Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Bluetooth GPS přijímač

Jery_ce4you (65)|19.5.2005 08:57
Zdravím,
na adrese http://www.aponia.cz/sm_gps.html jsem našel GPS příjmač, ale nevím co je zač. Máte s ním někdo zkušenosti?
Děkuji
hajekm (308)|19.5.2005 12:38
Ahoj,
Tak zrovna tuhle jsem vcera koupil v AHmobile za 2963,- s dph a vypada moc zajimave. Ma slusnou citlivost, BT ma plny dosah 10m, udavaji vydrz az 18 hodin a navic to ma baterii z nokie 6230 a je kompatibilni i nabijecka, je k tomu i cigaretak, ktery konci usb konektorem, takze se prez nej da nabijet i PDA. Testoval jsem to zatim kratce ale reagovala mi na Praze 1 mezi barakama na pesi chuzi a krasne natacela mapou v pocketkimu a ukazovalo to rychlost i smer velmi presne. O vikendu to testnu v aute i pri pesi turistice, pak dam vedet. Za ty penize JE TO BOMBA! parametry jsou Tady
Jery_ce4you (65)|19.5.2005 13:26
Pokud je to jak říkáš, tak o ní začnu uvažovat.
No, počkám ještě co napíšeš po víkendu.
Díky
hajekm (308)|23.5.2005 14:19
Takze tady jsou prvni povikendove postrehy. Citlivost je subjektivne vyborna, v aute to mizi jen v tunelech a to muzu mit hozene i v supliku u splolujezdve. V lese pro pesi turistiku to take celkem uslo, obcas mizel signal jen kdyz byl v hlubsim kanonu s lesy kolem, kde nebylo videt ani kousek nebe a koilem hlina. Je to ale subjektivni, nemel jsem moznost to v konkretnich podminkach srovnat s jinym strojem, co ma treba xtrack. Jinak naprosto fantasticka vydrz, v pohode prez 18 hodin nonstop provozu a to baterie z nokie... parada. Fantasticka je taky vzdalenost vyzarovani BT na volnem terenu prez 10 metru! Navic je mensi a placatejsi nez ostatni, zespoda dobra protiskluzovka, proste sama pozitiva a socialni jistoty. A navic za 2970,- s DPH, takze muzu jen doporucit.
Jery_ce4you (65)|24.5.2005 09:17
Nikde jsem ho v nabídce nenašel zde
Koukal jsem do nabídky GPS/bluetooth
hajekm (308)|24.5.2005 09:45
Jeste ho tam nemaji, je to novinka. Staci zavolat, jestli jeste jsou, nebo se stavit na prodejne.
Pavlik88 (13)|31.5.2005 14:43
Ahoj,
máte delší zkušenosti s tou ADAPT GPS? jak je to s příslušenctvím?
jak rychle se yafixuje na první zapnutí?
jak dobře funguje v autě?

Díky Moc Pavel
hajekm (308)|1.6.2005 17:19
Ahoj,
v prislusenstvi je cigaretak koncici USB zasuvkou, takze se prez nej daji dobijet i dalsi veci na 5V prez USB, dale USB dobijeci kabel (takze se to da dobijet z jakehokoli USB na ntb,pc a nebo z toho cigaretaku, jde tim nabijet i NOKIE), dale klasicka nabijecka, shodna s NOKII a cd s jednoduchym SW na PC i na PDA.
Pokud ma dobry vyhled, startuje po zapnuti tak do 30s, pri ztrate signalu si drzi puvodni pozici ( takze tam nehodi nuly) a pak se chytne za par vterin. V aute spolehlive navigovala i v lesnich usecich, Ruzne SW nemely pri navigaci zadne zpozdeni, citlivost byla dobra i kdyz byla GPS ve schrance nebo dokonce v kapse ve dverich. Uzasna je ta zamenitelnost baterii a nabijeni s nokii, dlooouha vydrz a vyzarovani BT na 10m.

Milan
Pavlik88 (13)|1.6.2005 18:06
Díky moc za odpovědi a zkušenosti s tou BT GPS Adapt. večer vyrážím na nákup;) mám 6230, takže to nabíjení se hodí:cool:

Pavel
hajekm (308)|13.6.2005 16:30
Ahoj,
Uvažoval jsem o založení nového fóra s názvem téhle skvělé GPS. No a teď, kduž to za mě udělal Miloš, diskutujte prosím dál v tomhle fóru. Prosím admina o uzamčení této diskuze.

Milan