Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problémy s iPAQ 3715

jixjox (59)|12.5.2005 21:51
Zdravím, mám drobné problémy s tímto pda. Během měsíce se dvakrát zaseklo a řešením byl pouze hard rese. používám firmware 1.01.11. Chtěl bych proto vědět jestli někdo máte problémy s touhle verzí firmware.

Nemůže dělat problémy kombinace se software - teď mě napadá především lokalizace systému od sunnysoftu (je pravděpodobně dělaná na starší verzi) nebo spdp pocket plus.

Používáte někdo tento soft s uvedenou verzí fimwaru?
PavelR. (2184)|13.5.2005 21:29
... zcela jiste nejde o chybu OS ale spise tebou nainstalovane aplikace ... HW reset a pak zkouset instalovat jednu po druhe a zkouset, zda se iPAQ kouse nebo ne ...

PavelR.
jixjox (59)|13.5.2005 22:00
[QUOTE="PavelR."]... zcela jiste nejde o chybu OS ale spise tebou nainstalovane aplikace ... HW reset a pak zkouset instalovat jednu po druhe a zkouset, zda se iPAQ kouse nebo ne ...

PavelR.[/QUOTE]

ok dik alespoň za nějakou radu. právě to zkouším ale bude to nadlouho - to vytuhnutí se projevilo po 14 denním provozu kdy jsem žádné nové programy neinstaloval. Proto mě zajímaly zkušenosti s spdb a uvedeným firmware.
cias (1)|23.5.2005 08:44
zdravim
taky jsem narazil na jeden drobnej problem a to ze ipaq se mi nechce pripojit k wifi AP v mixed modu mate stim negdo zkusenost diky
jedla_ce4you (0)|24.5.2005 11:22
Zdravím,
chtěl bych se zeptat co konkrétně může ovlivňovat výměna firmware za novější verzi? Nebo spíš takhle se zeptám: je výměna vždy nutná a k něčemu dobrá?
Pavel Koza (4761)|24.5.2005 11:43
[QUOTE="jedla"]Zdravím,
chtěl bych se zeptat co konkrétně může ovlivňovat výměna firmware za novější verzi? Nebo spíš takhle se zeptám: je výměna vždy nutná a k něčemu dobrá?[/QUOTE]

Muze ovlivnovat vsechno - je to proste novy software. Ale jestli je to nutne nebo ne, to si kazdy musi rozhodnout sam. Pokud vsechno funguje tak, jak ma, tak je upgrade zbytecny. Pokud vsak napriklad udelate HW reset, potom neni duvod proc upgrade nedelat:)
LX (11)|28.5.2005 19:16
S tym firmwarom som mal jediny ale podstatny problem a to ked sa nejak "nesikovne" nainstaluju aplikacie (myslim ze problem moze vzniknut ak je volnych len par mega) na ipaq store file a moze sa stat ze sa z neho uz nic neda vymazat a nepomoze ani hard reset, jedine riesenie je potom servis s naslednym nahranim starsieho firmwaru 1.01.06a kde tento problem nevznika, Ja ho mam doteraz a zatial ziaden problem nemam (aspon o nom neviem:)
ManInTheRain (0)|1.1.2006 18:41
vargai (13)|1.1.2006 19:40
ani mne sa nedari pripojit na AS cez BT. Subory mi ide posielat, aj AS mi pozna porty, ale nechce sa synchronizovat. Ked dam sanchronizovat z PDA tak mi skoci okno na nastavenie pripojenia, kde sa BT neda nastavit. V AS mam nastavene synchronizovat cez BT.
Ked dam pripojit cz AS z PC, najde mi porty, aj napise ze su k dispozicii, ale spojit sa nechce.
Big_Mitch (72)|2.1.2006 04:57
Rád bych veděl, jaká je poslední oficiální verze fw. na rx3715 a případně kde se dá stáhnout. Díky Láďa
chromos (116)|2.1.2006 13:32
_eXplorer_ (29)|11.1.2006 21:48
Poslední verze je 1.01.11 mě pomohl upgrade lokalizace na InterWrite 9.1.0.0, která je jako uprgrade z 8čky (pokud jí máte jako já zdarma se zařízením) za 250 + - pár kaček, navím už přesně. Určitě se vyplatí, funguje bez problémů. Jo mě v rx3715 blbne SunnyDays... to asi každému...
ManInTheRain (0)|14.1.2006 05:16
Ak mate problem s vymazanim / formatovanim file store , precitajte si riesenie v tomto mojom clanku tu:

https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=11751