Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact - Internet pres Bluetooth znovu

boruvek_ce4you (24)|14.5.2005 11:06
Ahoj, sorry ze to tu zase otviram, ale...

Jak jsem nedavno psal, pripojeni MDA Compactu pres USB kablik mi odpalilo USB porty + bluetooth u notebooku IBM...Oprava = vymena motherboardu. Protoze uz nikdy nestrcim MDA Compact do notase pres USB kabel! Poznatek - stalo se mi to kdyz jsem dovolal (mel jsem telefonat, odpojil jsem to, jak jsem dovolal, pripojil zpatky a konec, notebook se vypnul, zasmrdelo to a bylo vymalovano). Tak si rikam jestli se nekde neshromazdil el. naboj ;-)

Muj problem. Po tuhem boji jsem rozchodil synchronizaci pres BT (nez me napadlo ze jsou tri cesty ke konfiguraci BT - o te strance s nastevnim COM jsem nemel poneti ;-).

Nefunguje mi ale Internet pres BT. Jak jsem tu cetl, je tu nekolik variant: nespoustejte WModem, proste dejte pripojit pres SSA a je to. Nebo: vypnete BT modul, spuste WModem ...

Nefunguje mi ani jedna varianta: ceho jsem dosahnul je to, ze kdyz spustim WModem (s predem vypnutm BT modulem), nastartuju v konfiguraci Bluetooth v list boxu. Na notasu dam bud connect pres BluetoothModem ktery tam vidim, nebo v BT menu pres SSA pripojeni -> na telefonu vidim ze policko spojeni je zlute, jednou jsem zahlednul ze to melo snahu odeslat a prijmout data (dalsi dve policka se na moment zbarvila), ale vsechno konci chybou 692 ...

Muzete mi nekdo dat tip kde delam chybu?

Diky moc!
boruvek_ce4you (24)|16.5.2005 13:59
Zadny tip, zadny link? :?