Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Program na vyčítání důležitých hodnot z registrů

ElSoft (1244)|15.5.2005 17:25
Možná by se někomu mohl hodit prográmek na vyčítání hodnot z registrů, dle vlastního výběru. Zatím funkční záložky 'Osobní' a 'Systém', po vybrání zvolených položek dejte Soubor -> Uložit, vyexportovaný registry najdete v souboru registry.reg v kořenovým adresáři.

Uvítám vaše názory a nápady ať vím co tam dodělat.

PS: tento program jsem naprogramoval jako semestrální práci v C# .NET, tak mě můžete oznámkovat

EDIT: pridana aktualni verze (pripona REG misto TXT)

Ten prvni soubor muze moderator smazat
oltcit (1098)|15.5.2005 17:45
Hmm zaujimave, ale nedotiahnute:?
Vyexportuje zadané klúče ale len do text.formatu,čiže niekde je chybička ;)
ElSoft (1244)|15.5.2005 17:47
Jaký formát bys chtěl?
oltcit (1098)|15.5.2005 18:02
Predsa do suboru *.reg ,lebo potom by sa dali eventuálne zmeny v registroch obnoviť zo zálohy.Dosť sa hrám s registrami a v editoroch registrov zatial nie je možnosť vyexportovať konkrétny klúč,len celá databáza a to nie je to pravé na skúšanie.Používam Regedit od PHM.
ElSoft (1244)|15.5.2005 18:08
Jooo, priponu txt jsem tam dal abych se rychle dostal k obsahu, hned to predelam na *.reg.

ale tenhel format ti PHM Register neveme, pro inport pouziva nejaky svuj(myslim), tenhle standartni format veme Klimster Registry Editor, nebo se da pouzit primo pro inport do WinCE CAB Manager a udelat si vlastni CAB
oltcit (1098)|15.5.2005 19:17
Ospravedlnujem sa za zavadzanie,PHM regedit umoznuje export jednotlivych klúčov ,len som si to neoveril :? a to v rozličných formátoch,akurát zálohu celého registra robí vo svojom formáte *.rbk. Tým pádom Tvoja aplikácia bude vhodná skôr pre ludí,ktorí sa nevedia v registroch orientovať na ľahšiu zmenu niektorých parametrov.Veľa zdaru !
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|15.5.2005 20:12
Zajímavý počin, který zaslouší pochvalu, ale musím souhlasit s předcházejícími příspěvky.
Nevím totiž jestli někomu k něčemu bude.
ElSoft (1244)|15.5.2005 22:02
No a prave proto bych uvital jaky koliv napad na zdokonaleni, jeden uz mam, ale to mi zabere zas jeden semestr;)
Mirek77 (49)|3.6.2005 20:20
Udaje ohledne Zobrazeni ceny hovoru primo ze SIMky by nejakym zpusobem vycist neslo??? :- diky
ElSoft (1244)|5.6.2005 13:11
Myslim ze by to jit melo, az se dostanu ke svemu PC podivam se co v tomto ohledu nabizi VS.NET, ale tento program by me byt urcen k necemu jiemu a to pomoci uzivatelum k nastaveni jejich milacku po HR
Zdenek Malinsky (9781)|5.6.2005 14:25
Pokud uděláš nějaké pěkné zobrazení do today (třeba stěrače=analogové indikátory místo čísel), pár lidí by to určitě na today dalo. Stejně jako počasí. Hlavně že to hezky vypadá.:)
Ještě dva dotázky:
1. K čemu mi to bude? (Bez legrace a ironie)
2. Který soubor stáhnou? Jmenují se stejně a jsou i stejně velké?
ElSoft (1244)|5.6.2005 15:33
Moc sem nepochopil co bys chtěl indikovat těma stěračema :D(že by ta ironie a legrace) , co mě se týče dávám na today věci který nezaberou moc místa na výšku, abych nemusel rolovat pokaždé když budu mít naplánováno více položek v kalendáři.

Jinak

  1. myšlenka je taková, že po HR si každý nastaví uspořádání položek na Today, zadá informace o uživateli, nastaví své oblíbené zvuky, nastavení po jaké době nečinosti se má zařízení vypnout, intenzitu pod světlení, nastavení budíků, informace o připojení, + nastavení nějakých programů, jako např. Pocket Zen Phone, či GPRS monitoru atd….
    No a tyto informace musí zadávat pokaždé když provede HR, pokud si tedy neumí udělat svůj konfigurační CAB.
    Tento program zatím jen vyčítá informace, do budoucna k němu přibude bratříček který se nahraje do ExtROM a při spuštění najde, třeba ve Storage, vyčtené informace a nasype je spět do registrů, no a pak po zavedení lokalizace a SR má každý svého Pocketa nastaveného dle svých představ.
    Zatím vyčtené informace můžete využít k vytvoření vlastního CABu, např. pomocí WinCE CAB Manageru, kdyby někdo chtěl poradit s tímto programem tak ať pošle SZ.

  2. co se týče těch souborů tak první vytváří soubor s příponou TXT, druhý REG. Tak a aby jich bylo víc tak přidám třetí(opět výstup TXT), je vylepšen že vyčítá všechny hodnoty klíče(ne jen ty který jsem zadal), včetně pomocí rekurze i všechny podklíče(je tam malá chybka a to že tam přidává jedno lomítko navíc :sarcastic: )


týjo tolik sem toho nenapsal za celí semestr ve škole:oops:
Zdenek Malinsky (9781)|5.6.2005 16:07
Jsem myslel zobrazování vyčtených hodnot z registrů, že by se zobrazovalo na today, jako třeba stav baterie, sila signálu atp. A když k tomu uděláš zobrazování analogové (jako třeba na starých magnetofonech, nebo rychloměr v autě), loupne si to tam spousta lidí jen kvůli tomu, že to hezky vypadá. Všiml jsem si na screenech, máš tam nějakou kolonku na today.
Ad bod1.
Mám pocit, že když udělám po HR obnovu ze zálohy (Sprite Backup), tak mám všechno nastaveno tak, jak bylo před HR, resp.za poslední zálohy. Ale možná se pletu.
ElSoft (1244)|5.6.2005 16:22
Ta kolonka Today, vycte hodnoty o Themes, usporadani a nastaveni vsech polozek ktery jsou na Today, vcetne tech ktery nejsou zobrazeny.

Co se tyce ty zaloha, tak spousta lidi ocekava po HR ze bude pristroj bez prebytecneho smeti:yes:, ktery by se nahralo ze zalohy spet.
Mirek77 (49)|5.6.2005 16:34
[QUOTE="ElSoft"]Myslim ze by to jit melo, az se dostanu ke svemu PC podivam se co v tomto ohledu nabizi VS.NET, ale tento program by me byt urcen k necemu jiemu a to pomoci uzivatelum k nastaveni jejich milacku po HR[/QUOTE]

Jj, chapu, ze tento program je urcen pro jinou vec, ale vycteni/nastaveni AoC ze SIMky me na MDA2 hodne chybi - jeste jsem nikde nenasel zadny program, ktery by neco takoveho umel.... Proto bych byl hooodne vdecny za neco takovyho - ani by to nemuselo byt na tooday :-)