Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problém s bluetooth u PC

Mark314 (232)|12.5.2005 22:28
Zdravím... mám velikej problém s propojením PDA-PC via Bluetooth... když si na počítači dám připojit PAN síť a najdu si v pohodě moje pDA tak mi to připojí, ale jakmile chci nastavit na PDA připojení k síti(sdílenej internet), tak se to nepřipojí... prostě to zamrzne na připojivání a nic to nedělá... nevím jestli to je nějakým nastavením BT v počítači nebo čím... mohli by jste mi poradit, jak by se to dalo vyřešit? nebo co přenastavit? BT mám EPoX a kdyžž chci spustit originál software, tak mi to chce najít soubor s licencí kterej nikde není a tak používám standartní WinXP Zařízení Bluetooth... myslím že by mohl být problém v těch ovladačích, ale nevím kde..
marosh_ce4you (102)|14.5.2005 16:38
jestli ty windows jedou na SP2 tak drivery je lepší nedávat a nechat windows aby to obstaraly samy.... co se týče připojení k panu tak bych nejdřív zkontroloval firewall páč většina takovejch problémů je způsobena blokováím toho portu....
Mark314 (232)|14.5.2005 17:51
problém vyřešen... pokud jde o SP2 tak se nesmí nechat vyhledat obecný ovladač ve Windowsech... postup je popsaný tady