Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nevyvíjí fujitsu-siemens už nějakou řadu LOOX 800??

padrinos (72)|12.5.2005 15:45
není už připraven nějaký nástupce LOOX 720?? jestli někdo něco ví tak se může pochlubit. budu jen rád:)
markjag (386)|12.5.2005 20:17
to by som aj ja chcel vedet ale zatiasl neviem o nicom co by sa chystalo okrem magneta pre 720ku
Pavel Koza (4761)|13.5.2005 08:23
Jelikoz vyvoj zarizeni od prvni myslenky az do finalniho vyrobku trva cca. rok, mozna dele, tak se klidne vsadte, ze neco urcite vyviji:) Problem je, ze si tyto plany kazda firma velmi dobre hlida...
markjag (386)|13.5.2005 11:32
[QUOTE="Pavel Koza"]Jelikoz vyvoj zarizeni od prvni myslenky az do finalniho vyrobku trva cca. rok, mozna dele, tak se klidne vsadte, ze neco urcite vyviji:) Problem je, ze si tyto plany kazda firma velmi dobre hlida...[/QUOTE]

takze oni o tom ani nedaju vedet? jedine tak mozno mesiac pred vydanim? :(
Dzejkob (286)|13.5.2005 12:49
[QUOTE]takze oni o tom ani nedaju vedet? jedine tak mozno mesiac pred vydanim? :( [/QUOTE]

Ale daji neboj :). Ja osobne sem taky zvedavy, jestli se vyrobci nepochlubi nejakym dalsim VGAckem s vestavenymi Windows 5, nejlepe do Vanoc. Predpokladam ale, ze kdyby se na podzim mel objevit nejaky novy model, tak uz by o tom mely byt nejake predbezne informace.
markjag (386)|13.5.2005 14:13
[QUOTE="Dzejkob"]Predpokladam ale, ze kdyby se na podzim mel objevit nejaky novy model, tak uz by o tom mely byt nejake predbezne informace.[/QUOTE]

No tak to je vec co som asi chcel potvrdit. Keby sa nieco chystalo tak by sa o tom vedelo.

BTW prepacte mi moj predchadzajuci zmeteny prispevok kde som nic nedal :D

A VELKYM OTAZNIKOM SA PYTAM OT:
NEDA SA NIEKDE NASTAVIT FORMAT ZOBRAZOVANEHO DATUMU?
Lebo viete
po slovensky: JANUAR, po anglicky JANUARY,
po slovenskyh FEBRUAR, po ang FEBRUARY
....

jednoznacna podobnost takze viem o co ide ked je to v anglcitine naprikald lebo je to velmi podobne slovenstine. Ale ked tam vidim, rijen, unor .... tak prepacte neviem nazvy mesiacov po cesky..... :( , aspon keby to tam bolo vo formate cisel.
padrinos (72)|15.5.2005 14:25
takže zatím nic nového na obzoru. doufám že koupí looxe 720 neprohloupim:)