Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Tematko (vesmir) pre WM5

johnz_ce4you (59)|18.5.2005 18:05
pokusil som sa spravit temu pre tento (podla mna sqely) OS a tu je vysledok..
ten 2 pixle siroky pasik hore je powerstatus, nie chyba temy :)
povedzte mi vas nazor, pripadne ma inspirujte :)
Kato_ce4you (970)|18.5.2005 18:13
Jeste jednou diky :yes:
00065095_ScreenShot1_i2QC.png
david131 (67)|18.5.2005 18:17
koukam ze tam mas pocasi jakse jmenuje ten program?? diky protoze me nejde worldmate na WM2005
Pavlucha (1496)|18.5.2005 18:23
[QUOTE="david131"]koukam ze tam mas pocasi jakse jmenuje ten program?? diky protoze me nejde worldmate na WM2005[/QUOTE]

SBSH Weather, myslím ;)
johnz_ce4you (59)|18.5.2005 18:26
[QUOTE="Pavlucha"][QUOTE="david131"]koukam ze tam mas pocasi jakse jmenuje ten program?? diky protoze me nejde worldmate na WM2005[/QUOTE]

SBSH Weather, myslím ;) [/QUOTE]

spravne myslis :)
najnovsia beta verzia z fora a skin Stardock :)
a ano, je tam aj battery pack pro..
btw, vidite ako je mojej slecne prijemne teplo na malte? :D
Kato_ce4you (970)|18.5.2005 18:26
[QUOTE="Pavlucha"][QUOTE="david131"]koukam ze tam mas pocasi jakse jmenuje ten program?? diky protoze me nejde worldmate na WM2005[/QUOTE]

SBSH Weather, myslím ;) [/QUOTE]
Nn, neni :) Je to Omega One Battery Pack - viz. zde

:EDIT:Tak jo - mlcim :D
david131 (67)|18.5.2005 19:00
10x guys
Wayne_ce4you (199)|18.5.2005 20:02
Co takhle jiná témátka pro WM2005. Jsou už někde :sarcastic:
.::Richmond::. (48)|18.5.2005 22:34
[QUOTE="johnz"]pokusil som sa spravit temu pre tento (podla mna sqely) OS a tu je vysledok..
ten 2 pixle siroky pasik hore je powerstatus, nie chyba temy :)
povedzte mi vas nazor, pripadne ma inspirujte :)
[/QUOTE]
jakym programkem dostanu batery status a programy na "plochu"? SPB Pocket Plus mi nejak nejede:no:
Kato_ce4you (970)|19.5.2005 09:51
[QUOTE=".::Richmond::."]jakym programkem dostanu batery status a programy na "plochu"? SPB Pocket Plus mi nejak nejede:no: [/QUOTE]

Uz to tady bylo - je to ten Battery Pack Pro - jeho soucasti je i tohle... (jinak SPB Pocket Plus - zrovna ta jheo today jako jedina cast baliku fungovala :cool: ) - nicmene ja mam tedka SBSH iLauncher a naprosta spokojenost ;)
.::Richmond::. (48)|19.5.2005 11:49
[QUOTE="Kato"][QUOTE=".::Richmond::."]jakym programkem dostanu batery status a programy na "plochu"? SPB Pocket Plus mi nejak nejede:no: [/QUOTE]

Uz to tady bylo - je to ten Battery Pack Pro - jeho soucasti je i tohle... (jinak SPB Pocket Plus - zrovna ta jheo today jako jedina cast baliku fungovala :cool: ) - nicmene ja mam tedka SBSH iLauncher a naprosta spokojenost ;) [/QUOTE]
jj dik - jsem tykev, nejdriv postuju a pak ctu :sarcastic:
SPB mi nefungovalo na prvni 2005 (koncilo to HR) ted uz jede ale nefunguje tap'n'hold menu nahore v rohu :( a BatteryPack tam narve to jeho hnusny tlacitko
jinak se pripojuju k dotazu "kde sehnat 2005 themes?" - Johnz je vazne super
Kato_ce4you (970)|19.5.2005 11:54
[QUOTE=".::Richmond::."]jj dik - jsem tykev, nejdriv postuju a pak ctu :sarcastic:
SPB mi nefungovalo na prvni 2005 (koncilo to HR) ted uz jede ale nefunguje tap'n'hold menu nahore v rohu :( a BatteryPack tam narve to jeho hnusny tlacitko
jinak se pripojuju k dotazu "kde sehnat 2005 themes?" - Johnz je vazne super[/QUOTE]

Jo - to nefunguje a ten taskmanager by Omega Battery Pack se mi taky nelibi, ale asi "zatim" neexistuje nic lepsiho - teda aspon o nicem nevim..

