Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 13 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 181

Téma: WisBar Advance 2 - rady, tipy, triky, zkušenosti

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

.30 se jeví stabilně, ale musím říct, že sem neměl větších problémů ani s předchozíma. Až na to, že se mi WB2 kouše zcela náhodně, někdy 2x denně, někdy vůbec.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

No, já s 2.0.1.9 a 10 ne a s betoou do cca 23 taky nebyl problém (žádné kousání), ale 24-27 to byl jeden HR za druhým. Myslel jsem, že to dělá SPB Diary, ale nakonec jsem přišel na to, že WisBar beta hlavně 25 a myslím 27. Proto už nechci riskovat.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Aha, SPB Diary sem v tu dobu zkoušel taky a Loox padal jak hrušky, ale přičítal sem to Diary, tak šel pryč. Ale HR mě nepotkal (naštěstí, ještě sem ho nikdy nezažil...).

Registrace
    Mar 2004

Nová full Version 2.4.0.1 z dnešního dne funguje s češtinou 4. z 7.6.2005. Zatím jsem na žádný problém s WA2 ani s češtinou nanarazil, žádný HR.:yes:

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Zdravicko, kam nejlepe nainstalovat WisBar do pameti nebo na kartu? Dik

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

rozhodně do defaultního adresáře - takže do paměti, neb Wisbar funguje na TODAY obrazovuce

a to je maličko vodítko - co je na TODAY obrazovce, tak 100% program patří do paměti PDA, ne na kartu, neb z karty to dosti často dělá problémy :no:

Registrace
    Mar 2004

Jednoznačně do PDA. A zaškrtni si "spouštět ....po restartu".

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

OT - Zdeňku opět :-) a tentokrát platíš pivo Ty /OT

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Myslite si ze by mi to nespomalovalo cihlu kdyz mam instalovany pocket breeze,pocket plus.Mam obavy ze by to me pda nestihalo kdyz mi bezi jen na 266.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

no všechny tyto aplikace mají trial a pak se dají bez problémů odinstalovat - takže co Vám brání to vyzkoušet

Registrace
    Mar 2004

Ad dort:
    Neplatím. Budeš mít reklamu na Marigoldu, tak se připrav na narvanou putyku.

Ad Simir
    Myslím, že ne. Někdo si stěžoval, že mu pomalu vyjíždí nabídka start (místo 0,27 s 0,89 s), většinou majitelé Looxů. Vyzkoušej a pokud nebude vyhovovat, tak Magic Button nebo Pocket Nav. Já osobně řadím WisBar Advance 2 mezi Top Five a už bych si bez něj nedovedl představit práci s PDA.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Ad Malinskyiky tak jsem to nainstaloval a jde to sice o malinko pomaleji ale jinak je to cool:yes: Diky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Nechci být za oportunistu ale poslední verze mě šlapou z SD katy naprosto v pohodě. Jediný problém byl s interakcí z Spb pocket Plus - tlačítko zavřít. Pokud bylo povoleno, tak vypnutí některých programů (náhodně) doprovázel zátuh a je nutno udělat softreset. Po vypnutí této volby v PoPlus již vše šlape OK.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Zatím mám jen jediný problém na MDA2, jedná se o to, že užívám jiné skiny, než WA Default, no a při GPRS to hodí na horní lištu ikonu Intenzita signálu vždy z WA Default skinu, i když mám nastavený jiný skin... Dělá to až finální verze, v předchozích betách tomu tak nebylo... má někdo stejný poznatek, resp. co mám někde blbě nastavené?? Jen dodávám, že používám skiny, které jsou určené pro MDA a mají proto vlastní ikony pro intenzitu signálu... Nedošlo ve finální verzi k jinému pojmenování ikony Intenzita signálu? V tom případě by bylo možné, že program ikonu v užívaném skinu nenajde a šoupne tam tu z WA Default...

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Erikt68i
    Nechci být za oportunistu ale poslední verze mě šlapou z SD katy naprosto v pohodě. Jediný problém byl s interakcí z Spb pocket Plus - tlačítko zavřít. Pokud bylo povoleno, tak vypnutí některých programů (náhodně) doprovázel zátuh a je nutno udělat softreset. Po vypnutí této volby v PoPlus již vše šlape OK.
    1. Zatím, ale může nastat problém nebo zpomalení. WA2 není tak velký, aby nemohl být v PDA.
    2. Proč máš WA2 a zároveň SPB+ ? Mám pocit, že většinu funkcí mají společnou nebo podobnou. Není to zbytečné? Mě SPB softy moc "nesedí" a ani mi nepřijdou moc spolehlivé.

Strana 2 z 13 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. XPERIA X2 Rady,tipy,triky,Zkušenosti
    Od htcjirka v sekci SE XPERIA X2
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 07-02-2010, 20:55
  2. WisBar Advance 3 - rady, tipy, triky, zkušenosti
    Od Carabei v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 14-01-2009, 16:07
  3. WisBar Advance Desktop - rady, tipy, zkušenosti