Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

V čem nosíte Acer N50?

jedle_ce4you (98)|16.5.2005 14:13
Uvažuji o koupi pouzdra pro N50ku. Rozhoduji se mezi 3 typy:
1) kožené pouzdro (flip-side = otevírání do strany)
2) kožené pouzdro (flip-top = otevírání nahoru)
3) pouze futrálek ze kterého se musí PDA před použití vyndat (drobný upgrade ze stávajícího pytlíčku :-))

Moc by se mi líbílo, pokud by pouzdro šlo připnout / odepnout z opasku bez nutnosti složitého protahování pásku.

Máte nějaké zkušenosti? Poradíte které pouzdro a kde koupit? Díky
hanysek3099 (115)|21.5.2005 13:23
Ahoj já uvažuju o tom, že si k N50 pořídím nejspíš tohle univerzální pouzdro: http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Type=K&CategoryId=36&Shortcut=CLG-521800
Teď jen váhám jestli nebude pro N50 male, ale když jsem tam viděl na te fotce toho ipaqa tak si říkám, že se tam N50 musí vejít taky. Nemáte někdo osobní zkušenost s tímhle pouzdrem?
Octavian (81)|21.5.2005 13:42
No aj uz cekam od acera diginalniho flip top, melo by prijit tenhle tyden tak muzu pak poreferovat, zdalos e mi to jako nejvohdnejsi varianta na nej... teda po piel frama pouzdře za nějakejch 70 USD ale slysel ze se spatne upevnuje na opasek tak jsem zevdav jak to bude s timhle.
hanysek3099 (115)|28.5.2005 18:02
Takže už mám ono mnou zmiňované pozdro od Caselogicu doma, kupoval jsem ho nakonec přez mironet přímo abych ho mohl v krámě rovnou testnout a celkem spokojenost. Je překvapivě zpevněné, úchytová část na PDA je naprosto geniální, dostatek odkládacích prostůrků a hlavně cena 280,- je super. Takže pokud někdo jako já nemůsíte kožená pouzdra mohu s čistým svědomím doporučit:))
Octavian (81)|3.6.2005 10:27
Jo ja používám kožene pouzdro přímo od Acera flip top... a sedi tam jako ulite, akorat co mi vadi je ze nema klip na opasek, což nikde na obrazcich ani ve specifikacich nebylo nikdy řečeno..... takže pokud někdo chce PDAcko nosit na opasku tajk bohužel, jinak vřele doporučuji, případně můžu poslat fotku :)
obiwan (5)|3.6.2005 15:36
Před nedávnem jsem viděl u známého pouzdro Krusell Multidapt na LOOX718 a provedení se mi moc líbilo - včetně zavěšení na opasek. Takže jsem pátral, zda existuje i přímo na Acer n50 a na stránkách Krusell ho už mají. Jsou tam i dobré obrázky. Ze Sunnysoftu mi napsali, že prodej připravují snad na konec června. Takže zkusím vydržet a prozatím chovat opatrně Acera v původním pouzdru.
Marian Veselý (662)|4.6.2005 11:43
U originál pouzdra flip top od Aceru je celkem nevychytaný vyndávání stylusu. Je tam strašně špatný přístup. Jinak je to pouzdro celkem v pohodě. Jinak u verze premium, kde je pouze kolíbka, samozřejmě každá synchronizace znamená vyndat pda z pouzdra. Takže nejspíš dokoupím ještě klasickéj synchronizační kabel. Jiné výhrady nemám.
blackskull_ce4you (22)|4.6.2005 21:14
[QUOTE="obiwan"]Před nedávnem jsem viděl u známého pouzdro Krusell Multidapt na LOOX718 a provedení se mi moc líbilo - včetně zavěšení na opasek. Takže jsem pátral, zda existuje i přímo na Acer n50 a na stránkách Krusell ho už mají. Jsou tam i dobré obrázky. Ze Sunnysoftu mi napsali, že prodej připravují snad na konec června. Takže zkusím vydržet a prozatím chovat opatrně Acera v původním pouzdru.[/QUOTE]

To mě slibovali Krusell na n30 už od listopadu. Takže sedm měsíců. Koupil jsem nakonec orig. od Aceru
Octavian (81)|5.6.2005 17:38
posilam fotky pro predstavu
Octavian (81)|5.6.2005 17:39
Octavian (81)|5.6.2005 17:40