A k dotazu kde sehnat dalsi 2k5 themes - nechci mluvit za johnz, ale myslim, ze kdyz ho slusne pozadate, ze jste nasli to a to tematko pro predchozi verze WM a ze by jste ho chteli pro WM5, tak vam ho udela :yes:
.::Richmond::. (48)|19.5.2005 12:10
[QUOTE="Kato"]A k dotazu kde sehnat dalsi 2k5 themes - nechci mluvit za johnz, ale myslim, ze kdyz ho slusne pozadate, ze jste nasli to a to tematko pro predchozi verze WM a ze by jste ho chteli pro WM5, tak vam ho udela :yes: [/QUOTE]
...ja bych si ho klidne nakreslil sam kdybych vedel v cem se to da delat. na 2k3 jsem pouzival TKCreater (vytvareni primo v pda), ale na 2k5 nemuzu nic najit...
johnz_ce4you (59)|19.5.2005 13:18
no ked budem mat veeela casu (a plnu verziu cab manageru :D ), tak prerobim aj ine tematka..
inac to nie je nic zlozite..
ked si premenujete temu guava bubbles z .tsk na .cab a otvorite pomocou cab managera na pc, mozte vidiet pozadie na today vzdy s nazvom stwater.gif (aj ked je to vacsinou jpg, koncovka musi byt gif!) a nejake kluce v registroch..
tonailed na xda-dev krasne objasnil vyznam jednotlivych klucov tu
ak to stale nie je jasne, v kazdom je nazov kluca (5, 14 a podobne, podla toho coho farba to je) a dword hodnota v hex
ta hodnota je BlueGreenRed a jednotlive farby maju zastupenie od 00 az po ff
ako si najst nejaku farbu a dat ju tam?
no mozte skusat a mixovat farby.. alebo mozte zobrat windowsove malovanie, upravit farby, definovat vlastne a tam si najst nejaku peknu
potom vam to ukazuje hodnoty jednotlivych farieb (od 000 po 255)
tieto hodnoty treba preratat cez (napr) windowsovu kalkulacku (vedecky rezim) do hex sustavy a pekne po poradi zapisat do dword hodnoty
napriklad modra je ff0000
zelena 00ff00
cervena 0000ff
takze pekne tvorte a nezabudnite sa podelit :)

btw tato tema nie je pre landcape, nemam vacsi obrazok tejto zemegule :(
jval (453)|19.5.2005 13:55
Ja jsem vytvoril tematko primo v Microsoft Theme Generatoru a funguje.

Pro jistotu jsem povypinal Today plugins aby jste se taky mohli pokochat tou krasou.:D
johnz_ce4you (59)|19.5.2005 15:52
nova tema, asi sa nebude pacit kazdemu (trosku mozno strasidelna :) ), ale je to vlastna tvorba
teda vlastne nie moja, najlepsi kamarat Dany kreslil to oko ;)
je to aj landscape uz :)
btw naozaj sa da v tom ms theme generatore robit a upravovat, lenze landscape obrazky su aj tak mozne iba cez cab manager..
gaze kt (14)|19.5.2005 16:18
nechcem sa nejak vrtat, ale Taliansko tam preco nie je? :)
Wayne_ce4you (199)|24.5.2005 16:48
:) tady jsou taky pěkná témátka:)
johnz_ce4you (59)|23.6.2005 18:11
trosku nudy a pekny obrazok z longhornu :D
dialer este stale nemam spraveny, mozno casom..
Martin Ráž Hoch (1832)|23.6.2005 19:24
Chlapi, mozna mi poradite - lze nekde nejak vykoumat, jestli je tema take mozne pro horizontalni pouziti Compacta? Problem je, ze je strasne na prd, kdyz to mam vsechno stahnout a ozkouset:(
hrtak_ce4you (314)|23.6.2005 22:38
mno moje nejkrasnejsi kombinace byla jeste kdyz sem mel MDA1 a naladu se s tim "s*at" :o)) :

Miloš Strouhal (3997)|23.6.2005 22:48
[QUOTE="johnz"]pokusil som sa spravit temu pre tento (podla mna sqely) OS a tu je vysledok..
ten 2 pixle siroky pasik hore je powerstatus, nie chyba temy :)
povedzte mi vas nazor, pripadne ma inspirujte :)
[/QUOTE]Škoda jen, že po přetočení do landscapu je to tvé témátku již nepoužitelné..

Jinak mé momentálně nejoblíbenější témátko je toto:
00071913_capture002_9SGJ.jpg
Miloš Strouhal (3997)|23.6.2005 23:09
Tahle diskuse už do Phone Edition příliš nezapadá, povězte, kam by bylo nejlepší ji přesunout? Nic mne nenapadá..:?
Kato_ce4you (970)|25.6.2005 11:33
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Tahle diskuse už do Phone Edition příliš nezapadá, povězte, kam by bylo nejlepší ji přesunout? Nic mne nenapadá..:? [/QUOTE]
Jestli to chces mermomoci presunout, tak k diskuzi o nejlepsi tematko - fakt nevim, kde to bylo - proste neco ve stylu "pochlubte se vasi plochou".
Jinak do PE sekce to zapada kvuli tomu, ze to bylo tema pro WM5 - a nikdo jinej aktualne vyjma MDAckaru 2 WM5 nema (v jakekoliv podobe).
To kdyz uz, tak to spis zamcit, ale ja bych to nechal tak, jak to je :cool: