Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kdo co používá? ROM MDAc

Zey_ce4you (70)|12.5.2005 10:43
Mohli byste napsat jaké ROMky používáte?
verzi a hlavně od kterého distributora (ty šikovnější mohou přidat i linky na download) - řek bych že to ušetří dost dotazů... :D
Martin Ráž Hoch (1832)|12.5.2005 11:44
[QUOTE="Zey"]Mohli byste napsat jaké ROMky používáte?
verzi a hlavně od kterého distributora (ty šikovnější mohou přidat i linky na download) - řek bych že to ušetří dost dotazů... :D [/QUOTE]

Myslim, ze v mnohych pripadech staci podpis:o)

Mam nejakyho QTEKa - myslim nejnovejsiho (kdyztak me opravte). Predtim to byl I-Mate. Vse na xda-dev.
Zey_ce4you (70)|12.5.2005 12:09
jasně - jenže jde o to, že každej distributor má něco jinýho a nevim jak ty, ale mě trvalo měsíc než sem měl čas na to, abych si stahnul nový romky a na to abych si každou z nich ještě vyzkoušel nebudu mít zas až tak čas - a řek bych že lidí, který se v tom nejchtěj vrtat a zkoušet, nedej bože když je tu tuna lidí, kteří projeli prakticky všechny verze (viz. borci typu xp,šeba atd. - omlouvam se těm který sem nenapsal) a podle mě je dostatečně ozkoušely, tak je nejjednoduší prostě napsat - 1.11 dangard - gut , jam america - stinks atd... nebo se snad milim? ;)
Martin Ráž Hoch (1832)|12.5.2005 12:49
[QUOTE="Zey"]jasně - jenže jde o to, že každej distributor má něco jinýho a nevim jak ty, ale mě trvalo měsíc než sem měl čas na to, abych si stahnul nový romky a na to abych si každou z nich ještě vyzkoušel nebudu mít zas až tak čas - a řek bych že lidí, který se v tom nejchtěj vrtat a zkoušet, nedej bože když je tu tuna lidí, kteří projeli prakticky všechny verze (viz. borci typu xp,šeba atd. - omlouvam se těm který sem nenapsal) a podle mě je dostatečně ozkoušely, tak je nejjednoduší prostě napsat - 1.11 dangard - gut , jam america - stinks atd... nebo se snad milim? ;) [/QUOTE]

Ok, T-Mobile CZ ROM stinks
Dangard - gut

;)
stoupa88 (97)|12.5.2005 21:30
nepozoruji vyrazne zmeny od original TM krom toho, ze tam nejde dat full CZ. Jinak obe OK
Miloš Strouhal (3997)|12.5.2005 21:38
Používám nyní originální T-mobile CZ ROM, ExtROM i Rádio a nemam s tím žádný problém. Používám plnou Sunny Soft lokalizaci, spolu s jejich opravným patchem. Vyzkoušel jsem asi všechny ROM, ExtROM a Rádia co jsou na xda-devu k mání, a nepoznal jsem žádný vyditelný rozdíl v chování Compacta. Tak jsem se vrátil zpět k originálu, který alespoň nemá žádné problémy s bluetoothem, se kterými jsem se potýkal u nejnovějších ROM. Tím nechci říct že by novější ROMky byly nějak špatné, určitě mají oproti originálu několik vylepšení a výhod, a maličko i nevýhod :) , ale mě to takhle prostě vyhovuje.
Šeba_oldd (1184)|12.5.2005 22:30
[QUOTE="xp"]Používám nyní originální T-mobile CZ ROM, ExtROM i Rádio a nemam s tím žádný problém. [/QUOTE]
Funguje ti autonabijecka - dobiji - pokud ji pouzivas?
ZdenekP (224)|12.5.2005 22:36
[QUOTE="xp"]Používám plnou Sunny Soft lokalizaci, spolu s jejich opravným patchem.[/QUOTE]

Jaký opravný patch? Na stránkách SS jsem žádný nenašel.
Miloš Strouhal (3997)|12.5.2005 22:52
[QUOTE="Šeba"]Funguje ti autonabijecka - dobiji - pokud ji pouzivas?[/QUOTE]Ano, řekl bych že mi funguje bez problémů. Teda ta první neoriginální nabíječka blbla, a dělala přesně to co máš na mysli, ale koupil jsem teď jednu u T-mobilu a s tou zatím žádné problémy nepozoruji.

[QUOTE="Cvrnda"]Jaký opravný patch? Na stránkách SS jsem žádný nenašel.[/QUOTE]Tento:

ZdenekP (224)|12.5.2005 23:44
Dík. Třeba mi pomůže od problémů s PalmOne IR klávesnicí.
Miloš Strouhal (3997)|12.5.2005 23:49
Tu klávesnici mam, a chodí mi bez problémů. Podotýkám, že mam ještě tu původní, čtyř-řadou.
ZdenekP (224)|13.5.2005 06:20
Já mám pětiřadou a zlobí mi čeština. Po usnutí nepíše česky - pomůže SR. :(( :(( :(( :no:
Zey_ce4you (70)|13.5.2005 09:27
jsem rád, že se to rozjelo tím správným směrem...
> xp: takže teď používáš rom 1.01??? nebo se ti povedla sehnat někde novější, česká?
- ptám se protože řešim stejný problémy BT - jediný co sem zatim nezkoušel je BT od toshiby - a standartní problémy s STK (ty fixy mam, ale např. cz TM patch aplykovanej na cokoliv nečeskýho dělá strašný věci... :( ) a STK potřebuje opravnej patch i u rom 1.11 :((( takže se dá říct, že tam zrovna velký pokroky asi nebudou...

> all nenarazili ste někde na seznam novech věcí v updatovanejch romkách??? aby to bylo jak porovnat?
lk_ce4you (0)|13.5.2005 10:45
[QUOTE="xp"]Používám nyní originální T-mobile CZ ROM, ExtROM i Rádio a nemam s tím žádný problém. Používám plnou Sunny Soft lokalizaci, spolu s jejich opravným patchem. Vyzkoušel jsem asi všechny ROM, ExtROM a Rádia co jsou na xda-devu k mání, a nepoznal jsem žádný vyditelný rozdíl v chování Compacta. Tak jsem se vrátil zpět k originálu, který alespoň nemá žádné problémy s bluetoothem, se kterými jsem se potýkal u nejnovějších ROM. Tím nechci říct že by novější ROMky byly nějak špatné, určitě mají oproti originálu několik vylepšení a výhod, a maličko i nevýhod :) , ale mě to takhle prostě vyhovuje.[/QUOTE]

Bolo by mozne niekde vystavit povodnu T-Mobile Radio ROM? Ostatne mam zalohovane, ale prave toto nie.

Vdaka,

lk
Orloj_ce4you (299)|13.5.2005 11:58
ja za sebe tvrdim, ze nova 1.11 romka mi dost zlepsila zvuk pri telefonovani a trochu zvysila celkovou hlasitost -i repracku na spodu. a dost se zrychlila odezva fotoaparatu po stisknuti spouste a snad i kvalita fotek je o neco lepsi -to jsem nezkousel, al tusim ze na xda-dev jsem videl fotky
stoupa88 (97)|13.5.2005 23:15
XP: dik za pomoc :-)