Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

N50 a GSM/GPRS Compact Flash

jsv_ce4you (7)|15.5.2005 00:16
Zdravim,
nevite nekdo o nejakem vyrobci CF karty GSM ? Pripadne jestli mate s timto zarizenim nejake zkusenosti. Predem diky za Vase postrehy.

JSV

Johny CZ (23)|15.5.2005 09:33
Zkusenosti s timto nemam, ale po GSM CF jsem pokukoval na netu a nasel jsem zajimavy odkaz na firmu Kobe, ktera nabizo GSM za kocela rozumnou cenu... http://www.kobe.cz/inshop/scripts/Detail.asp?kat=GSCE0110 :yes:
hanysek3099 (115)|15.5.2005 11:08
Souhlas na Kobe ji mají asi nejlaciněji co jsem kde viděl, tedy alespoň centrum ani google už nic lepšího nenašli, ovšem otázkou je zda je ta cena adekvátní případné využitelnosti. Přeci jen dát kolem 6000 jen za samotnou kartu to už radši koupím rovnou např. MDAcompact a budu to mít všechno v jednom:D
jsv_ce4you (7)|15.5.2005 11:15
Je sice pravda, ze by bylo lepsi si koupit rovnou nejake MDA, ale co s koupenym PDA :D, zvlaste kdyz je tak fajn jako n50... Proto me zajimala alternativa jak se zbavit telefonu a ten integrovat do PDA. Ono zalezi take na sw aby to v n50 chodilo...

JSV
hanysek3099 (115)|15.5.2005 14:50
hele teď se objevila na místním bazaru nabídka na CF GSM/GPRS modul a dotyčný za něj chce jen 3000. Je rok starý to je docela slušná nabídka. Takže neváhej asi nebude dlouho trvat než ho někdo veme ( neboj já ne já teď budu mít k N50 EDGE mobil :D )
cenebris (144)|15.6.2005 22:17
No tak to by me zajimaly nejake prakticke zkusenosti s tuto kartou - koupil jste to nakonec k tomu aceru?
pichlak_ce4you (116)|17.6.2005 19:41
Osobně jsem tím majitelem zmiňovanýho GPRS\GSM modulu do Compact Flashe tak Vám mile rád sdělím svý dojmy!Bohužel jsem tuto kartičku koupil u SUNNYSOFTU v bazíku takže Vám nepovím jak se to chovalo jako nový ale rozhodně se s tím "drbu" už docela dlouho a leze mi to krkem!Mimo to nemám na takový blbiny tolik času což je škoda protože možná něco dělám blbě a je to nějaká ptákovina..,no ale už konečně k problému!!Ta karta je od AnyCOMu a hlásí se to samo po zastrčení do CF jako ASUS_GSM_GPRS_modem,navíc to má mít hlasovou podporu přes vlastní lehkou handsfree,sms,atd.Já to mněl hlavně na T-GPRS internet takže vostatní funkce mně byly šoufl.Je k tomu na CD BVRP soft což už znám z PHILIPSU a má to bejt prej jednička..jenže tahle jednička mi pokaždý nutí a přepisuje heslo a nejde to zmněnit!!!Tak mně můj růžovej T-kámoš nepustí na internet a když jo tak vopravdu jen omylem a za 5minut si to rozmyslí.Používám tu kartu i CF redukcí v notebooku a tam se ten soft chová líp jenže karta zase nepodporuje uspávání a ACPI což je taky super!A nakonec perlička je že ten vocas co to mněl přede mnou tak to asi dodrbal protože při telefonování je slyšet jakýsi pazvuky a mluvení hodně tiše na pozadí,takže telefonování taky minus!!!Jako nový to mohlo být F A J N když překousnu že musí být PDA stále v pohotovostním režimu!!!!!!!!!
P.S.už jsem vyléčen.
hanysek3099 (115)|17.6.2005 23:55
hhmmm, takže přesně jak jsem odhadoval tak je to na dvě věci :? nevím ale pořád se nemůžu zbavit dojmu že ideální kombinaci v tomhle okamžiku představuje pda a edge mobil. např. ja teď ležím v posteli, motorka 547 leží na stole a přez bt jsem na netu. takže investovat 6000 do něčeho co mi zabere cf slot kde mám jinak GB kartu a navíc jsou s tím problémy je asi hloupost.
cenebris (144)|18.6.2005 00:05
Proc jsem si myslel, ze asi tak nejak to bude? :D
jsv_ce4you (7)|25.6.2005 22:57
Tak to jsem mel tedy stesti, ze jsem nemel moc casu, abych zrealizoval koupi :D