Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Loox 710 problém - nejde zapnout

Red Dwarf_ce4you (187)|12.5.2005 20:25
Dneska jsem si celej natěšenej přinesl domů Loox 710 a co se nestalo! Když jsem to chtěl nabít tak se dioda ani nerozsvítila ani neblikla. Zkoušel jsem jinou zásuvku, ale furt nic. Nabíjí to jedině baterku samostatně v kolíbce! POMÓÓÓC!!!Nechce se mi to jít reklamovat, když jsem to ani nezapnul, ale asi mi nic jinýho nezbyde :( :no:
dort (1212)|12.5.2005 20:31
nevím zda si to ještě pamatuji správně, ale dole pod baterkou je červená pojistka na zaklapnutí, a pokud by to nepomohlo, co SoftReset nebo HardReset, zkoušel jste?
Šeba_oldd (1184)|12.5.2005 20:36
Je nadherne jak kazdy kdo si domu prinese LOOXE - zalozi okamzite diskuzi o tom jak ho nemuze spustit.:D :D :D :D
Ale i presto - vítame te.
Red Dwarf_ce4you (187)|12.5.2005 20:57
Díky díky díky! Ušetřili jste mě trapného okamžiku, až bych zítra šel do AH Mobile s tím, že to nejde. Jinak jsem lama, takže je jasné, že vymetám diskuse s prkotinama, ale snad mi odpustíte ;)

PS: Pomohl hardreset.
dort (1212)|12.5.2005 21:00
alespoň že to pomohlo a příště zkuste nejprve použít tlačítko HLEDAT ;) :D

P.S. každý z nás tu byl jednou poprvé ;)
Šeba_oldd (1184)|12.5.2005 21:01
OK - slava - hlavne prosim nezakladej diskuzi jaky by jste si nainstalovali soft.Spise se zamer na TUTO stranku :yes:
Red Dwarf_ce4you (187)|12.5.2005 21:04
Na soft už nic nezaložím, žádný strach. Ale netušil jsem, že se tu již někde řešili i takové problémy s nefunkčním zapínáním. Nehledě na to, že jsem zkoušel softreset a na hard jsem ani nepomyslel. No takže ještě jednou díky a zpětně se omlouvámza nedostatek vlastní iniciativy, příště se polepším :oops: