Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Stabilita WiFi a loox 710

VrR (2)|13.5.2005 14:15
Dobrý den mám několik dní LOox 710 a spousty problémů jsem vyřešil díky vašemu diskuznímu fóru , ale jedna vě c mi nejde z hlavy. Doma ( bydlím v centru Prahy) jsem vychytal Hotspot jednoho hotelu v blízkosti (asi 60m) a přes něj se v klidu přihlásím na net jenže i když Looxe mám v kolébce na jednom místě nijak s ním nehýbu tak se signál třeba po deseti minutách ztratí a dopojímě to a potom na tom místě zaseten signál není a za chvíli opět ano.
Myslíte si že je to sílou (nesílou) toho signálu a nebo může být něco s Looxem?? To same mam i na Václaváku je tam fre Hotspot ale zase stojím nikam nejdu nehýbu s PDA a signál se odpojí .

Díky za odpovědi či názory
markjag (386)|14.5.2005 21:49
Ja teraz brigadujem v jednej predajni, a tam sa napojim s notebookom na internet cez WiFi, vobec neviem na koho sa napajam a je mi to jedno ide tam net takze som hapy :> , obcas sa signal strati, je to tym ze je signal slaby. Ked idem blizsie k oknu o to je to lepsie a najme ked su otvorene dvere. A na looxika cakam a som zvedavy ci s nim ten isty signal chytim,a le podla mna nebude mat vykon ako WiFi v Notebooku.