jsem si ulevil

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

jak je to s tou ceskou lokalizaci?funguje nejaka velka cestina?nebo mate vsichni jen cz klavesnici.dekuji za info

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Lokalizace uz existuje delsi dobu velka.. Je to takzavny WM5 CZE LangPack.. a je na buzzdevu volne ke stazeni. Nehlede na to, ze se da pouzit i SS IW9
    A ja mam chut zkusit udelat vlastni CSY ROMku, ale nepredbihejme O)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

ok supr dik za info

Nováček
    Registrace
    May 2006

Protože je již situace neúnosná, zamykáme toto téma. První příspěvky se týkají většinou jen WM5 samotných a další posty se dost často dotazují na něco, co tu bylo x-krát probíráno

Nové téma je již založeno zde, kde budou platit poněkud tvrdší pravidla a duplikátní otázky budou smazány

Strana 23 z 23 PrvníPrvní ... 13212223

Podobná témata

1. Opera mobile se spustí pouze jednou
    Od gooorila v sekci HTC & klony
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 04-05-2009, 17:29
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-11-2008, 19:05
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 19-11-2008, 10:02
  4. Windows Mobile 6 Standard vs. Windows Mobile 6 profesional
    Od fablok_ce4you v sekci Zbývající SMP