Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

záloha SD karty do PC

Lachim Ahalb (35)|15.11.2002 07:36
Dobrý den, neznátre někdo nějáký způsob, jak pomocí PDA (LOOX) přenést data z SD karty (cca 100 MB) do PC. Vím, že existuje čtečka SD karet, ale doufám že by to mělo jít i pomocí PDA.
Díky za radu MB
PavelR. (2184)|15.11.2002 08:35
Je to velmi jednoduche :-)
Propoj PDA s PC, v AS pres tlacitko Explore nalistuj potrebnou slozku na PDA (v tvem pripade SD-MMC Card) a pretahnutim souboru do pozadovane slozky na PC budes schopen tyto soubory zkopirovat.

PavelR.
Paullus_ce4you (400)|15.11.2002 12:19
Přesně, jak říká PavelR. Pokud však není zapotřebí ty soubory konvertovat do formátu PDA, ale jenom kopírovat, doporučoval bych pro větší pohodlí tu operaci provést pomocí TotalCommanderu 5.5 (dříve Windows Commander - www.ghisler.com) se zabudovaným pluginem wincefs.wfx. Pak můžeš s PDA a všemi jeho adresáři a kartami nakládat jako s normálním diskem v kterémkoli okně TC.

PavelR. (2184)|15.11.2002 14:14
S tim TC je to fakt dobry; dokonce lze pracovat se soubory (tj. prohlizet, editovat atd.), ktere jsou ulozeny primo na PDA. Nesmi byt ale prilis velke (nejdrive se zkopiruji do tempu a po zmene zase nakopiruji zpet do PDA).

PavelR.
Lachim Ahalb (35)|18.11.2002 06:15
Dobrý den, zkusil jsem si to stáhnout, ale nikde jsem nanašel soubor wincefs.wfx a při spuštění TC 5,5 nemohu vůbec najít PDA ? Udělal jsem nekde chybu ?? Díky MB
Paullus_ce4you (400)|18.11.2002 08:17
Soubor wincefs.zip si stáhnete ze stránky http://www.ghisler.com/plugins.htm#filesys a rozbalíte ho do nějakého adresáře. Odtud si jej v menu TC „Konfigurace/nastavení/funkce/moduly SS“ vyberete a přidáte do pluginů. Pak už můžete přistupovat k PDA kliknutím na ikonku „Síťové okolí“, která je poslední v řadě na liště disků TC.
Lachim Ahalb (35)|19.11.2002 06:11
Děkuji mnohokrát, už to funguje M.B.