Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

vstup textu

uzivatel_oldd (180)|13.5.2005 21:33
Posilhavam po Looxu 720 a moc se mi libi. Az sezenu penizky rad bych si ho poridil. Predtim bych se ale chtel zeptat coby byvaly majitel handheldu jake jsou moznosti vstupu textu na Looxovi(mozna obecne na PPC) ? Jak co nejrychleji a nejpohodlneji pisete? Ma to nejake rozeznavani psaneho pisma s vasim rukopisem? Zvlada to cestinu? Prosim poradte a poucte PPC lamu.

Predem diky

Snehulak
marosh_ce4you (102)|14.5.2005 11:33
no je volba mezi ťukáním textu na malou klávesnici na screenu, psaní rukou jednotlivých písmen a jejich rozeznání a psaní rukou (to ale nemam ozkoušené)... podle mě je nejlepší ten druhý zmíněný způsob...
VILIAM_ce4you (156)|14.5.2005 12:34
Pokud pošilháváš po Loox 720 tak existuje ještě možnost při větším psaní připojit pomocí usb prakticky libovolnou klavesnici a nejsi ničím omezován. Toto vše ale vyčteš v dalších diskuzích zde. Osobně jsem si zvyknul i na skládací klávesnici Palm ONE, která je velice skladná a použitelná prakticky všude.
dort (1212)|14.5.2005 12:40
na LOOX 720 koupený v Čr je lokalizovaný - jak klávesnice, tak prostředí

jinak vstupy jak bylo popsáno výše i s možností dalších software úprav klávesnic, třeba skor na celý display anebo klávesnice externí ( třeba i klávesnice od PC s využitím USB hostu, anebo speciální klávesnice k PDA ) ;)

pro mne nejrychlejší vstup je externí klávesnice s BT od HP :yes:

EDIT - to jsme se sešli :-) /EDIT
TheMelin (1642)|14.5.2005 15:53
Já koupil za body co jsem měl u Looxe PenReader a maximální spokojenost ;) Jde o rozpoznávané písmo,ale píšeš celé slova, nebo i celé věty.
uzivatel_oldd (180)|14.5.2005 19:27
Dekuji za odpovedi ted uz mam alespon predstavu moznosti, jeste to uvest do praxe:D

BTW: jak velika je ta klavesnice Palm ONE?

Snehulak
VILIAM_ce4you (156)|15.5.2005 11:17
No složená je asi o1cm delší a o 1,5cm širší než LOOX v orginálním pouzdře. Vysoká je stejně jak LOOX. Pokud tě zajímají přesné rozměry rozložené tak si najeď na některý z mnohých obchodů. Tady ve fóru je taky někde vyfocená.