Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak stahovat maily na kartu?

vampyr (32)|16.5.2005 09:55
Dá se někde v registrech změnit defaltní adresář pros tahování mailů a ukládání cab souborů určených k instalaci? Neustále se potýkám s nedostatkem paměti, takže nejde nainstalovat žádná větší aplikace.
ipf (2136)|16.5.2005 10:17
Nevidám nikde, jaké máš zařízení, ale:
- v nastavení outloku máš volbu UKLÁDAT PŘÍLOHY NA PAMĚŤOVOU KARTU, což by mohlo tvůj problém řešit,
- CABy si uložíš kam chceš (nejlépe na paměťovou kartu), instalaci jednotlivých aplikací do určeného adresáře, namísto deflautního (ahoj Petře ;) ), ovlivníš pomocí programu CABINST, který najdeš v sekci Freeware.
vampyr (32)|16.5.2005 21:03
Zapoměl jsem mám Motorolu MPX200, maily jsem vyřešil Profimailem, ty Caby jsou poněkud horší, na MPX200 cabinst zřejmě neexistuje (a dost mi chybí), ale problém je s většíma aplikaceme, zkusí se natáhnout do telefonu, zjistí, že mají málo paměti a instalaci stornují, za odměnu po sobě nechají bordel. Ona vůbec ta paměť je vyřešena dost šíleně.
Zdenička_oldd (292)|17.5.2005 08:23
Nechápu tvůj problém s cab souborama. O co přesně jde?
vampyr (32)|17.5.2005 09:53
Pokud je instalace v EXE tak si stahuje cab do telefonu, kde narazí na nedostatek paměti, tím pádem zruší instalaci, ale soubor nevymaže. Rád bych to předělal, aby se ten cab rozbaloval z karty.
Zdenička_oldd (292)|17.5.2005 10:31
Neúspěšná instalace "uvízne" v IPSM (storage) -> windows -> AppMgr -> Instal. A co třeba nahrát .exe na kartu a spustit instalaci takhle. U některých programů to jde.l
vampyr (32)|17.5.2005 20:31
Tak to je pro mě novinka, několik Windows už mi prošlo pod rukama, ale tohle mě nenapadlo, zkusím.